Skocz do zawartości

InfinityHD


TomTelos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

-Chcesz mieć po lewej to co to za problem weź pilota wejdź do userskin znajdź ten channel selection który chcesz, kliknij zielony edycja i sobie przesuwaj, powiększaj ....itd. I będziesz miał po swojemu. ;)

-Co do virtualzap to chodzi normalnie, sprawdź inne screeny w user skin tam jest klika do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje, w wolnej chwili po testuje  ;D. Jeśli chodzi o virtualzap to wyglądało to tak, że w drugim wierszu była kontynuacja audycji z pierwszego wiersza. Jak był, krótki tytuł to było ok, ale na "tasiemcach" nie przycinało nazwy audycji. Pomogło odinstalowanie obu skórek  i ponowna instalacja tej z końcówką -nbox. W sumie potem już nie testowałem tej -GOS, ale na pewno sprawdzę.

 

Wyjątkowo dałem odpowiedz, proszę administratora o scalenie. Chciałem zwrócić uwagę, na efekt o którym pisałem wyżej w virtualzap. Skórka jak w temacie. Gałąź ready.

 

scalono

 

1.thumb.jpg.97aa760c5713433b520e5cfd5da6484d.jpg

2.thumb.jpg.1230d0f289369289456b50e7a7bd6ce0.jpg

3.thumb.jpg.ae5269993f0c73b54e866a6c38953d0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem następujące czynności:

1.zmieniłem na domyślną skórkę

2.odinstalowałem skórkę gos restart

3. zainstalowałem gos restart

4.zmieniłem na gos efekt ten sam co wyżej

5.zgodnie z sugestią dopiero zmiana na virtualzap bigpicon classic nfooter pomogła

 

Bardzo dziękuje za pomoc. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to skórka działa wolniej niż wersja infinityHD-nbox w każdym razie u mnie na ESI. Mam takie pytanie czy jest jakiś sposób by zmienić konfigurację żółtego przycisku? Chciałbym w jego miejsce mieć zamiast Operator opcje Pojedyncze EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc mam ją też na nboxie i nie narzekam. Wszystko też zależy co sobie poustawiałeś w skórce. Co do przycisku chodzi ci pewnie o ekran list kanałów, tych dolnych przycisków nie da się zmienić bez głębszego grzebania w opli. Ja pojedyncze epg na liście kanałów wywołuje przyciskiem epg, oczywiście trzeba go zmienić bo domyślenie jest graphepg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety i mnie dopadły problemy z szybkością i to również na ESI. Po wciśnięciu OK czekam na listę kanałów nawet 3sek. Ogólnie całość działa masakrycznie wolno. Po zmianie skórki na inną wszystkie problemy znikają. Wszelkie dodatki w UserSkin mam wyłączone oprócz pogody small.

 

Może czas pomyśleć o optymalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i mnie dopadły problemy z szybkością i to również na ESI. Po wciśnięciu OK czekam na listę kanałów nawet 3sek. Ogólnie całość działa masakrycznie wolno. Po zmianie skórki na inną wszystkie problemy znikają. Wszelkie dodatki w UserSkin mam wyłączone oprócz pogody small.

 

Może czas pomyśleć o optymalizacji.

Chmmmm ciekawe jest to z tym esi, ja mam ją domyślnie na uhd-88 i nboxach. Na uhd-88 idzie na zawołanie co nacisnę to się pojawia, lista kanałów szybkie przeskakiwanie w dół czy w góre miedzy kanałami na uhd-88 bez zrywów na nboxie jest zryw ale na infinityhd-nbox teź tak miałem. Skórka -gos z porównaniem do -nbox się aż tak nie zmieniła została tylko uzupełniona o brakujące ekrany a dodatki typu pogoda i inne wodotryski są dodatkami do włączenia. Poza ty mam włączone rożne bajery i tak jak mówię spadku wydajności nie mam. Ale sprawdzę co i jak, to jest praktycznie nie możliwe że czekasz 3 sekundy i działa masakryczne wolno, masz esi to powinno śmigać tak jak mi śmiga na uhd. Skoro na nboxie to chodzi w miarę przyzwoicie a na esi ślimaczy to ja czegoś nie rozumiem. Po testuje i posprawdzam w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam moje pytanie czy można usunąć picony z infobara i wogóle ze skórki aby ich nie było w skórce . Skórka  infinityHD-GOS.

Co mam zrobić aby tak było ,czy zainstalować  infinityHD nie z OPKG . aby można było ustawiać wersja Graterlia release. Proszę o podpowiedzi pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ustawione według potrzeb . Szukałem szukałem i nie widziałem dzięki za naprowadzenie.Wielkie dzięki za wykonaną robotę .Skórka bardzo dobra i dobry mod z twojej strony i wszystkich co pracują nad rozwojem skrórki .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w userskin zaznaczyłeś infobar z pogodą to poniżej był tekst z informacją co trzeba dograć by móc korzystać z pogody przy infobar.

Poza tym kolego coś mi się wydaje że nie korzystasz z Gos tylko ze softu konkurenci (Graciarnia)  :D Mam rację?

Paczka yweather potrzebna, doinstaluj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pomysł na modyfikacje listy kanałów w wersji PIG 15rows 3 events, tyle, że nie wiem, czy znajde czas, aby to wykonać, bardzo ciężko idzie mi przerabianie pilotem w trybie edycji. Widze to w ten sposób ,że:

z lewej strony PIG zostaje ,pod nim aktualna audycja z postępem jej trwania, a zamiast opisu  audycji 4 albo 5 next events, z prawej strony lista składająca się z 16/18 pozycji o troche większej czcionce, wylatuje całkowicie opis audycji.

Sam nie potrafie tego szybko zrobić (męczarnie pilotem).

 

Dodatkowo chciałbym powiadomić, że nie mogę włączyć innego second infobar niż compactowy , który się zainstalował na dzień dobry.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na modyfikacje listy kanałów w wersji PIG 15rows 3 events, tyle, że nie wiem, czy znajde czas, aby to wykonać, bardzo ciężko idzie mi przerabianie pilotem w trybie edycji. Widze to w ten sposób ,że:

z lewej strony PIG zostaje ,pod nim aktualna audycja z postępem jej trwania, a zamiast opisu  audycji 4 albo 5 next events, z prawej strony lista składająca się z 16/18 pozycji o troche większej czcionce, wylatuje całkowicie opis audycji.

Sam nie potrafie tego szybko zrobić (męczarnie pilotem).

 

Po weekendzie zrobi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie jest cały czas, bo używam na 5800 skina.

W podstawowej wersji skina nigdy nie będzie dodane pig. Oczywiście jest modyfikacja w userskin co daje możliwość wyświetlania listykanałów z PIG. I koledze @Romulus chyba o nią chodzi.

Co do PIG to jest domyślnie wyłączony w 5800.

 

PS

Krążą w sieci różne teorie na temat pig i nbox. Ja osobiście posiadam nboxa i uprawiam na nim developerke i używałem też wiele miesięcy PIG, katowałem go rożnymi modyfikacjami programowymi i w żaden sposób go nie uśmierciłem. Także zdarzają się wyjątki ;) Moim zdaniem wszystko zależy kto i jak przerabia i w jakim stanie jest zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem aby kolega TomTelos dodał liste kanałów z PIG jako opcje wg moich "zachcianek" (modyfikacja już istniejącej PIG 15rows 3events) dla tunerów uhd/esi88.Mam nadzieje,że to uczyni.

 

Druga rzecz o której  pisałem to nie moge ustawić w żaden sposób innego second infobar od deflautowego, czy tylko u mnie tak jest? (wersja release).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na modyfikacje listy kanałów w wersji PIG 15rows 3 events, tyle, że nie wiem, czy znajde czas, aby to wykonać, bardzo ciężko idzie mi przerabianie pilotem w trybie edycji. Widze to w ten sposób ,że:

z lewej strony PIG zostaje ,pod nim aktualna audycja z postępem jej trwania, a zamiast opisu  audycji 4 albo 5 next events, z prawej strony lista składająca się z 16/18 pozycji o troche większej czcionce, wylatuje całkowicie opis audycji.

Sam nie potrafie tego szybko zrobić (męczarnie pilotem).

 

Dodatkowo chciałbym powiadomić, że nie mogę włączyć innego second infobar niż compactowy , który się zainstalował na dzień dobry.

 

Wrzuć plik z załącznika do infinityhd-gos/allscreens. Stary pig odznacz w userskin a nowy zaznacz i powiedz czy pasuje.

skin_ChannelSelection_PIG_15_rows_5_events.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za ten skin, na bazie niego zbudowałem swój taki jak chciałem (pierwszy raz) i dorobiłem jeszcze dwa ekrany, EventView z pig, i EPG selection z PIG. Wszystkie ekrany z Pig  w części się na siebie nakładają. Użyłem notepada++ oraz edytora userskina.W części ogólnej ustawiłem kolor Amber i czcionke cool EPG scale 90.

Poniżej prezentuje i załączam. Oczywiście skiny nie dla nboxa.

 

Edit:

Domownikom się nie spodobała lista kanałów bez informacji o audycji, więc dorobiłem jeszcze jeden ekran ze scrollem.

PIG1.jpg.71cba0ee6f30f55d9bb43acc6397dd1a.jpg

PIG2.jpg.fb121757ad112a1b47215b8cd933fb32.jpg

pig3.jpg.722671f632044d2a08c23cb890c0bdec.jpg

skin_ChannelSelection_PIG_18_rows_5_events.xml

skin_EPGSelection_PIG.xml

skin_Eventview_PIG_BIG_picon.xml

Pig4.thumb.jpg.c2ef7af0520b467077b0f307e6af08ec.jpg

skin_ChannelSelection_PIG_18_rows_3_events_scroll.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem: Nie mogę zmienić koloru czcionki listy, jaki kolor bym nie ustawił, restart gui i dalej dostaję szary i zielone podświetlenie.

 

System bazuje [release] z wszystkimi dostępnymi aktualizacjami na dzień dzisiejszy.

 

P.s

 

Poradziłem sobie po aktywacji "skórki użytkownika" kolory się zmieniają, mam natomiast pytanie czy istnieje możliwość zmiana samego koloru granatowej czcionki bez zmiany koloru belek etc. bo nie mogę tego znaleźć i po wyborze kolory zmienia czcionkę jak i te cienkie "belki" również.. Screen nr:3

1_0_1_3DD2_640_13E_820000_0_0_0.jpg.c272e6c27975cabb51bdfc5ae335faef.jpg

1_0_1_3DD2_640_13E_82mmm0000_0_0_0.jpg.8a38f7144f8c7d9ad2da570af6b3be9a.jpg

kolorczcionki.jpg.838af6f931c07b7a68235248926e33f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takich wpisów:

 

<skin>
  <fonts>
    <font filename="Aller_Rg.ttf" name="Regular" scale="100" />
    <font filename="Aller_Bd.ttf" name="Bold" scale="100" />
    <font filename="DroidSansMono.ttf" name="Console" scale="100" />
    <font filename="Aller_It.ttf" name="ChSelDesc" scale="100" />
    <font filename="Aller_It.ttf" name="EPGSelDesc" scale="100" />
    <font filename="Aller_It.ttf" name="EvDesc" scale="100" />
    <font filename="Aller_It.ttf" name="GraphDesc" scale="100" />
    <font filename="Aller_It.ttf" name="SIDesc" scale="100" />
<font filename="Aller_It.ttf" name="MovDesc" scale="100" />
  </fonts>
<screen name="ChannelSelection" position="0,0" size="1280,720" title="" flags="wfNoBorder">
<widget source="global.CurrentTime" render="Label" position="1150,25" zPosition="0" size="90,35" font="Bold; 28" halign="right" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" foregroundColor="ClockCorner">
	<convert type="ClockToText">Default</convert>
</widget>
    <widget source="global.CurrentTime" render="Label" position="800,25" zPosition="0" size="350,35" font="Bold; 28" halign="right" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" foregroundColor="KeyGreen">
	<convert type="ClockToText">Format:%A %d.%m.%Y</convert>
    </widget>
    <widget font="Bold; 28" halign="left" position="40,25" render="Label" size="760,35" source="Title" transparent="1" zPosition="2" />
    <eLabel position="40,65" size="1200,2" backgroundColor="TextForeground" zPosition="2" />
    <eLabel position="528,85" size="1,555" backgroundColor="Stripe" zPosition="5" halign="center" />
    <!--eLabel position="60,25" size="852,35" text="Channel Selection" halign="left" font="Bold; 28" transparent="1" zPosition="2" /-->
    <widget source="ServiceEvent" render="Label" position="40,255" zPosition="1" size="478,240" font="ChSelDesc; 24" foregroundColor="TextLightDimmed" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" valign="top">
      <convert type="EventName">FullDescription</convert>
    </widget>
    <ePixmap position="240,660" size="200,60" pixmap="infinityHD-GOS/buttons/button_200x60_red.png" alphatest="on" zPosition="2" />
    <ePixmap position="440,660" size="200,60" pixmap="infinityHD-GOS/buttons/button_200x60_green.png" alphatest="on" zPosition="2" />
    <ePixmap position="640,660" size="200,60" pixmap="infinityHD-GOS/buttons/button_200x60_yellow.png" alphatest="on" zPosition="2" />
    <ePixmap position="840,660" size="200,60" pixmap="infinityHD-GOS/buttons/button_200x60_blue.png" alphatest="on" zPosition="2" />
    <widget position="240,655" size="195,46" name="key_red" font="Bold;19" halign="center" valign="center" backgroundColor="KeyRedBack" transparent="1" zPosition="3" />
    <widget position="440,655" size="195,46" name="key_green" font="Bold;19" halign="center" valign="center" backgroundColor="KeyGreenBack" transparent="1" zPosition="3" />
    <widget position="640,655" size="195,46" name="key_yellow" font="Bold;19" halign="center" valign="center" backgroundColor="KeyYellowBack" transparent="1" zPosition="3" />
    <widget position="840,655" size="195,46" name="key_blue" font="Bold;19" halign="center" valign="center" backgroundColor="KeyBlueBack" transparent="1" zPosition="3" />
    <widget source="ServiceEvent" render="Picon" position="40,85" size="220,132" zPosition="10" alphatest="blend" transparent="1">
      <!--  <convert type="ServiceName">Name</convert>-->
      <convert type="inHDGOSRefString">ServicelistRef</convert>
    </widget>
    <widget source="ServiceEvent" render="Label" position="275,85" zPosition="1" size="243,60" font="Bold; 24" halign="left" valign="top">
      <convert type="ServiceName">Name</convert>
    </widget>
    <widget source="ServiceEvent" render="Label" position="275,159" zPosition="1" size="75,30" font="Bold; 24" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" halign="right">
      <convert type="EventTime">StartTime</convert>
      <convert type="ClockToText">Format:%H:%M</convert>
    </widget>
    <widget source="ServiceEvent" render="Label" position="350,159" zPosition="1" size="90,30" font="Bold; 24" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1">
      <convert type="EventTime">EndTime</convert>
      <convert type="ClockToText">Format:- %H:%M</convert>
    </widget>
    <widget source="ServiceEvent" render="Progress" pixmap="infinityHD-GOS/progressGOS.png" position="275,198" zPosition="3" size="233,3" transparent="1">
      <convert type="EventTime">Progress</convert>
    </widget>
    <eLabel name="ProgressbarBack" position="275,199" size="233,1" backgroundColor="ProgressbarBack" zPosition="2" />
    <widget source="Event" render="Label" position="40,225" zPosition="1" size="478,30" font="Bold; 24" valign="bottom" foregroundColor="TextHighlight" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" noWrap="1">
      <convert type="EventName">Name</convert>
    </widget>
    <eLabel position="40,500" size="478,1" backgroundColor="Stripe" zPosition="5" />
    <widget position="540,85" size="700,560" name="list" scrollbarMode="showOnDemand" transparent="1" zPosition="2" serviceItemHeight="37" foregroundColorEvent="CS_Event" foregroundColorEventSelected="CS_EventSelect" colorEventProgressbar="CS_Progress" colorEventProgressbarSelected="CS_ProgressSelect" colorEventProgressbarBorder="CS_ProgressBorder" colorEventProgressbarBorderSelected="CS_ProgressBorderSelect" foregroundColorServiceNotAvail="CS_ServiceNotAvail" foregroundColorMarked="CS_Marked" foregroundColorMarkedSelected="CS_MarkedSelect" backgroundColorMarked="CS_MarkedBack" backgroundColorMarkedSelected="CS_MarkedBackSelect" serviceNumberFont="Bold;28" serviceNameFont="Bold;28" serviceInfoFont="Regular;26" />
    <widget source="ServiceEvent" render="inHDGOSNextEvent2" position="40,505" size="478,140" transparent="1" foregroundColor="TextHighlight" backgroundColor="BackTransparent" noWrap="1" font="Regular;22" />
</screen>
<screen backgroundColor="Transparent" flags="wfNoBorder" name="InfoBar" position="center,0" size="1280,720" title="InfoBar">
    <widget source="global.CurrentTime" render="Label" position="1089,530" size="145,40" font="Bold; 33" valign="bottom" halign="right" backgroundColor="Black" transparent="1" foregroundColor="ClockCorner">
<convert type="ClockToText">Format:%H:%M</convert>
</widget>
  <ePixmap position="center,485" zPosition="-1" size="1280,295" pixmap="infinityHD-GOS/infobar_2.png" />
  <widget source="session.RecordState" render="Pixmap" pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_rec_kl.png" position="958,675" zPosition="3" size="36,36" alphatest="on">
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <widget source="session.CurrentService" render="ChannelNumber" position="287,530" size="90,40" font="Bold; 33" valign="bottom" halign="center" transparent="1" backgroundColor="Black" shadowColor="#000000" shadowOffset="-1,-1" noWrap="1" foregroundColor="TextHighlight">
  </widget>
  <widget position="380,530" size="709,40" source="session.CurrentService" render="Label" font="Bold; 33" valign="bottom" halign="left" noWrap="1" backgroundColor="Black" shadowColor="#000000" shadowOffset="-1,-1" transparent="1" foregroundColor="TextHighlight">
    <convert type="ServiceName">Name</convert>
  </widget>
  <widget source="session.CurrentService" render="Picon" position="51,529" size="220,132" zPosition="4" alphatest="blend" transparent="1">
    <convert type="ServiceName">Reference</convert>
  </widget>
  <widget position="289,583" size="85,35" source="session.Event_Now" render="Label" font="Regular; 28" valign="bottom" backgroundColor="BackTransparent" shadowColor="#000000" shadowOffset="-1,-1" transparent="1" halign="left">
    <convert type="EventTime">StartTime</convert>
    <convert type="ClockToText">Format:%H:%M</convert>
  </widget>
  <widget position="380,583" size="709,35" source="session.Event_Now" render="Label" font="Regular; 28" valign="bottom" noWrap="1" backgroundColor="BackTransparent" shadowColor="#000000" shadowOffset="-1,-1" transparent="1">
    <convert type="EventName">Name</convert>
  </widget>
  <widget position="1089,583" size="145,35" source="session.Event_Now" render="Label" font="Regular; 28" valign="bottom" backgroundColor="BackTransparent" shadowColor="#000000" shadowOffset="-1,-1" halign="right" transparent="1">
    <convert type="EventTime">Remaining</convert>
    <convert type="RemainingToText">InMinutes</convert>
  </widget>
  <widget position="289,624" size="85,35" source="session.Event_Next" render="Label" font="Regular; 28" valign="bottom" backgroundColor="BackTransparent" foregroundColor="TextDimmed" transparent="1" halign="left">
    <convert type="EventTime">StartTime</convert>
    <convert type="ClockToText">Format:%H:%M</convert>
  </widget>
  <widget position="380,624" size="709,35" source="session.Event_Next" render="Label" font="Regular; 28" valign="bottom" noWrap="1" backgroundColor="BackTransparent" foregroundColor="TextDimmed" transparent="1">
    <convert type="EventName">Name</convert>
  </widget>
  <widget position="1089,624" size="145,35" source="session.Event_Next" render="Label" font="Regular; 28" valign="bottom" backgroundColor="BackTransparent" foregroundColor="TextDimmed" halign="right" transparent="1">
    <convert type="EventTime">Duration</convert>
    <convert type="ClockToText">InMinutes</convert>
  </widget>
  <ePixmap pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_dolby_no_kl.png" position="1077,675" size="36,36" zPosition="1" alphatest="on" />
  <widget source="session.CurrentService" render="Pixmap" pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_dolby_kl.png" position="1077,675" size="36,36" zPosition="2" alphatest="on">
    <convert type="ServiceInfo">IsMultichannel</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <ePixmap pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_format_no_kl.png" position="1158,675" size="36,36" zPosition="1" alphatest="on" />
  <widget source="session.CurrentService" render="Pixmap" pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_format_kl.png" position="1158,675" size="36,36" zPosition="2" alphatest="on">
    <convert type="ServiceInfo">IsWidescreen</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <ePixmap pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_txt_no_kl.png" position="1038,675" size="36,36" zPosition="1" alphatest="on" />
  <widget source="session.CurrentService" render="Pixmap" pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_txt_kl.png" position="1038,675" size="36,36" zPosition="2" alphatest="on">
    <convert type="ServiceInfo">HasTelext</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <ePixmap pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_sd_kl.png" position="1118,675" size="36,36" zPosition="1" alphatest="on" />
  <widget source="session.CurrentService" render="Pixmap" pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_hd_kl.png" position="1118,675" size="36,36" zPosition="2" alphatest="on">
    <convert type="ServiceInfo">VideoWidth</convert>
    <convert type="ValueRange">800,2000</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <ePixmap pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_crypt_no_kl.png" position="1198,675" size="36,36" zPosition="1" alphatest="on" />
  <widget source="session.CurrentService" render="Pixmap" pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_crypt_kl.png" position="1198,675" size="36,36" zPosition="2" alphatest="on">
    <convert type="ServiceInfo">IsCrypted</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
<ePixmap pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_sub_no_kl.png" position="998,675" size="36,36" zPosition="1" alphatest="on" />
<widget source="session.CurrentService" render="Pixmap" pixmap="infinityHD-GOS/icons/i_sub_kl.png" position="998,675" size="36,36" zPosition="2" alphatest="on">
	<convert type="ServiceInfo">SubtitlesAvailable</convert>
	<convert type="ConditionalShowHide" />
</widget>
  <widget source="session.Event_Now" render="Progress" position="288,572" size="945,3" pixmap="infinityHD-GOS/progressGOS.png" transparent="1" zPosition="5">
    <convert type="EventTime">Progress</convert>
  </widget>
  <eLabel name="ProgressbarBack" position="288,573" size="945,1" backgroundColor="ProgressbarBack" zPosition="4" />
  <eLabel position="40,665" size="1200,2" backgroundColor="Stripe" />
  <eLabel text="Snr:" position="716,675" size="50,22" font="Bold; 18" valign="center" backgroundColor="BackTransparent" foregroundColor="TextDimmed" transparent="1" />
  <widget source="session.FrontendStatus" render="Label" position="766,675" size="50,22" font="Bold; 18" valign="center" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" foregroundColor="Stripe">
    <convert type="FrontendInfo">SNR</convert>
  </widget>
  
  
  
  
  <eLabel text="Tuner:" position="478,675" size="60,22" font="Bold; 18" valign="center" backgroundColor="BackTransparent" foregroundColor="TextDimmed" transparent="1" />
  <widget source="session.TunerInfo" render="FixedLabel" position="538,675" size="22,22" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" zPosition="2" text="A" foregroundColor="TextHighlight" font="Bold; 18" halign="center">
    <convert type="TunerInfo">TunerUseMask</convert>
    <convert type="ValueBitTest">1</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <widget source="session.TunerInfo" render="FixedLabel" position="560,675" size="22,22" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" zPosition="2" text="B" foregroundColor="TextHighlight" font="Bold; 18" halign="center">
    <convert type="TunerInfo">TunerUseMask</convert>
    <convert type="ValueBitTest">2</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <widget source="session.TunerInfo" render="FixedLabel" position="582,675" size="22,22" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" zPosition="2" text="C" foregroundColor="TextHighlight" font="Bold; 18" halign="center">
    <convert type="TunerInfo">TunerUseMask</convert>
    <convert type="ValueBitTest">4</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <widget source="session.TunerInfo" render="FixedLabel" position="604,675" size="22,22" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" zPosition="2" text="D" foregroundColor="TextHighlight" font="Bold; 18" halign="center">
    <convert type="TunerInfo">TunerUseMask</convert>
    <convert type="ValueBitTest">8</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <widget source="session.FrontendInfo" render="FixedLabel" position="538,675" size="22,22" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" zPosition="3" text="A" foregroundColor="KeyGreen" font="Bold; 18" halign="center">
    <convert type="FrontendInfo">NUMBER</convert>
    <convert type="ValueRange">0,0</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <widget source="session.FrontendInfo" render="FixedLabel" position="560,675" size="22,22" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" zPosition="3" text="B" foregroundColor="KeyGreen" font="Bold; 18" halign="center">
    <convert type="FrontendInfo">NUMBER</convert>
    <convert type="ValueRange">1,1</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <widget source="session.FrontendInfo" render="FixedLabel" position="582,675" size="22,22" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" zPosition="3" text="C" foregroundColor="KeyGreen" font="Bold; 18" halign="center">
    <convert type="FrontendInfo">NUMBER</convert>
    <convert type="ValueRange">2,2</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
  <widget source="session.FrontendInfo" render="FixedLabel" position="604,675" size="22,22" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" zPosition="3" text="D" foregroundColor="KeyGreen" font="Bold; 18" halign="center">
    <convert type="FrontendInfo">NUMBER</convert>
    <convert type="ValueRange">3,3</convert>
    <convert type="ConditionalShowHide" />
  </widget>
<widget source="session.CurrentService" render="Label" position="826,675" size="53,22" font="Bold; 18" halign="right" valign="center" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1">
	<convert type="ServiceInfo">VideoWidth</convert>
</widget>
<eLabel text="x" position="879,675" size="16,22" font="Bold; 18" halign="center" valign="center" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1" />
<widget source="session.CurrentService" render="Label" position="895,675" size="53,22" font="Bold; 18" halign="left" valign="center" backgroundColor="BackTransparent" transparent="1">
	<convert type="ServiceInfo">VideoHeight</convert>
</widget>

    <widget source="session.CurrentService" render="Label" position="626,675" size="80,22" backgroundColor="BackTransparent" halign="center" transparent="1" zPosition="1" text="DVB-S" font="Bold; 18" foregroundColor="KeyGreen">
      <convert type="ServiceOrbitalPosition" />
    </widget>
<widget source="session.CurrentService" render="inHDGOSDMCHDCaids" position="51,675" size="377,22" zPosition="3" font="Bold;18" transparent="1" ecmColor="KeyGreen" emmColor="TextHighlight" nocColor="TextDimmed" backgroundColor="BackTransparent">
  <convert type="inHDGOSDMCHDCaidDisplay">Default</convert>
</widget>
</screen>
</skin>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajduję się i widnieje w nim to:

 

<skin>
  <colors>
    <color name="BackTransparent" value="#41000000" />
    <color name="TextForeground" value="#00ffffff" />
    <color name="TextHighlight" value="#00f0b400" />
<color name="TextHighlight2" value="#000099ff" />
<color name="TextHighlight3" value="#000099ff" />
    <color name="TextLightDimmed" value="#00dcdcdc" />
    <color name="TextDimmed" value="#00bbbbbb" />
    <color name="ProgressbarFore" value="#000099ff" />
    <color name="ProgressbarBack" value="#251BA1E2" />
<color name="ListSelectFore" value="#00ffffff" />
    <color name="ListSelectBack" value="#251BA1E2" />
    <color name="ListMarkFore" value="#00ff0000" />
<color name="ListMarkBack" value="#251BA1E2" />
    <color name="ListMarkSelectFore" value="#00800000" />
<color name="ListMarkSelectBack" value="#251BA1E2" />
    <color name="Stripe" value="#001BA1E2" />
    <color name="ClockCorner" value="#000099ff" />
    <color name="ClockInfobar" value="#00cccccc" />
<color name="BigDateInfobar" value="#00a5a5a5" />
    <color name="CS_Event" value="#001BA1E2" />
<color name="CS_EventSelect" value="#00ffffff" />
<color name="CS_Progress" value="#001BA1E2" />
<color name="CS_ProgressSelect" value="#00ffffff" />
<color name="CS_ProgressBorder" value="#001BA1E2" />
<color name="CS_ProgressBorderSelect" value="#00ffffff" />
<color name="CS_ServiceNotAvail" value="#003f3f3f" />
<color name="CS_Marked" value="#00ff0000" />
<color name="CS_MarkedSelect" value="#00f0b400" />
<color name="CS_MarkedBack" value="#251BA1E2" />
<color name="CS_MarkedBackSelect" value="#251BA1E2" />	
    <color name="Transparent" value="#ffffffff" />
    <color name="Black" value="#00000000" />
    <color name="Grey" value="#00999999" />
    <color name="DarkGrey" value="#00666666" />	
    <color name="KeyRed" value="#00ff2525" />
    <color name="KeyRedBack" value="#009f1313" />
    <color name="KeyYellow" value="#00bab329" />
    <color name="KeyYellowBack" value="#00a08500" />
    <color name="KeyGreen" value="#00389416" />
    <color name="KeyGreenBack" value="#001f771f" />
    <color name="KeyBlue" value="#006565ff" />
    <color name="KeyBlueBack" value="#0018188b" />
  </colors>
</skin> 

 

zmieniam w nim to: <color name="Stripe" value="#001BA1E2" />

 

                                                                              #001a58a5

 

Zgadza się? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

#00F0A30A", _("Amber")
#00825A2C", _("Brown")
#000050EF", _("Cobalt")
#00911d10", _("Crimson")
#001BA1E2", _("Cyan")
#00a61d4d", _("Magenta")
#00A4C400", _("Lime")
#006A00FF", _("Indigo")
#0070ad11", _("Green")
#00008A00", _("Emerald")
#0076608A", _("Mauve")
#006D8764", _("Olive")
#00c3461b", _("Orange")
#00F472D0", _("Pink")
#00E51400", _("Red")
#007A3B3F", _("Sienna")
#00647687", _("Steel")
#00149baf", _("Teal")
#006c0aab", _("Violet")
#00bf9217", _("Yellow")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, gdy zmieniam i restartuję GUI nadal pozostaje kolor który został ustawiony w user skin, czyli czcionka żółta i również kolor belek żołty.. Zamiast niebieskiego lub któregoś wybranego z palety :)

 

P.S chce by kolor czcionki był żółty a reszta pozostała domyślna niebieska ale chyba dam sobie spokój bo nie dam rady ;) A standardowo potrafię zmienić kolor żółty ale zmienia mi również belki na żółte i gryzie się z niebieskim :)

1.jpg.a00a2ed38f1e2932beda4da9d73ad9e4.jpg

2.jpg.c5242bc5bcb88fbf5a70b76775a78917.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...