Skocz do zawartości

Listy richter'a uwagi


bogdanm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin.petrus

Nowy układ kanałów, w pakiecie Polska Full, jest słaby.

Tzn. to moje subiektywne odczucie.

Widocznie to siła przyzwyczajenia.

Może niech inni też napiszą co sądzą o nowym układzie kanałów.

 

P.S.

W paczce NC+ - kanał Comedy Central - nie odkodowuje Conax'a.

Zmieniłem sobie na piechotę ale może twórca może to poprawić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też przyzwyczaiłem się do tego że np. wszystkie TVNy były razem, a teraz po TVN Style czy Turbo trzeba lecieć na koniec listy, rozumiem, nastawienie na tematykę ale czasem starych przyzwyczajeń lepiej nie zmieniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin.petrus

Richter - przywróć proszę poprzedni układ kanałów.

Przyzwyczaiłeś ludzi (od czasów Pionierów) do swojego układu kanałów

i po co to zmieniać.

 

Uderzyłeś się w głowę jak dr Emmet Brown w "Powrocie do Przyszłości"  ;D 

- i miałeś wizję nowej listy, czy o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale wg mnie powinieneś liczyć się z opinią tych którzy z nich korzystają, przecież w końcu po to jest ten temat.

Edit: Zdanie rozpoczynamy dużą literą, skrót "wg" nie ma na końcu kropki, za to na końcu zdania ona powinna występować. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin.petrus

Czy zmuszam kogokolwiek do korzystania z moich list ?

 

Wiesz doskonale, że Twoje są najlepsze.

Więc pytanie uważam, za retoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ Ktoś wam daje listę swoją nad którą pracuje a tu narzekanie. Opinia OK, ale ton opinii już nie. Skoro nastąpiła zmiana to widocznie był powód i już :)

U nas w sofcie też była zmiana z IMAGE na OS i też były narzekania (np. WiFi). Ale co tam.

@richter → kupa dobrej roboty - nie przejmuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin.petrus

Dyskusja odnośnie zmian na liście kanałów nie jest narzekaniem, ale można i tak ją zrozumieć jak widać.

Jeżeli tylko kilka osób na cały kraj robi listy kanałów, a Richter od lat robi najlepsze, to czy oznacza

to, że nie można zapytać dlaczego zmiany ?

 

Rozumiem, że "biorę co jest" i bez dyskusji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wielokrotnie pisałem, listy do wielu odbiorników robię dla Siebie i moich przyjaciół od lat ,a że udostępniam do Graterli 1x1 i 2x1, to tylko dzięki kol.@tux.

Niektórzy userzy maja dostęp do listy prywatnie, poprzez PM.

Listy pod E2 nie będą publicznie udostępniane - o czym i dlaczego pisałem już nie raz.

Temat założyłem dla celów wyłapywania braku , nieścisłości i błędów poszczególnych kanałów czy transponderów w moich listach ,bo nie da się jednej osobie w 100% sprawdzić 11 satelit.

np:

W paczce NC+ - kanał Comedy Central - nie odkodowuje Conax'a.

i to jest mój błąd i już poprawiony. - wiec prosze o podobne zgłaszania problemów ,a co do reorganizacji  Zbioru > POLSKA FULL ,to niestety tak już pozostanie.

Jest przecież PILOT ,są edytory i każdy może sam poukładać pod siebie listy jak chce.

 

PS:

kol.tux  przecież dodał możliwość do image definiowania własnych bukietów czy jak zwał to inaczej.

Po za tym w Zbiorze NC+, prawie w 99% układ jest po staremu jak w dawnym FULL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś, pisałem kilka postów wcześniej:

 

Witam, przeszukałem temat ale nie znalazłem odp. Otóż mam listę richtera kanały posortowałem według swoich upodobań i nie chce jej zmieniać jedynie dodać brakujące kanały lecz mam problem np gdy dodaję tvp sport hd nie mogę zmienić nazwy -> wyświetla mi ppv kanał cp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś, pisałem kilka postów wcześniej:

 

Witam, przeszukałem temat ale nie znalazłem odp. Otóż mam listę richtera kanały posortowałem według swoich upodobań i nie chce jej zmieniać jedynie dodać brakujące kanały lecz mam problem np gdy dodaję tvp sport hd nie mogę zmienić nazwy -> wyświetla mi ppv kanał cp

Witam.

Ja po zmianie nazwy kanału i wgraniu listy do tunera robię całkowity reset NBOXA poprzez komendę reboot -f z konsoli i nazwa się zapisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@ Ktoś wam daje listę swoją nad którą pracuje a tu narzekanie. Opinia OK, ale ton opinii już nie. Skoro nastąpiła zmiana to widocznie był powód i już :)

U nas w sofcie też była zmiana z IMAGE na OS i też były narzekania (np. WiFi). Ale co tam.

@richter → kupa dobrej roboty - nie przejmuj się.

Wiesz ale idąc tym tokiem myślenia to nie ma sensu robić list , image, skinów lub plugin bo po co by mieć je w domu ? I nikomu nie pokazywać nie upubliczniać ?  Nie ma sensu tez mieć forum bo jako developer image samemu się wie jak to zrobić i nie potrzeba opinii nikogo innego. nie trzeba tez pomagać.

 

 

Moim zdaniem prawda jest inna powinno się myśleć o tym by jak najwięcej ludzi używało taki skin; listę czy image i w tym mieć satysfakcje .

Kiedyś był taki fajny plugin Filmweb ludzie się zachwycali  pisali gościowi pochwały itd a teraz gość nie robi tego pluginu i wszyscy zapomnieli  a teraz pewni nikt nie wie jaki miał nick.

 

 

Wiesz ja mam ładną zonę i bardzo lobię jak gdzieś idę to ludzie mówią " fajna laska"

 

 

I żebyście mnie dobrze zrozumieli nie odnoszę bezpośrednio  tutaj do listy tylko ogólnie do idea tworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawda jest inna powinno się myśleć o tym by jak najwięcej ludzi używało taki skin; listę czy image i w tym mieć satysfakcje .

 

Mam nadzieje że ten przykład i tok Twojej myśli, nie jest dosłowny i nie dotyczy "używania" Twej żony. :P ;D

Hehe; moim zdaniem przykład trafiony bo tak jak mi co poniektórzy zazdroszczą mi żony tak tobie zazdroszczą listy. I wszyscy wiedza że  twoje są super nawet ludzie nie związani z PL kiedyś je używali widziałem posty na włoskich angielskich czy niemieckich forach.

 

 

Wiesz ale myślę że bawimy się w to sat hobby po to by ktoś zapamiętał nasz nicki i mówił/pisał że ten gość to jest ktoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post do skasowania, bo jest nie na temat watku

 

@bogdanm - niezłe jaja wychodzą z Twojej wypowiedzi, zauważ, że kolega tworzy listy, których mu wszyscy "zazdroszczą" no i w konsekwencji używają, więc jeśli Twój przykład uważasz za trafiony to dośpiewaj sobie resztę z żoną ... :D

 

 

edit: no chyba, że to również takie hobby ... :D

 

 

Tak się właśnie zastanawiałem, coś mi brakowało tutaj na forum, już wiem! Działu humor, wszak śmiech to zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

poszukaj pluginy pod nazwą "djcrash settings"

 

 

:).

 

 

Każdy narzeka, a może by tak każdy się wziął za pracę, i można utrzymać listę kanałów po staremu :).

 

Tylko trzeba porozmawiać z kimś kto jest odpowiedzialny za plugin czy byłaby możliwość dodania innych list kanałów, np.  utrzymanych przez WAS. :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj pluginy pod nazwą "djcrash settings"

 

 

:) .

 

 

Każdy narzeka, a może by tak każdy się wziął za pracę, i można utrzymać listę kanałów po staremu :) .

 

Tylko trzeba porozmawiać z kimś kto jest odpowiedzialny za plugin czy byłaby możliwość dodania innych list kanałów, np.  utrzymanych przez WAS. :)

 

Pzdr

Tylko wiesz jak to jest, zrobienie [ update ] listy przeze mnie czy przez ciebie to jest np 4-5 godzin pracy a kolega richter robił to ja wiem w godzinę ? Po prostu każdy się powinien zajmować tym co umie i robi dobrze np kolega tux jest opylany w robieniu image a np ty czy ja nie mamy o tym zielonego pojęcia .

Ja np jestem  w BH  i to mi sprawi frajde ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu zajmuje to mniej więcej tle samo czasu. Może być lekko szyciej jak już wiesz gdzie szukać danych ale na pewno w większości przypadków nie będzie to 10 minut czy nawet godzina.

O ile zmiany w postaci kilku kanałów PL to pikuś o tyle śledzenie zmian dla wielu platform i wielu satelitów to już takie łatwe nie jest. Często nawet nie ma dostępu do danej pozycji i nie ma jak przeskanować tego kawałka nieba.

 

Osobną sprawą jest to ile osób tak naprawde korzysta z innych kanałów niz tylko polskie. Tu zapewne większość jednak używa tylko "polskiej" części list kanałów. Taką można zrobić w zaciszu domowym i ewentualnie udostępnić na jakimś serwerze, z którego mógłbym pobrać automatem paczkę X i np. raz na 12h wrzucić do repozytorium "chlists".

 

Czy komuś się będzie chciało? Podejrzewam, że większość będzie czekać na gotowca, a Ci co zrobią taką czy inną listę nie udostęþnią jej z powodu "A" lub "B" lub też z powodu innej litery alfabetu.

 

@j00zek → masz całkowicie rację :) Tu jednak odczuwam (może błędnie), że ktoś może mieć żal iż nie ma teraz list @richter a to dla tej osoby jest tragedia. Ja osobiście mam własną listę (uznaną przez niejedną osobę jako pokręconą ale taka mi pasuje). Myślę, że każdy może sobie ją zrobić i tyle. Kopia listy kanałów to też nie jest praca masakryczna - nawet w PPanel jest opcja do tego.

 

Co do mnie i robienia IMAGE. IMAGE już nie tworzę. Teraz jest OS :)

Informuję też, iż nie robię tego sam. Osobiście skupiam się nad systemem operacyjnym i złożeniem tego w całość. Inne osoby (wszystkie informacje są na forum) zajmują innymy kawałkami softu - np. @herpoi - OpenPLi, @Xen - paczki .ipk itd. Zrobienie tego co powstaje teraz (Graterlia OS) dla jednej osoby to zdecydowanie za dużo. Ale razem dajemy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slimaktlen

Witam , to może jeszcze ja wprowadzę małe zamieszanie  ;) , pytanie tyczy się listy kanałów choć nie do końca , a mianowicie czy można zmienić w menu listy aby obcja "usuń " była na samej górze ? pytam bo "przerabiam" listę pilotem kasując powielone kanały sd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W OpenPLi z gałęzi testing można kasować kanały za pomocą skrótu klawiszowego - klawisz 5 na pilocie.

Inne skróty:

6 - tryb przenoszenia

4 - zmiana nazwy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj pluginy pod nazwą "djcrash settings"

 

 

:) .

 

 

Każdy narzeka, a może by tak każdy się wziął za pracę, i można utrzymać listę kanałów po staremu :) .

 

Tylko trzeba porozmawiać z kimś kto jest odpowiedzialny za plugin czy byłaby możliwość dodania innych list kanałów, np.  utrzymanych przez WAS. :)

 

Pzdr

Tylko wiesz jak to jest, zrobienie [ update ] listy przeze mnie czy przez ciebie to jest np 4-5 godzin pracy a kolega richter robił to ja wiem w godzinę ? Po prostu każdy się powinien zajmować tym co umie i robi dobrze np kolega tux jest opylany w robieniu image a np ty czy ja nie mamy o tym zielonego pojęcia .

Ja np jestem  w BH  i to mi sprawi frajde ...........

 

 

 

 

Przepraszam.. ale nie mogłem się powstrzymać

 

Jakie 4h??, wystarcz ZAKTUALIZOWAĆ listę kolegi Richtera O BRAKUJĄCE kanały.

 

blind scan dla leniwych, lub wpisać w google częstotliwość nowego kanału i zrobić skan tej częstotliwości.

 

5minut.. i to wszystko, nie myślę tutaj o zmianach kanałów na raz 100 lub więcej.

 

Wystarczy chęć,  2-4 osoby i można się wymieniać. :) 5minut na 1 tydzień....

 

wszystko to dotyczy Polskich kanałów,  dla zagranicznych platform można użyć gotowych list... i po blind scan dodać je do własnej...

 

 

Ja zawsze przerabiałem listy pod siebie, bazując na liście richter, djcrash, medlocka,  :)

 

wszystko się rozchodzi o kwestię chęci... to wszystko

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę korzystać z moich list,  to nadal są dostępne z poziomu Pilota G2.

A rozpisywanie się, że mnie już Tu nie ma - ciekawe na jakiej podstawie?

Czasowe zawieszenie działalności - jak dla mnie  jest zrozumiałe prosto > czyli z jakiś przyczyn, nie będzie mnie czy kogokolwiek CZASOWO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę korzystać z moich list,  to nadal są dostępne z poziomu Pilota G2.

A rozpisywanie się, że mnie już Tu nie ma - ciekawe na jakiej podstawie?

Czasowe zawieszenie działalności - jak dla mnie  jest zrozumiałe prosto > czyli z jakiś przyczyn, nie będzie mnie czy kogokolwiek CZASOWO.

Myślę ze większość ludzi odebrała twój post jako rezygnacje z forum z jakiś tam przyczyn a ze list twe są popularne to zaraz były posty.  No taka jest koej rzeczy ze jak cos fajnego jest a potem nie am to jest lament.

 

 

Ja tam czekam ze kiedyś jeszcze pójdziesz inna droga i będzie jak dawniej czyli listy dla wszystkich i na 12 satek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ,nie udostępnię list innych niż teraz daje i w takiej formie jak są.

Pozostaną w G2 i do tego docelowo w paczkach opkg z podpisem image ,tak ze będzie jeszcze trudniej z nich skorzystać na innym image niż Graterlia.

Po prostu, jak ktoś chce się podpisać pod czyjaś praca i wystawiać ją jako "Autorska" będzie miął jeszcze trudniej.

A czy  userzy będą z nich korzystać czy nie, to mówiąc brutalnie - mam to gdzieś , ja robię je dla siebie i przyjaciół .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twoją frustrację, naprawdę, ale kompletnie nie zgadzam się z Tobą. Jakby każdy zaczął tak postępować i wszystko blokować "bo moje" to na nboxie moglibyście sobie jedynie kwiatek postawić a nie zainstalować gratelię, czy cokolwiek innego. :P

 

p.s.

Zabezpieczenie podpisem, nie jest naprawdę zabezpieczeniem, bo koniec końców lista musi leżeć rozpakowana i gotowa do użycia. Więc to naprawdę 5 minut dla chcącego.

Własnie u nas w BH robimy image na boxy VU+ oryginały ale cóż są ludzie hackują image by śmigały na klonach i co mamy przestać dawać to image public i karać ludzi co maja oryginalny bo ktoś lamie zabezpieczania i to nie są byle jakie bo producent tez się zabezpiecza. Wiec robić image tylko dla siebie ............ ; myślę ze nie,  lepiej nadal robić jak się robiło  .

 

 

Jak by mnie ktoś zapytał co ja bym zrobił gdybym tworzył takie listy jak richter to albo bym zrobił plugin w którym można by było pobierać listy lub dawałbym  je wszędzie na wszystkie fora gdzie jestem sam wtedy ludzie by wiedzieli ze są od danej osoby.

 

Z reszta listy kolegi richtera były już bardzo popularne na forach zagranicznych widziałem całkiem spore ilości pobrań. Dzięki temu mieliśmy już coś naszego polskiego co doceniali już inni  a tak jak się patrzy to my Polacy nie mamy zbyt dużo pluginow; skinow czy image  które by się przebiły w europie no ja znam tylko jeden IPTV Player i jedną skórkę na PLi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[glow=red,2,300]Nie wiem jak to napisać bardziej dobitnie.[/glow]

Koledze @richter nie chodzi o to, że ktoś bierze jego pracę, robi coś z niej i daje dalej. To wolno i kolega @richter nie ma nic przeciw. Ma za to [glow=red,2,300]DUŻE ALE[/glow] do sposobu informacji o tym fakcie - tu ja mu się wcale nie dziwie.

Na podstawie listy @richter powstaje inna (lub nawet nie) i dawana jet na upload jako lista @xx albo @yy. Zero informacji o tm czyja to lista lub na podstawie czyjej powstała.

Wystarczyłoby gdyby taka lista miała dodany w archiwum plik np. readme.txt z informacją, iż to lista @richter lub powstała na podstawie listy @richter.

 

 

Z Image ma się sprawa trochę inaczej. Poza nielicznymi przypadkami możemy udowodnić z którego IMAGE/OS wywodzi się dany plik i czy ktoś się podpisał pod czymś, zmodował, przekopiorwał, inne. Lista kanałów ma zawsze podobne pliki i tyle - udowodnić się da, ale czas poświęcony na to...

 

 

I na koniec -- zabezpieczyć się nie da w 100% ale wcześniej krążyły paczki .tar.gz. Teraz będą pliki .ipk z podpisem. Zawsze coś. Jak ktoś się uprze to zrobi w sumie wszystko. Do tej pory zadanie było ułatwone bo lista w tar.gz. Teraz przynajmniej trzeba ją wgrać w Boxa albo przepakować bo struktura katalogów jest inna. Zawsze to dodatkowa robota. Jak to zniechęci choć jedną osobę to będze już sukces. *.ipk jest już u nas standardem i nie ma sensu trzymać .tar.gz. O wiele łatwiej aktualizować.

 

 

EDIT tux:

Listy @richter będą już tylko w *.ipk. Niedługo aktualizacja systemu i porwót list do PPanel. [glow=red,2,300]Nowych paczek *.tar.gz już nie będzie![/glow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpis to zwykła zależność do "graterlia core" oraz dodatkowa informacja czyja to lista.

 

Mnie zawsze denerwowało (do granic możliwości) jak ktoś bierze i nie pisze skąd bierze. Pół biedy jak nie wie skąd to jest, ale to też można zaznaczyć?

Jednak wiele osób robi inaczej. Podobnie jest z Graterlia. Nie raz widziałem backupy i inne modyfikacje bez wzmiaki czyje to. Bywało jeszcze gorzej - do tego co powstało w wyniku pracy czyjejś dołączone były nasze pliki readme informujące, iż jest to Graterlia :)

Co mogę zrobić z tym stanem rzeczy? Uśmiechnąć się i obejść wielkim łukiem. Nic nie da się zrobić :) Dlatego jak ktoś sobie moduje, poprawia i wrzuca to gdzieś to trudno. Jedyna oficjalna wersja jest u nas na stronie, jest plik *.md5 i można porównać sumy kontrolnie - zawsze to większa pewność.

 

 

Każda paczka *.ipk ma nasze zależności i opis. Przynajmniej wiadomo sąd jest. Jak ktoś będzie chciał wypakować pliki i tak wypkuje, ale źródło w *.ipk ma informacje kto to zrobił.

 

 

Jeszcze co do tematu listy - ciekawe ile osób tak naprawde ogląda te wszystkie kanały? Przecież większość patrzy na kanały PL a tutaj przetasowań nie dzienie po 100. Te kanał naprawde można samemu poukładać i aktualizować. Kolega @richter richter robi to bo lubi i dla siebie oraz znajomych. Daje Wam na tacy i jeszcze problem jak przez tochę go nie ma/nie będzie. Nie napisał, że wyrejestrouje się z forum, że zawiesza działalność na zawsze itd. Każdy może mieć potrzebę zawieszenia działalności bo X czy Y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URUCHOM - telnet 192.168...... wyświetla całe repozytorium ale komenda :

 

opkg install enigma2-channels-hotbird-astra-richter - 2014-02-28 - Channels list for Hotbird

& Astra (by Richter)

  - nie wykonuje sie

 

 

@tux - przywróć na razie możliwość pobierania z PPanel zwłaszcza w G2 RC1 oraz w G2 testing

repozytorium.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy kanałów są w gałęzi TEST i tylko po aktualizacji do TEST. Dzisiaj wieczorem/w nocy całość TEST trafi do repozytorium głównego i po aktualizacji będzie OK. Będzie również poprawiony PPanel do aktualizacji listy z pilota.

 

 

Jeżeli ktoś potrzebuje już teraz listę kanałów powinien zaktualizować sstem do gałęzi test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie będą i w ipk, nie ma znaczenia czy gz czy ipk.

 

Napiszę drukowanymi: Chodzi o pomysły z podpisami, szyfrowaniem i tym podobne. Każdy przerabia list/skórki/image itp., itd. i przypadki "wykorzystania niezgodnie z wolą autora" zawsze będą się zdarzać. Skoro czerpiemy pełną garścią z pracy dobrowolnej innych, to może też damy coś od siebie, a nie "postawa kalego"? ;)

 

I żeby było jasne. Nie korzystam z niczyich list,ale gotuje się wszystko we mnie, jak czytam takie pomysły.

 

EOT z mojej strony.

Ja też widzę to tak jak ty; tyle sił i pracy ile trzeba włożyć w to wszystko nie lepiej jest przeznaczyć na update listy .  A przeróbki zawsze będę i nikt tego nie zmieni bo zawsze się znajdzie ktoś uparty i jak ty zmienisz zabezpieczenie ktoś inny je obejdzie i będzie dawał public by pokazać tylko że jest lepszy w kodowaniu lepszy niż osoba X lub Y .

 

 

Każda paczka *.ipk ma nasze zależności i opis. Przynajmniej wiadomo sąd jest. Jak ktoś będzie chciał wypakować pliki i tak wypkuje, ale źródło w *.ipk ma informacje kto to zrobił.Jeszcze co do tematu listy - ciekawe ile osób tak naprawdę ogląda te wszystkie kanały? Przecież większość patrzy na kanały PL a tutaj przetasowań nie dziennie po 100. Te kanał naprawdę można samemu poukładać i aktualizować. Kolega @richter richter robi to bo lubi i dla siebie oraz znajomych. Daje Wam na tacy i jeszcze problem jak przez trochę go nie ma/nie będzie. Nie napisał, że wyrejestruje się z forum, że zawiesza działalność na zawsze itd. Każdy może mieć potrzebę zawieszenia działalności bo X czy Y.

 

1} Wiesz i ja jestem za czymś takim że będzie w ipk np robicie ipk ale kolega richter daje ją public na jakiś upek czy tutaj na forum kto będzie chciał to sobie pobierze  zainstaluje na DMM; VU+ czy nboxie .

2} NP ja mam w domu 4 boxy 3 z E2 i jeden primscube z xbmc  i jakieś 9 satelitek ale lista do prismcube muszę przerabiać z formatu e2 do formatu primscuba i takie listy na 12 satelit są bardzo fajne dla mnie bo na jednym boxie mam inne satki niż na drugim.

3} Jeśli chodzi o lament to ja wiem czego były posty na forum ja miałem to samo jakieś 7 miesięcy temu tak się przyzwyczaiłem do list richtera ze każda inna mi nie odpowiadała Dopiero po miesiąca lub więcej  przekonałem się do list vanibala i teraz ma listy od niego.

 

Ale żałuję jednego że mamy u nas świetnego gościa  [ richtera ] co robi listy  a ja muszę używać list gościa z włoch bo ani nboxa nie mam ani nie będe miał  by sobie pobrać.

Poprawiono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie lamenty......

 

 

Listę można poskładać w 15 minut, wystarczy blind scan.... wystarczy 3mać/ aktualizować listę na bieżąco. I po problemie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie lamenty......

 

 

Listę można poskładać w 15 minut, wystarczy blind scan.... wystarczy 3mać/ aktualizować listę na bieżąco. I po problemie.

Soft też się kompiluje w 15 minut. Więc najlepiej niech każdy sobie sam skompiluje. :P

 

 

raczej 15sekund ;) a nawet nie.

 

 

Chodzi mi o poskładanie  FAV po blind scan. ...  pobieramy listę z dekodera i zapisujemy na PC.

 

Teraz robimy "eksport" wybranych kategorii które nas interesują. W taki oto sposób można  wybrać to co najlepsze spośród osób tworzących listy. I zlepić w jedną całość w miej więcej 15minut...

 

Ale można zrobić blind scan, wchodzimy  we wszystkie, wciskamy opt a następnie wybieramy dodaj serwis do bukiety....

 

Specjalnej wiedzy to nie wymaga, aczkolwiek wymaga "minimum chęci"

 

 

 

dzięki j00zek za fix-a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie lamenty......

 

 

Listę można poskładać w 15 minut, wystarczy blind scan.... wystarczy 3mać/ aktualizować listę na bieżąco. I po problemie.

 

 

Po pierwsze nikt nie lamentuje tylko dyskutujemy tutaj po to jest forum. To proszę poskładaj taka na 12 satelitek  i zrób przynajmniej przez miesiąc update. Ja tak jak mówie bawię się w BH i nie mam czasu na robienie listy bo i tak  codziennie mi schodzi 2 godziny przy boxach i image BH.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin.petrus

Jutro czyli w niedzielę ?

Czy jutro czyli dzisiaj, ale że pisałeś posta w nocy

to napisałeś jutro, ale miałeś na myśli dzisiaj ?  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bloto22

Jakie lamenty......

 

 

Listę można poskładać w 15 minut, wystarczy blind scan.... wystarczy 3mać/ aktualizować listę na bieżąco. I po problemie.

 

 

Po pierwsze nikt nie lamentuje tylko dyskutujemy tutaj po to jest forum. To proszę poskładaj taka na 12 satelitek  i zrób przynajmniej przez miesiąc update. Ja tak jak mówie bawię się w BH i nie mam czasu na robienie listy bo i tak  codziennie mi schodzi 2 godziny przy boxach i image BH.

 

 

Nadal nie rozumiesz, wybierasz fav z innych list i wklejasz w ta sciągnietą z dekodera po blind scan.

 

W taki sposób można zbudować bardzo szybko aktualna listę kanałów.

 

12 satek ? czy znasz tyle języków ?? Lista raczej już pod obrotnicę.

 

 

Zaraz mi powiesz o 30 sputkniach ;).

 

 

 

Chodzi o prosty fakty, większość ludzi używa listy PL + 1 lub 2 satki. (angielski/niemiecki). Wybacz ale oglądając program prócz obrazków chciałbym posłuchać/zrozumieć co ktoś mówi.

 

To wszystko, taka lista się mocno nie zmienia. Wystarczy 15min raz w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o prosty fakty, większość ludzi używa listy PL + 1 lub 2 satki. (angielski/niemiecki). Wybacz ale oglądając program prócz obrazków chciałbym posłuchać/zrozumieć co ktoś mówi.

 

To wszystko, taka lista się mocno nie zmienia. Wystarczy 15min raz w miesiącu.

 

Żeby o czymś twierdzić,należy wpierw się tym chociaż trochę zainteresować.

Wiec Popatrz na linki stron na których ludzie podają zmiany kanałów satelitarnych , weź sobie np: SKY Italia za 1 m-c. i zrób uaktualnienie całego pakietu w 15 min - powodzenia.

 

z reszta coraz bardziej ta jałowa dyskusja mnie wku.... , kto chce niech korzysta z list innych,lub robi własne.

I wtedy mając do wyboru np: oglądanie meczu MEN YU z kanałów HD PL operatorów , niech sobie przełączy na SKY Italia na kanał ich HD i sprawdzi różnice w jakości przekazu i wartości komentatorów PL a Eng.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...