Skocz do zawartości

VU+ Solo2 czy Duo2


Gość artur_n

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie stwierdzam, że padł idealny i adekwatny przykład. Wprost nic dodać nic ująć, mianowicie jednemu wystarczy do sprawnego i bezproblemowego poruszania się "Maluch" a drugiemu Porsche czy inne auto.

Nikt nie wytyka mu że ma szybki wóz i wydał na niego xxx kasy a wystarczy my 650ccm3 za xx kasy.

 

Podobnie jest z dekoderami jednym wystarcza nbox a inni wolą Vu+. Cóż jak mam być szczery to dla mnie punktami odniesienia są:

 

-szybkość i niezawodność Vu+ (to jest podstawowy i niezaprzeczalny argument)

-szybka sieciówka (brakowało mi tego przy bnoxach i ESI-88)

-duża ilość pamięci flash i RAM (przy nboxach i ESI-88 wszechobecne pendrive gdyż inaczej nic się nie mieściło)

 

Nie wpadajmy w paranoje wszystkie wodotryski są drugorzędne ale dla jednych podstawą jest odbiór sat bez potrzeby innych tematów i jest im obojętne czy EPG czy inne tematy ładują się 7sek czy 1sek a inni chwalą sobie szybkość i przyjemność z obsługi.

 

Tyle odemnie

Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ok, może to kwestia przyzwyczajenia do GOS ale... Podajcie mi nazwę imagę do jakiego kolwiek tunka, czy to sh4 czy inna platforma co ma polskie wsparcie (po za Neutrino od j00zka).

Proszę bardzo, Hyperion produkcji zespołu PKT. ;)

 

Dzisiaj to zainstalowałem tzn chciałem zainstalować ale się nie dało. Jak się okazało, image dla solo2 nie jest testowane i może nie działać - no i nie działa.

Poczytałem i doszedłem, że należy podmienić kernel_cfe_auto.bin ze starej wersji image.

 

Poszło. Skin odrazu do zmiany, znalazłem w repo metrix, zainstalowałem i lipa. Nie ma możliwości wyboru bo nie jest wspierany.

 

Tak jak tux napisał, co z tego, że repo jest "bogate" jak coś w nim nie działa albo nie jest wspierane.

 

Więc powróciłem ponownie na OpenATV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Będzie Graterlia na solo4k?

Planuje zakup takiego tunera (już od roku, ale zawsze jest coś), a wyjście Graterlii na ten tuner, przyśpieszy mój zakup :)

 

Zacznę od wyjaśnienia niezbędnego detalu:

VU+ które zaczęliśmy próbować wspierać jest na procesorach z rodziny mips32el,

VU+ solo4k jest na procesorach z rodziny ARM, 

 

W przewidywalnej w miarę bliskiej przyszłości szanse na wsparcie dla kolejnej architektury, gdzie wszystko trzeba robić od nowa podstaw są mocno marne. W dalszej niewiele lepsze, o czym więcej być może będzie mógł napisać tux[/member]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...