Skocz do zawartości

FastSearch


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

[attach]@TomTelos[/attach] Potwierdzam działanie FastSearch na UHD88, oczywiście z głowicy A. Po dorobieniu automatycznej detekcji głowic lub ręcznego wyboru głowicy wtyczka będzie "prawie" całkiem OK. Prawie, bo część komunikatów jest "na twardo" napisana po polsku. Przełącz się na język angielski i zobaczysz niespodziankę...

 

Hehe wiem domyślam się, niestety jest tak jak mówisz zabite tam jest twardo głowica A. Musiał by się temu przyjrzeć tequila[/member] ja za bardzo nie chce mu mieszać bo on jest opiekunem wtyczki. Co do języka to fakt trzeba było by poprawić zrobić english a potem polish. A co się dzieje konkretnie? Może brak dopisku utf8.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hehe wiem domyślam się, niestety jest tak jak mówisz zabite tam jest twardo głowica A. Musiał by się temu przyjrzeć tequila[/member] ja za bardzo nie chce mu mieszać bo on jest opiekunem wtyczki. Co do języka to fakt trzeba było by poprawić zrobić english a potem polish. A co się dzieje konkretnie? Może brak dopisku utf8.

 

Taa. I problem z tym wbiciem na sztywno A jest, bo taki spark na A ma głowicę DVB-T/DVB-C. Co do komunikatów, zaraz zrobię Ci zrzuty z ekranu i podczepię do tego wpisu.

 

Podpięte. Komunikat z wyniku skanowania też jest po polsku.

1_0_1_3DD2_640_13E_820000_0_0_0-1.jpg.df02096ca0769e8010d8c6ca5c45992e.jpg

1_0_1_3DD2_640_13E_820000_0_0_0-2.jpg.e552e628168418861b68b543e3185244.jpg

1_0_1_3DD2_640_13E_820000_0_0_0-3.jpg.90bb5c64e865392603d469996f02606c.jpg

1_0_1_3DD2_640_13E_820000_0_0_0-4.jpg.0872fe9e8321a69c1b384581538b1678.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty w sparku głowice  C masz dvb-s ? A dvb-t na którym? Jeśli na A to co fastserch pokazuje ci na nim?

 

tak, już o tym pisałem, spark (albo przynajmniej ten spark mój) ma konfiguracje głowic następującą:

głowica A: DVB-T/DVB-C

głowica B: DVB-S2

głowica C: DVB-S2

 

FastSearch 1.5 zobaczył głowicę B i chyba żadnej pozostałej, tj. nie mogłem przełączyć na inną, chyba że źle to robiłem, co też jest możliwe.

 

BTW: nowe VU+ mają na tyle dużo mocy obliczeniowej, że mogą radzić sobie z wieloma strumieniami, a co istotne można do nich dołączyć głowice DVB na USB, więc zmuszenie FS do obsługi dowolnej głowicy z dowolnej ilości byłoby mocno przydatne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 lat później...

Witam,

Wrzucam dla laików (takich jak Ja, kombinowałem i opanowałem) NAJNOWSZY (stary) plik do FastSearch, po jego wgraniu szybkie wyszukiwanie dla platformy canal+ działa poprawnie - korzystam z NBOX.

https://wplik.com/8omh0y90ze6k/FastSearch.py.html

Instrukcja jak zainstalować w NBOX (Soft OpenPLi)-> plik ten ma się znaleźć w katalogu /usr/lib/egnima2/python/Plugins/SystemPlugins/FastSearch, w katalogu tym będzię się znjadował plik o nazwie FastSearch.pyo <- należy go usunąć i "w jego miejsce" wrzucamy plik pobrany z linku powyżej. Jak do takich celów korzystam z programu "dreambox control center bernyr". Po "podmianie" plików uruchamiamy "Szybkie wyszukiwanie" ?

Pozdrawiam

 

EDIT tux

Pliki należy zalączać tu na forum.

 

FastSearch.py

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...