Skocz do zawartości

Czy będzie soft Graterlia na Vu+ Solo 4k UHD?


Gość brudka

Rekomendowane odpowiedzi

Vu+ Solo 4k UHD jest to najlepszy tuner na świecie! Brak mu tylko najlepszego soft od Tuxa Graterli i byłby idealny! Czy będzie w ogóle soft od Tuxa na ten tuner w najbliższej przyszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @ tux napisał jest planowane VU+, ale model solo 4k na razie jest na odległej tapecie z racji właśnie kosztów zakupów. Ciężko uzbierać na utrzymanie serwera a co dopiero zakup kilka sztuk Vu+ Solo 4K. Także powolutku ;)

 

PS:

@misiu2000: Znowu zmieniłeś nicka? Ty to jesteś kombinator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pojawiła pojawiła się konieczność opłat za serwery.  Na razie za ten z paszkami i innymi,  za trochę za ten z www i forum.

 

Można mnożyć mnożyćofty ale ale też trzeba kupić body i to nie w jednym egzemplarzu bo nad softem nie pracuje jedna osoba.

 

Także dobrze napisał @TomTelos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam myślę ze kolega joozek ma tego boxa może ktoś napisze tez ze ma.

Teraz softy na boxy VU+ są najbardziej rozwijane jest masa image choć nie ma neutrino.

Do robienia softu na na VU+ nie trzeba solo4k wystarczy zero za jakieś 450zl i można pisać neutrino na niego.

A zero jest chyba z 5 razy szybszy niż nbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele dobrych softów na vu+, czy inne mipsy i wszystkie (no prawie) mają podobne mechanizmy co Graterlia.

Dodatkowo w mipsach najważniejsze sterowniki są kompilowane przez producentów. Oznacza to, że nie można w nie ingerować i poprawiać, bo drży TVN.

Również większość wtyczek wykorzystywanych w GOS zadziała bez problemu na openATV, czy openPLI.

 

Moja całkowicie prywatna opinia jest taka, że nie ma sensu robić Graterlii na te tunery, bo będzie to niepotrzebnym powielaniem już istniejących rozwiązań, bez żadnej wartości dodanej. No ale może jestem zbyt ograniczony. :)

 

A już na pewno neutrino nie ma sensu. Chcesz mieć neutrino na solo4k, zrób sobie skórkę przypominającą neutrino i tyle. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Myślę nad zakupem VU+, trochę to jeszcze potrwa bo nbox mi wystarcza tyle że jest nieco wolny ale nie ma co wymagać nie są to tunery super szybkie i nowość z pierwszej półki i tak na GOS działa wyśmienicie - ale to najlepsze image, dlatego: Tux nic nie wiadomo o planach kiedy się zabierzecie za VU+? O podanie takiego bliższego terminu czy jest to dwa miesiące, miesiąc czy pół roku lub dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...