Jump to content

tomazon

Members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tomazon

 • Birthday 01/01/1004
 1. Wypluwała po prostu "not found" i to mnie zmyliło. Pomyślałem że komenda do instalacji wygląda inaczej, a nie znajdowało bo była ta literówka :) Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.
 2. tux[/member] przepraszam jeśli tak bardzo naruszyłem regulamin swoim postem. Uwierz mi zanim zadałem pytanie szukałem odpowiedzi na forum i w internecie. Dowodem na to na to niech będzie to że dokopałem się do tematu rozpoczętego w 2013r. Przez głupią literówkę wynikło niepotrzebne zamieszanie. Tata61[/member] dziękuję Ci bardzo za wychwycenie błędu. Teraz wszystko jest ok. Pozdrawiam.
 3. Witam, Jak wygląda prawidłowo komenda do instalacji hdpram? Wpisuję opkg install hdpram i się nie instaluje. Pozdrawiam.
 4. tomazon

  Pingu_TM

  Witam, Czy jest szansa, aby skóra wróciła do repo? W czerwcu napisałem pw. z prośbą do kolegi TomTelos[/member] i wyraził zgodę. Miało to nastąpić w ciągu tygodnia. Uzgodniliśmy nawet że prześlę mu swoje ustawienia skóry tak, aby trochę ją zaktualizować. Dzisiaj pisząc do niego na pw, aby grzecznie się przypomnieć klikając wyślij okazało się że dodał mnie do zablokowanych. Trochę dziwna postawa. Ps. Skórę zainstalowałem ręcznie przez TC wrzucając pliki do odpowiednich folderów. Także nie ma tematu. Dziękuję bardzo za GOS który uważam za najlepszy. Pozdrawiam.
 5. Dziękuję bardzo zawsze staram się czytać zanim zadam pytanie, a tu taki zonk. Już wszystko Ok :). Pozdrawiam.
 6. Witam, Mój tuner to BZZB system na pendrive R-DRIVE wczoraj aktualizacja jak i postawiony nowy z dn.30.03.16 od kolegi @richter i w obu przypadkach mam problem z drugim paskiem info. Zawsze drugi pasek info wyświetla się taki sam niezależnie od skóry i jest jakiś okrojony. Skin jakiego ja uważam to Pingu_TM. Żadne ustawienia w Interfejs GUI nie pomagają .Może ktoś ma podobny problem i sobie poradził? Pozdrawiam.
 7. Dziękuję za odpowiedź. Kurcze korzystam z tego skina kryje się on pod nazwą Pingu_TM_OK_Nb_ox ściągnąłem go z jakiegoś uploadu i wrzucam ręcznie poprzez TC i wszystko bangla. Miałem nadzieję że można go dodać do OS Menagera i poprzez niego instalować. Było by wygodniej. Pozdrawiam.
 8. Witam, Panowie mam prośbę o sprawdzenie skina enigma2-skin-pingufhd-sh4-j00zek; znajdującego się w OS manager. Skóra była dodana w : << 26 Październik 2015 >> [release] dodanie pakietu enigma2-skin-pingufhd-sh4-j00zek; Przy próbie jej instalacji otrzymuje taki komunikat: instaling enigma -skin-pingufhd-sh4-j00zek no root Collected errors satisfy dependencies for Cannot satisfy the follcoing dependencies for enigma -skin-pingufhd-sh4-j00zek Nie ukrywam że korzystam z tej skóry i mi na niej zależy. Może zadziała już magia świąt :) i ktoś adaptuje jeszcze tę wtyczkę ExtendedNumberZap bo w ogóle jej nie ma w OS manager. Dziękuję za waszą pracę. Pozdrawiam.
 9. Alternatywne HD zbliżone bardziej do oryginału oraz C+Sport 2 HD z poprzedniej wersji.
 10. Wersja HD. Pozdrawiam.
 11. Aktualizacja 13E. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...