Jump to content

TomTelos

Members
 • Content Count

  937
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About TomTelos

 • Birthday 01/01/1004

Converted

 • Gender
  Disabled

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. TomTelos

  PLi-HD

  Dziękuje, poprawka już dostępna. Wykonać polecenie "sysupdate"
 2. TomTelos

  PLi-HD

  Podeślij loga, u mnie wszystko w porządku.
 3. tomciu[/member] ad1 Pomyślimy ad2 Tu muszę się głębiej zastanowić ad3 Funkcja działa ale pod jednym ale wszystko zależy jak masz ustawioną opcje widoczną na obrazku.. Jeśli ustawisz na czerwono/nie to we wszystkich folderach funkcja zachowania będzie działać jaką ustawisz. Jeśli masz to zaznaczone na zielono/tak. To musisz konfigurować zachowanie dla każdego folderu gdzie masz coś nagrane lub inne pliki multimedialne. Ten ekran poniżej wywołujesz w lista nagrań > klawisz menu.
 4. TomTelos

  YouTube

  Aktualizacja na bieżąco GOS?
 5. TomTelos

  YouTube

  @lokade Włącz debug i dopiero podeślij
 6. Napisze jeszcze raz. Montowanie zasobów sieciowych wewnątrz sieci nie działa po restarcie tunera pomimo istniejacych wpisów w fstab. Dopiero po wykonaniu poleceń w terminalu zaskakuje.
 7. tux[/member] o tym my właśnie ostanio romawiali o montowaniu i problem istnieje.
 8. Zrób aktualizację, i w wtyczce iptvplayer znów będziesz mógł używać klawiatury ;)
 9. Debug włącz i pideślij jeszcze raz z błędem.
 10. Dało by się ale ja się tego nie podejmuje z dużo przerobienia. Pół roku temu to nie było by problemu 10 minut i jest dostosowane. Niestety ostatnio openpli z którego bazujemy poszła swoją drogą zmieniając koncepcje przycisków jak i również ostatnio klawiatury ekranowej i wiele innych rzeczy. Także teraz skórki z openatv źle się wyświetlają na openpli i gos i gdzie nie gdzie generują GS. Tak jak mówię każdy poszedł własną drogą: pli, atv, vti każdy z nich ma już całkiem inne rozwiązania i w szczególności skórki już nie są uniwersalne. I każdą trzeba dostosować od dzielnie pod wybrane image/os. Openpli ostatnio wprowadzanymi zmianami w kodzie że tak powiem brzydko upierd..o prawie wszystkie skórki które wcześniej działały. Trend jest taki że każdy zespół czy to pli czy atv dba tylko o swój własny domyślny skin. Pli ma fullnighdhd a atv ma metrixa. A reszta musi w swoim zakresie aktualizować. Na stan dzień dzisiejszy skórki które są regularnie na bieżąco aktualizowane pod openpli i GOS: pli-hd pli-fullhd pli-fullnighthd DefaultFHD InfinityFHD Glamour Aura HD
 11. tomciu[/member] W gui czy w terminalu to jest to samo. To że jest złe formatowanie i brak kolorków na gui to też wiem. Konsolowa enigma potrafi wyświetlać kolory ale nie w takim formacie jak jest to teraz napisane. Na chwile obecną na razie tak będzie. Dałem sobie to do todo i coś może poskrobie żeby to jakoś naprawić.
 12. Mnie też serce boli z tego powodu.
 13. Ad2. Przy następnej aktualizacji wtyczki będzie poprawione.
 14. W zgemmie h2s nie wymusisz. Nie ma takie opcji w menu.
×
×
 • Create New...