Skocz do zawartości

Listy richter'a uwagi


bogdanm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc witam kolege richter.

Jak zwykle robisz dobra robote z settingami ale mialbym pare uwag:
- probuje sobie poglodac primafile ale na niektorych kanalach jak primafila1 czy 15;16 jest brak sygnalu  nie widze tez tam sygnalu kodowania wygloda to jak cos z ustawieniem w liscie
- podobnie jest z kanalami vod sky italy czy cienema active w pakiecie sky italy;
- nie wiem czy to jest mozliwe ale moze dalo by rade dodac kolejne satki np hispasat ;
- fajnym bajerem jest dodawanie do listy kanalow IPTV;

Ja testuje twa liste na VU+ Duo i moje uwagi odnosza sie do tego boxa i twej listy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. cześć kanałów Sky Primafila oraz cinema active są to kanały okazjonalne , czyli działają tylko jak  nadawca je aktywuje , często są po prostu wyłączane - dlatego możne występować brak SID czy systemu kodowania .

W byłej n ( dotyczyło) nsport108 i 109 gdzie  uruchamiano je z identycznych parametrów w czasie ligi mistrzów,a potem znikały.

Podobne zjawisko występuje i na innych platformach np: SKY Germany itd.

2. Na razie nie mam dostępu do Hispasata wiec nie będę go dodawał ,tym bardziej ze co chwila cos tam mieszają.

3. IPTV - podawać sprawdzone URL i nazwę kanałów do streamu a doda sie je do list.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyjasnienia zwlasza z tymi nie dzialajacymi Primafilami bo ja byklem pewny ze albo cos jest u mnie alno cos nie tak z lista.

2} W paczce CSlink/Skylink jest kanal Leo tv jest to kanal xxxx moglbys go dodac do paczki XXXX-Przyroda ; jakk wiesz dzialaja primafile  20-27 tam sa filmu xxx nadawane moze by sie dalo tez je dolaczyc do  paczki XXXX-Przyroda.
3} Kiedys o ile pamietam mialem paczke VOD moze by tak wrocic do tego pomyslu  tylko do rozpudowac i np dawac tam kanaly PPV i VOD.
4} Jak zwykle robisz dobra robote ja to doceniam bo sam jestem betatesterem image na jeden boxow linuxowych i wiem ile to zajmuje czasu. 

Wielkie dzieki za to ze Ci sie chce robic takie fajne listy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 

1} Dzialalem dzis znow z twa lista i zauwazam jednak ze cos z tymi primafilami jest nie tak po zapodaniu listy djcrasha widze primafile 15-19 maja sygnal jest ok system kodowaniu itd. Po zapodaniu twej listy nie da rady pisze kanal FTA i skacze sila sygnalu. Nie wiem na jakim boxie testujesz ale pewno na nboxie na dremku to wyglada tak jak pisze moze to wina jest tego ze ustawiona jest lista pod nboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne  właśnie sprawdzam i wszystkie działają OK,każdy odpala od strzału i z kodowaniem Nd   - siła w granicach SNR:84 ARC:76,BER 00e+00.

Sprawdzę jeszcze wartości transponderów ,ale jak pisze u mnie nie mam problemów.

 

 

Właśnie sprawdziłem tę listę co podajesz ( nie moja ) ,u mnie na nbox\'a ta lista raczej sie nie nadaje ,

jeżeli chodzi o sky italia to transponder 12466 (Promafile 15-19 itd) jest tam ustawiony na DVBS-2 ,

wiec nie ma prawa odpalić tych kanałów przynajmniej na nbox i tunkach sh4.

Hot Bird 13B -    12466.00MHz,pol.V w DVB-S,QPSK >takie sa oryginalne parametry,

przy czym na powyższej liście różnią sie tym:jest tam DVB-S2 i 8PSK

 

Spróbuj , jeżeli  używasz moich list, przeskanować ten transponder z podaniem prawidłowych danych np:w/g http://pl.kingofsat.net/pos-13.0E.php

A po skanowaniu sprawdz  te kanały .

Niestety poosiadam tylko tunery HD z prockiem SH4 ,wiec co dreambox\'ów HD i jakie tam listy działają nie  wypowiem sie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1} Niestety ale nie pomoglo nie wiem czemu moze jakies sa roznice w image do nboxa lub VU czy DMM.

Njapewniej w tym jest powod pewno nbox cos zamienia automtycznie a DM czy VU+ nie

2} Sciaganlem liste likry i dziala to nadal dobrze lista nosi nazwe ENIGMA 2-ROTOR@likra27.3.2013 pobralem ja z forum nabilo

3} Moze zuwazysz w czym jest problem.
- pamietem tez ze juz dawno zglaszalem ci cos podobnego ale to bylo gdzie z rok lub wiecej temu pmiatem ze poprawiles i dzialalo.
- w ktores z ostatnich list widzialem tez primfile podowujnie [lista gdzies przred 2 miesiecy] tam wszystkie primafile dzialaly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @bogdanm -  sprawdź z załącznika ,hasło na PM

 

pewnie przyczyną jest ze w  bska i bsla ,może demodulator ma na sztywno auto i nie ważne jakie ustawisz FEC,on i tak wybierze sobie dobry.

 

Co do cinema active ,to są to narazie kanały do aktywacji pakietów SKT Italia, wiec nie będą świecić tym bardziej ze nie nadają ani VPID jak i też APID

 

[załącznik usunięty przez administratora]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość bielecki24

richter jedno pytanko do ciebie jak zcalic liste twoja z np. sky w jakim programie? tak na wszelki wypadek ja niechcem sie pod tym podpisywac ale bedzie mi cos takiego potrzebne

 

----

Wszystko można robić w  DreamBoxEdit -polecam 5.2.0.0 i w górę.

 

r-r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawkę do tego błędu zrobię jakoś w przyszłym tygodniu. Chodzi w skrócie o podmianę plików w odpowiednie miejsca. Niestety muszę poprawić skrypty na serwerze i pliki dla nBoxa.

I jeszcze to przetestować :D

 

Póki co proszę korzystać z ręcznego wrzucania listy kanałów.

Człowiek jest tylko człowiekiem, kiedyś spać musi :), czasem nawet coś zjeść czy się czegoś napić, pobawić z dziećmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1} @ tux Kolego tux napisales " Póki co proszę korzystać z ręcznego wrzucania listy kanałów. "No ja akurat nbox-a nie mam ale widze ze jest to co napisales nie mozliwe bo nie ma listy do sciaganiecia z forum.  I uzytkownicy nboxa nie moga tego zrobic co pisales.2} @ richterMoglbys dodac do kolejnej listy to buqietu xxx kanal :Leo tv  jest on juz w bukiecie xxx-23e ale fajnie bybylo miec wszytkoi w jedenym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1} @ tux Kolego tux napisales \" Póki co proszę korzystać z ręcznego wrzucania listy kanałów. \"

No ja akurat nbox-a nie mam ale widze ze jest to co napisales nie mozliwe bo nie ma listy do sciaganiecia z forum.  I uzytkownicy nboxa nie moga tego zrobic co pisales.

 

Na początek → nie łam regulaminu → tu piszemy zgodnie z zasadami pisowni polskiej.

Po drugie → Hmm... A na forum to jakie są listy przepraszam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile jak  jeszcze coś uzupełnię wrzucę  w odpowiednim dziale nowe listy pod E2 i E1,  do ładowania zewnętrznego ,ale będą to już ostatnie listy  do ściągnięcia z załącznika czy  uploadu.

 

Po prostu nienawidzę jak ktoś kradnie moja prace i jeszcze się pod nią podpisuje ,a jak zwrócić uwagę ze kradną, to dostaje sie bana na wiadomym forum ,wiec KONIEC.

Jak chcecie wgrywać do innych image to ścigać sobie z freebox mod tux ( przynajmniej na razie nie sa tam jeszcze zaszyfrowane). :P

Mnie  nie zależy czy będzie się korzystać z moich list ,robię je od lat w sumie dla siebie i mam gdzieś czy ktoś oprócz mnie je używa , nie pisać ze mogę coś za nie brać , jest to moje wyłączne hobby,a ze jestem starej daty wiec pamiętam jeszcze ideę ,która była podstawą i początkiem netu.

A oczekiwałem tylko trochę UCZCIWOŚCI.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego richter :]

Wgrałem twoja listę dreamboxEDIT\'em wszystko pięknie przeładowałem.... i dalej mam po staremu o tagowane kanały canal+ :(

Moze robie coś źle?.

 

@edit: już mi wszystko ładnie załadowało, dzięki za listę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety  jest wysyp psełdo autorów moich list ,nie potrafia nic zrobic od podstaw a nawet jak juz cos przerabiaja to zapominaja o tym wspomniec, lecz nie o swoim autorstwie. i aby było weselej to ich przeróbka to tylko dopisanie ich interesujących kanałów nawet nie patrząc w jakiej  liście to robią ,(wczoraj sie spotkałem  z lista z  lutego tego roku + kanały nc+ i to nie wszystkie)- a gdzie reszta poprawek? -ech :(

 

@conqest - DreamBoxEditxxx w opcjach ustawień w zakładce FTA uaktywnić klawisz szybkiego FTP a w górnym okienku dopisać jak sie nie pojawi :

killall -9 enigma2

Po wgraniu listy edytorem po prawej stronie przycisk > Wyślij Polecenie Użytkownika

nbox zrobi restart nie enigmy ale całego odbiornika i wszystkie nazwy pozostaną nie zmienione.

Później wszelkie uaktualnienia  list z pilota, zachowują  nazwy będące w liście pobieranej z serwera.

Autorzy image obiecali poprawkę wiec po niej pewnie juz nie będzie potrzeby wgrywania edytorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć; dziś popatrzyłem trochę na Siriusa i miałbym uwagi:
1} W paczce Viasathd  jest kilka kanałów ktore u mnie nie łapią sygnału {może jest to spowodowane tym ze ja mam zeza na ta satke ] ale takie kanały jak TV2 PL1 HD; TV2 PL2 HD;  Viasat Sport Norge hd; Premier Leagu HD {S} jak dam na nie to widzę nie znalezione w PAT . Nadmienię tez e te same kanały są zdublowane i z innej częstotliwości działają, 
2} W liście z 05.04   nie widziałem byś dodał ten kanał LEO Tv do w bukietu z kalanami xxxx tego głównego. Kanał ten nadaje po 22 dopiero.
3} Jeśli chodzi o inne uwagi to śmiga wszystko ok nie zauważyłem nic niepokojącego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1} Nie caly czas sprawdzam na moim boxie czyli VU Duo moje uwagi odnoszą się do listy zamieszczonej tutaj na forum w tym dziale. Bo innej nie mam listy.

2} Jeśli chodzi o te kanały  to wygląda tak jak by były podwójnie na liście bo zaraz obok jest taki sam o takiej samej nazwie co działa te 4 kanały na moim image sa nie podświetlone co by oznaczało ze nie są pod ta satke ustawione  bo tak samo wyglądają kanały na liście np z 16 co nie mam tej satki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy u was po otwarciu w DE nowej listy do e2 r-r wyskakuje tabelka z błędami ? Brak plików nadawców ,itp. ?

 

r-r dzięki za pracę jaką odwalasz,mam nadzieję że listy będą nadal,a tymi baranami co nie potrafią uszanować Twojej pracy się nie przejmuj,tacy byli ,są i będą .Ludzie doceniają twoją robotę . Jak byś miał chwilę to bym prosił znowu o dodanie 30 W pod E2.

 

Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ,zgadza się  !

 

Dzięki,pobrałem już nową wersję i problemu nie ma .Miałem 5.0 wersję .

 

Pozostało mi prosić przy chwili czasu o dodanie 30W ,jeśli możliwe .

 

Pozdrawiam,doceniam i dziękuje za pracę jaką wkładasz dla nas .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co,przez kilku- czy kilkunastu oszołomów co nie potrafią uszanować kogoś pracy będziemy cierpieć wszyscy ? Używam tych list pod e2 jak i e1 od dawien dawna, są inne ale te mi pasują najbardziej ! No to kiepska sprawa,mam nadzieję że zmienisz decyzję  .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja również chciałbym podziękować koledze @richter za jego pracę z list korzystam jeszcze od nicku @szpan a to będzie z 10 lat jeszcze na kultowego pineera 1530.Mi akurat nie przeszkadza że listy będą tylko z PPanels mam w nbox moda tux i nie zamierzam go zmieniać.

Pytanie czy po pobraniu listy będzie można ją z czytać i poukładać pod siebie i na nowo wgrać?

 

Aha dziękuje jeszcze za obrazy HDclone @tux co prawda ich nie pochwala ale dla takich linxowych orłów jak ja to super sprawa.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrr rece i piersi opadaja - richter ja uzywm twoich list od 5-7 lat. (d-box) Moze zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz. Polska to dziwny kraj , na dorobku gdzie wszyscy sa zachłanni i aby wiecej dla siebie zwłaszcza kasy i splendoru. Zrobienie dla kogoś czegoś za darmo i uszanowanie czyjejś pracy z jego zastrzeżeniami wymaga moim zdaniem \"wyższej\" kultury. A z tym u nas coraz bardziej krucho.

Mam nadzieje ze nie jest to twoja ostateczna decyzja.

PS. tuz moze tych użyszkodników którzy nie szanuja pracy innych -> ban z forum 

Red



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak samo używałem już do kultowego Pionka 1430 ,teraz mam  DM i GB 800 SE HD,nboxa nie mam więc dla mnie kicha .

 

I dokładnie Polska to dziki kraj,ja mieszkam na wsi,wszyscy wszystkich znają,a jeden drugiego utopił by w łyżce wody,tacy dziwni i zawistni ludzie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy będę nadal robił przede wszystkim dla siebie,oczywiste jest ,że podzielę sie nimi ze znajomymi, ale prywatnie i nie do upubliczniania, no chyba ze sie ukarzą na jakims forum czy uploadzie lub w innch image E2 itd.

Nie ma ludzi nie zastąpionych, wiec możne z czasem podpasują wam jakieś inne i faktycznie autorskie, a nie plagiaty do tego zrobione po łebkach np: listy stare ( bo taka była pod reka ), nieaktualna czesać kanałów ,dodana tylko ostatnia reorganizacja danego operatora itd itp.można mnożyć przykłady.

Polecam pewne forum gdzie dość regularnie ,rożni autorzy uploaduja swoje listy (settings) , czyli wybór jest duży.- rejestracja jest konieczna.

http://www.sat-universe.com/index.php

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest to drastyczne, ale jednak...

Póki nie odetniesz ich od żłoba, to żreć będą na Twój koszt.

 

Dużo osób w Internecie uważa, iż wszystko jest ich, albo jest wspólne i można z tym zrobić, co się chce.

Dawne założenia Internetu, a już netykiety szczególnie, poszły daleko w las i obawiam się, że zanim złapiemy je z powrotem, to minie dużo czasu.

 

Ja popieram decyzję r-r. Są pewne granice po przekroczeniu których...

Może inaczej → czy ci, co podpisują się pod listą np. r-r, zaczną chodzić po domach i zabierać np. szklanki każdemu? Przecież taki dom, to część internetu. Można wszystko i wszędzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany...

Widzę, że zrobiło się ostro. Ja też jestem sfrustrowany faktem, że już nie będę miał list od r-r. Zapoznałem się jednak wcześniej z powodami takiej decyzji i ją szanuję.

 

W związku z zaistniałymi okolicznościami, postanowiłem samemu ją sobie aktualizować (robię to tylko dla siebie, więc mam nadzieję, że mieści się to w akceptowalnej przez Ciebie modyfikacji).

Nie zdawałem sobie jednak sprawy jaka to ciężka praca. Fakt, nie jestem specjalnie oblatany w tym wszystkim, nie potrafię utworzyć serwisu np. jedynie na podstawie danych publikowanych przez SatKuriera więc zaciągam co nowego na satelicie i to sobie porządkuję. O ile z PL jeszcze daję radę to całej reszty już nie wyłapuję, a tym samym nie aktualizuję.

 

Może mógłbym liczyć, szanowny Richterze, na jakąś Twoją dobrą radę, by proces ten sobie usprawnić? Bo za jakiś czas, tylko \"Polska Full\" jeszcze jako tako będzie u mnie wyglądała... ;)

 

Z góry dziękuję.

Sebastian

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tak ostatnio sobie ten topic i myślę ze fajnie by było gdy poszło się w kierunku pluginu do pobierania list ponieważ ma to zalety:

- myślę ze 90% przerabiających i podszywających sie pod richtera zaprzestała by przeróbek bo utrudniło by im to życie teraz gdy lista jest do pobrania z pilota nie widzę ich na upkach;
- po napisaniu pluginu do pobierania można by w nim zrobić reklame tego forum  podając nazwę autora listy itd.
-  wszyscy mający ten plugin mieli by u siebie listy richtera  [ułatwiło by to te życie jemu samemu gdyż zapodawałby listę podmieniając plik przez ftp i dzięki temu zaraz po dodaniu nowej listy była by do pobrania.];

2} Mozna by zrobic jeszcze cos innego ale nad tym pewno autor image musiałby popracowac czyli image sprawdzało by co jakiś czas czy sa nowe listy na serwerku jesli by byly do pobierał by je z automatu i instalował w image. Cos takiego koledzy robia na image BH dla VU+  mysle ze in a nbox dlaoby rade cos takiego zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdanm - o automacie co piszesz to jest właśnie tak zrobione w freebox & tux i skrypt 2 x dziennie sprawdza czy jest nowsza wersja ( update ) i jak jest, to moze automatycznie załadować do \"nbox\'a\".

Automat chyba jest ustawiony na 15:01 i jakoś drugi raz w nocy.

Ale propozycja o pluginie ogólnym do E2 to raczej niewypał - hihihi ( to tak jakbym nadal ładował je na wszystkie uploady )  :)

 

Gdzieś na uploadach widziałem taki plugin dla list djcrash , wiec można sprawdzić  i jeżeli pasują do image używać.

Image BH dla VU+  , podaj linka gdzie sie znajdują a zawsze można pogadać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku..w nie Pisać mi na PM ze za listy dacie kasę, bo mnie to nie kreci , nigdy nie brałem kasy za cokolwiek co dawałem w net ,wiec Proszę nie Obrażajcie i nie  wk.....cie Mnie.

Jak Chce ktoś  listę, to napisać jaką, na ile satelit i prywatnie w 90% dam takową.

Powtarzam PRYWATNIE , bo jeżeli pokażą sie na uploadach czy na forach ,to nikt nie dostanie i już, pozostanie wydłubać z image freebox & tux  :)

 

@ivan_85 - nie wiem czy chodzi czy nie, najlepiej spytać o to autora na PKT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

isząc, że "zaciągam co nowego na satelicie" miałem na myśli skanowanie transponderów.

Tylko później ciężko mi to ogarnąć  Nie korzystam z freebox'a więc nie zaciągnę list w ten sposób. Potrzebuję tych do E2.

Ale ok. Na razie będę jakoś rzeźbił. Jak już się wyłożę doszczętnie to będę szukał Twojej aktualnej listy.

Najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość tomsel

ja od poczatku uzywam tylko i wylacznie list r-r bo uwazam ze sa najlepsze. mam jednak kilka propozycji zmian:

 

kanal HOT Tv wywalic kolo RODIN tv bo nie ma to nic wspolnego z muzyką

kanaly z listy XXX konkretnie SCT nazwac np

SCT7 jako SCT platinum

SCT 6 jako SCT PRIVE

SCT 4 jako SCT teleitalia

SCT 5 Boy & boy (najlepiej usunac :P zart)

oraz dodanie do polska full republika TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w listach jest włączona flaga blokady pozostawienia nazw kanałów jak w liście ,niestety soft i plugin cos zmieniają ,łącznie z chyba wyłączeniem flagi blokady.

tu musi juz  interweniować @tux.

Wgranie listy edytorem i twardy restart pozostawia nazwy jak w listach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od poczatku uzywam tylko i wylacznie list r-r bo uwazam ze sa najlepsze. mam jednak kilka propozycji zmian:

 

kanal HOT Tv wywalic kolo RODIN tv bo nie ma to nic wspolnego z muzyką

kanaly z listy XXX konkretnie SCT nazwac np

SCT7 jako SCT platinum

SCT 6 jako SCT PRIVE

SCT 4 jako SCT teleitalia

SCT 5 Boy & boy (najlepiej usunac :P )

oraz dodanie do polska full republika TV

Tylko ze te kanaly sa rożnie nazywane i co miesiąc zmnieja nazwe tak ze dobrze jest jak jest.

I ja bym nic nie usuwal bo czemu niby nadaja syganl tv.

Wszystko powino byc apolitycznie i swiatopoglodowo nie opowidajce sie za zdana strona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jordan87

Ja mam drobną propozycję, aby stworzyć liste Full Polska ale bez dublowania kanałów SD-HD, zostawić tylko HD. Myślę że nie tylko ja bym z niej skorzystał.

 

Dzięki richter za twoją pracę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w listach bukiet  > HD3D HODBIRD

tam sa wszystkie chyba polskie i nie tylko kanały w HD/3D, poukładane mniej więcej tematycznie ,na początku wszystkie PL.

A jak komuś przeszkadzają w 1 bukiecie ,to jest taka funkcja na pilocie - USUN , wiec można powywalać te co nie pasują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jordan87

Lista HD3D HODBIRD zawiera tylko kanały HD.

To byłą tylko moja propozycja, jeśli nikt jej nie poprze to szybko post umrze śmiercią naturalną.

 

 

Prawdopodobnie będe musiał zrobić to z polota lub z edytora, tylko szkoda że po każdej aktualizacji będę musiał to robić ręcznie.  :(

 

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja list nie aktualizuję, właśnie dlatego, że mam swoją listę (tak swoją drogą: mając tuner gdzie w końcu mogę listę układać sam znowu pozwolić, żeby jakiś operator mi ją zmieniał...). Oki, ale nie chciałem marudzić :)

 

 

Pytanie mam takie (do richtera): Czy dałoby się paczkę przygotować tak, że poza listami, które aktualizujesz są tam 1-3 (trudno powiedzieć ile), które mają nazwę "USER LIST" (czy jakoś tak) i listy te się nie aktualizują? Można by mieć własną listę poukładaną pod siebie a jednocześnie całe paczki ciągle aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dzisiaj ciężko myślę, no ale cóż , nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tymi listami użytkownika ,jest przecież funkcja zapisania swojej listy w tunku i ładuje się ona do :

root/backup/  > pod nazwa :kopia_lokalnej_listy_kanalow.tar.gz

Co do aktualizacji ,to nie wiem czy chodzi o zmianę nazw kanałów w ściąganych listach, na te proponowane przez operatora , czy o wogle  nowe ,uaktualniane przeze mnie.

 

Parę razy pisałem ,że zmiana nazwy kanałów na te  „Operatora” ,po instalacji z pilota ,to nie jest niestety moja wina ( bo bym jakoś szukał i poprawił ) ale ,jest to przypadłość image freebox&tux .

Sprawdzić to można w prosty sposób: załadować listę programem DreamBoxEdit (nawet jakąś starszą ) i po wgraniu jej zrestartować boxa całego ( nie GUI ) , po wstaniu tunka ,sprawdzamy nazwy kanałów i gwarantuje ze są takie jak w  liście, którą załadowaliśmy ,co ciekawe ,pociągniecie nowszej z Ppanel nie zmieni tez już nazw kanałów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...