Jump to content

tux

Administrators
 • Content Count

  6602
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

tux last won the day on October 10 2020

tux had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About tux

 • Rank
  tux de penguin
 • Birthday January 1

Converted

 • Location
  Graterlia OS Forum
 • Gender
  Disabled

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przykro mi, że my tutaj zajmujemy się wyłącznie sprawami software. Hardware to już nie my. Kiedyś takimi zadaniami zajmowały się osoby dostępne np. na allegro lub olx. Jak jest teraz - niestety nie mam pojęcia, ponieważ od kilku lat użytkuję tylko MIPS32EL i ARM.
 2. Jak uda Ci się go przerobić to można wrócić do tematu. Bez przeróbki nie wgrasz żadnego innego softu.
 3. Czasy SH4 to już czasy zamierzchłe. Pamiętam, że działało to na 2850 i 2849. Modelu 2851 nie pamiętam. Podstawowe pytnie - czy masz przerobionego?
 4. Wsady z WWW mają wszystkie poprawki naniesione.
 5. Od początku bo nie dojdziemy tak do niczego. Plików IPK nie mam bo od tego jest REPO. Nie trzymam tych plików lokalnie bo nie ma potrzeby. Przejdźmy teraz do repo.... Czy jest szansa abyś wklejał to co pojawia się po komendach na ekranie? Ty coś widzisz, ale my tego nie widzimy. Według informacji jakie mam (sam to ustawiałem) po aktualizacji powinno przełączyć Cię na nowe repo. Jeżeli tak się nie stało to dobrze abym wiedział co było na ekranie. Może jakiś błąd?
 6. Sprawdź proszę jakie masz dodane repozytoria do SH4 dla GOS. Czy są to repositpryfix.graterlia.tv ?
 7. Obsługa tego odbiornika była dodana w formie "jest, jaka jest". Jeżeli coś nie działa, to niestety tak już zostanie, ponieważ SH4 nie jest już wspierane.
 8. W katalogu /etc masz plik sysctl.gosconf Poszukaj w nim sekcji: # led/vfd display configuration #- # konfiguracja wyświetlacza # options/dostępne opcje: # # extortion activities LED # wymuszenie działania LED # led=on # # extortion activities VFD # wymuszenie działania VFD # vfd=on #standard setting: off led=off vfd=off zmień vfd=off na vfd=on UWAGA! Pamiętaj, że Grateria OS to Linux i znak końca wiersza nie jest taki sam jak dla Windows. Jeżeli coś edytujesz pod Windows to odpowiednim edytorem.
 9. tux

  Zgemma H9S

  Na GOS NIE. Od pewnego czasu nie kompiluję już "funkcji multimedialnych" ponieważ za dużo sprawiają kłopotów. Tuner DVB-x służy z założenia do obsługi formatu DVB-x i GOS wspiera tę funkcję tak dobrze jak tylko można.
 10. tux

  Zgemma H9S

  Jeżeli chodzi o VPN to TAK, mamy pakiety do VPN w repo. Jeżeli chodzi o TORa to NIE, nie mamy pakietów w repo. Ogólnie w repo od pewnego czasu jest wyłącznie to, czego używam, a cały GOS jest udostępniony takim, jakiego używam. Obecnie nie mam już czasu na utrzymanie dużego repo dla wielu tunerów. W kilka osób jest to po prostu niemożliwe.
 11. tux

  Zgemma H9S

  Pytanie czego oczekujesz. H7S jest w dużej części podobny do Uno4KSE, tyle że ma mniej zasobów (w niczym to nie przeszkadza). Oba mają miejsce na dysk 2,5" SATA i oba mają procesor BCM. H7S to w sumie fajny tuner 🙂
×
×
 • Create New...