Skocz do zawartości

infinityHD-nbox


tux

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli po staremu, ale u mnie nie ma zielono :( Ten błąd został poprawiony.

 

Zrobiłeś generację skórki po ostatniej aktualizacji, czyli wejście do wtyczki ustawień skórki, zapis i restart gui?

 

Jeżeli TAK i ciągle masz zielono, to podaj dokładnie jakie masz ustawienia skórki, bo może jest taka konfiguracja, gdzie to się dzieje.

 

Co do opcji: Ukryj listę wyboru kanałów w trybie radio      NIE - niby jest fajna, ale nie da się zmienić ścieżki dźwiękowej. Czyli np. wybierając CYFRA+ PR zmienić programu z Jednynki na Trójkę. Przynajmniej u mnie OPT nie działa.

 

@herpoi: Ekran wyboru radia w powyższym trybie jest nowy, czyli przystosowany do skórki ... czy tylko mi się wydaje? Gdybyś miał wolną dłuższą chwilę, to może dałbyś radę ekran do EPGSearch w stylu inHD dorobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 431
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Aktualizacja:

  • Aktualizacja VolumeBar Vertical. Teraz powinno być dostosowane do skoku głośności o 2 i 5
  • Aktualizacja wyglądu GraphMultiEpg, teraz ekran jest zdecydowanie bardziej czytelny
  • Poprawka wyrównania godziny rozpoczęcia audycji na ekranach ChannelSelection i EPG Selection
  • Dodano obsługę wtyczki Extended NumberZap
  • Dodano wsparcie dla wtyczki EPG Search

GraphMultiEPG.thumb.jpg.1ee0b0554f4cd81e5fc2227c36584517.jpg

GraphMultiEPGList.thumb.jpg.59eed637232fad5d19ad7fcf19314abe.jpg

NumberZapExt.thumb.jpg.30f2f413214b2e383c67d7a4221c0dd6.jpg

Volumebar_Vertical.thumb.jpg.78cb6acb3664a3625920afa19e32492a.jpg

Mute_Vertical.thumb.jpg.702abeab7cf81a4eb70d4dc672d2bd48.jpg

EPGSearch.thumb.jpg.6d3df1f57d27cc3329b75ed219aba7a9.jpg

e2-openpli-skin-infinityHD-nbox-869ad1a9b312eac0a1464c22e32f2591df304331.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JaroLFCJaro

@herpoi jak ustawić by przy numerycznym zmianie kanału była pikona ? tak jak masz na trzecim screenie ? bo zaktualizowałem skórkę i mam po staremu...

 

 

Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.Poprawiono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herpoi: Gdybyś tak miał ochotę poprawiać drobnostki :) Tak mi się przypominało, jak tux wrzucił obrazki ze swojego moda:

 

14.jpg: Nie przypominam sobie, żeby na oryginalnej wersji skórki były widoczne tutaj opisy opcji, nawet nie wiedziałem, że są. Podobne widziałem w konfiguracji EPGSearch. [Jestem ciągle jedną wersję do tyłu, więc może to już jest zrobione w najnowszej odsłonie?]

 

12.jpg: Tutaj tux ma to samo. Mnóstwo miejsca na ekranie a parametry są poobcinane a dokładniej: zawsze odnośnik usługi i czasami nazwa. Rzadko zaglądam na ten ekran :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli taki kompromis pomiędzy ładna skórka, a wydajna skórka :)

Ja lubię minimalizm. Dla mnie jest to całkiem ładne. Jak się zawezmę to poprawię ikonki z tych niebieskich na piktogramy typu "kreski line" (tutaj poglądowe obrazy)

 

 

@mickey

Opisy sam dodałem. To jest jeden widget, a czasem lepiej jak coś jest opisane.

Jeżeli chodzi o 12.jpg → nie wiem jeszcze co z tym zrobić. Mnie przeraża bardziej brak niektórych ekranów, które trzeba wreszcie dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy okazji konfiguracji skina przypomniał mi się drobny szczegół, który wcześniej również występował. Mianowicie w konfiguratorze skórki (inHD) w sekcji Pasek INFO domyślnie jest zaznaczona pozycja "Pokaż stopkę paska info" na TAK jednak poniżej nie widać "Stopka Paska INFO". Po zmianie wartości "pokaż stopkę paska info" na NIE i ponowne wybranie TAK odkrywa niewidoczną wcześniej opcję (stopka paska info) :)

 

Tak się dzieje na świeżo wgranym skinie, po ustawieniu swojej konfiguracji wszystko widać już jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin

Był poziomy i pionowy, zależy jak kto sobie to skonfigurowa. Chyba, że piszesz o wersji @tuxa, nie wiem jak to tam ostatnio wyglądało.

 

@Shouces

Przywrócić można, ale ja wiem czy warto? Był zrobiony na prędce, dość niechlujnie, i tak nie wiem jak to wyszło, że przez długi czas funkcjonował w takiej formie.

 

PS. @tux, jakbyś robił jeszcze jakieś modyfikacje skina to proponuję wydzielić osobny wątek, bo jak przejrzeć ostatnie posty to widać, że powoli zaczyna się mieszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shouces

Przywrócić można, ale ja wiem czy warto? Był zrobiony na prędce, dość niechlujnie, i tak nie wiem jak to wyszło, że przez długi czas funkcjonował w takiej formie.

 

Mi się po prostu podoba bardziej ta forma z paczki, która jest jeszcze oficjalnym repozytorium :) Być może to kwestia gustu ale jeżeli byłaby możliwość dołożenia tego do konfiguratora to byłoby fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, Dzień Dobry

Czy testował ktoś tą skórkę na OpenPli 8.6?

Czy można ją pakować? 

 

No i... już. Jeśli ktoś liczyłby jak ja na jakieś wodotryski w tym skinie. Mam na myśli ten z linku z  pierwszej strony. To odradzam uboższa wersja tego skina który jest montowany seryjnie w ENI OpenPli 8.6.  Żadnych wodotrysków. Spodziewałem się listy z piconami i guzik. Oczywiście jest jeszcze taka możliwość że wziąłem nie z tego linku?

 

Może link do wersji z piconami przy liście kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aktualizacja:

  • Przejście na standardowy renderer pikon dostępny w OpenPLi - wyleciało Components/Renderer/inHDBigPicon.py
  • Dodano pikony w NumberZap (aktualnie dostępne w GOS testing)
  • Dodano Infobar Lite - z minimalną ilością danych (brak ikon i footera)
  • Zmieniono opis audycji na ekranie MovieSelection z ExtendedDescription na FullDescription

 

PS. Nie planuję dodawać pogody.

Infobar_BP_Lite.thumb.jpg.4cb2928d97376fe3c9e93b51a2f62bea.jpg

e2-openpli-skin-infinityHD-nbox-9b73f9f3c0a2a96203a0801cd9038277cbd6562c.zip

NumberZap_BP_Center.thumb.jpg.512938ab14851ded1a8249025e754d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na wersję z małymi pikonami.

 

Renderer z OpenPLi potrafi rozpoznawać pikony po nazwie kanału, więc nie trzeba stosować nazw reference.

Przykładowo:

TVP1 HD = tvp1hd.png

Canal+ Film = canalplusfilm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla TVP HD, TVP-HD, TVP_HD, TVP    HD. -> będzie pasowała pikona tvphd.png.

Kiedyś było, a może i teraz tak jest: VIVA Polska. i VIVA Polska - dla obu pasuje pikona vivapolska.png

 

To jest dość inteligentnie rozwiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwy powinny być pisane małymi literami, bez spacji i znaków specjalnych. Znak "&" zastępujemy przez przez "and", znak "*" przez "star", znak + przez "plus". Nazwy generalnie są brane z lamedb, z tym, że w przypadku gdy ktoś w bukiecie ręcznie zmieni nazwę kanału to ta nazwa jest wiążąca.

 

Np. w lamedb masz Comedy Central Poland HD -> nazwa pikony comedycentralpolandhd.png

ja w bukiecie zmieniłem nazwę na CC HD -> więc nazwa pikony u mnie musi być cchd.png

 

Szykując taką listę pod listę @richtera, w pierwszej kolejności trzeba brać nazwy nadane w bukietach, a resztę z lamedb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowe nazwy piconów są w zestawie ocram z tego postu kolegi mickey

http://forum.xunil.pl/index.php/topic,2014.0.html

Wystarczy pobrać paczkę enigma2-plugin-picons-tv-ocram.shd.transparent-white-nopadding. Następnie 7-zipem wypakować na komputerze pobrany plik i rozpakować winrarem data.tar.gz. W wypakowanym katalogu znajdziemy 2 katalogi tv i radio ze wszystkimi nazwami kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...