Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Last week
 2. stiopa

  Vu+ Solo SE V2

  Tak z ciekawości jaki chochlik się wkradł że tuner zasypiał ?
 3. tux

  VU+ Uno4K SE

  To, co obserwujesz, jest poprawne. Co do Fastscan - jutro zerknę.
 4. Tak sobie przeglądam system a tu takie kwiatki :) cat /proc/stb/info/model dm8000 ?!?! ... żeby nie było :) cat /proc/stb/info/vumodel uno4kse
 5. sysupdate Upgrading enigma2-plugin-fastscan from 20190911 to 20200609 on root. Upgrading enigma2-plugin-fastscan (20200609) on root. Downloading http://repository.graterlia.tv/all/enigma2-plugin-fastscan_20200609_all.ipk. Configuring enigma2-plugin-fastscan. GraterliaOS:~# /etc/init.d/e2gui restart Wait for GUI stop... GUI stopped nawet reboot ..... i qpa :(
 6. Obiecuję, że sprawdzę i dam znać :)
 7. tux

  VU+ Uno4K SE

  FastScan leci już w nowszej wersji do repo. Nie mam jak sprawdzić czy będzie OK.
 8. Sorrki, brak czasu, rzeczywiście dawno nie przeglądałem forum
 9. tux

  VU+ Uno4K SE

  IP tunera nie będzie pokazane. Na chwilę obecną nie mamy możliwości sterowania wyświetlaczem z linii komend. Także zachowanie tunera jest OK. Było to już opisywane. Co do fastscan - musimy się temu przyjrzeć.
 10. Tak na szybko :) Instalacja OS'a i podczas info powitalnego brak możliwości odczytu ip dekodera z panelu. Instalacja enigma2-plugin-fastscan nie uruchamia pluginu tzn . brak Menu główne > Ustawienia > System > Tuner > Wyszukiwanie kanałów. c.d.n :)
 11. NTFS to partycje dla Microsoft Windows. Co prawda są sposoby zapisu na nich w Linux, ale nie są to sposoby działające OK (patrzymy na jądra wykorzystywane w STB). Sformatuj partycję jako ext4,
 12. Dysk jest podpięty po usb ale jest sformatowany w ntsf , dostałem też podpowiedz od tux że jest potrzebny plugin vuplus-pau.
 13. A masz dysk sformatowany EXT3 lub EXT4 na którym jest partycja "Records". Jeśli nie to masz odpowiedz.
 14. Musisz uruchomić kartę w trybie nagra merlin. Do tego potrzebne są klucze z których cześć jest publiczna oraz wersja Oscam obsługująca CAK-7. To tak w skrócie. PS cześć programów powinna działać jak do tej pory.
 15. Ponoć programator phoenix. Trzeba kartę w programator i programator do dekodera po USB. Osobiście nie sprawdzałem, bo pozbyłem się swoich kart cameleon wraz z cesją umowy i używam serwerów zewnętrznych CCcam (5-8€).
 16. nie sprawdziłem dzięki , odpala się pauzą oczywiście ? Włączyłem w opcjach tak jak opisałeś nie działa po naciśnięciu pauzy wyskakuje klawiatura przekreślona.
 17. W opcjach timeshift włączony? Wchodzimy w menu->ustawienia->system->gui->interfejs użytkownika tu jest opcja "Automatyczne uruchomienie timeshift po" wybierz np. 5sekund.
 18. Cześć, Mam Sagecoma UHD88 i kartę NC+. Dawno nie włączałem TV i po włączeniu aktualizacji uprawnień na karcie okazało się, że dalej nie mam uprawnień - jest tylko tvp1 . W między czasie przeczytałem artykuł, że od lipca karty nc+ działają tylko na ich dekoderach. Czy jest jakiś sposób aby karta zaczytała teraz poprawnie uprawnienia ?
 19. Problem mam też z Timeshift nie działa , dysk zamontowany i nagrywanie wszystko jest Rec i z timer. Podpowiedzcie jak uruchomić Timeshift.
 20. Jak użyłem pilota starego z VU+SOLO SE V2 to działa mute i volume na vu+ zero 4k a na oryginalnym pilocie nie. Oczywiście po kupnie był image Openpli i oryginalny pilot działał bo sprawdzałem.
 21. mleczyk89

  DefaultFHD

  Kilka widocznych rzeczy do poprawy Ekran nagrywania, do przesunięcia klawiatura wyżej oraz dopasowanie treści żółtego przycisku Po aktualizacji systemu z pilota, komunikat pytający o restart jest po angielsku.
 22. Czy link nie działa, bo projekt został zamknięty? Sieć mam niby dobrą, router też, a streaming mi się tnie. Myślałem czy nie dałoby rady wykorzystać solo2 do przekodowania strumienia.... Może ktoś ma jakieś doświadczenie?
 23. Witam Po ostatniej aktualizacji pozycje N/A działają poprawnie.
 24. Witam Ja ze swojej strony potwierdzam, że wszystko w chwil obecnej działa. Przed chwilą wykonana aktualizacja nie spowodowała problemów.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...