Jump to content

Legalność ESI-88


314TeR

Recommended Posts

Chciałem sobie kupić ten dekoder, ale jak czytam i szukam informacji na temat czy była możliwość wykupu ich na własność od Polsatu, to na razie trafiam na same wątki, że ESI-88 nie był sprzedawany na własność, a przynajmniej nie przez ostatnie dwa lata. Jak to jest z nimi? Czy były faktycznie sprzedawane na własność?

Link to comment
Share on other sites

To wyjaśnijcie mi fenomen... oferent wystawia ogłoszenie z chęcią sprzedaży dekodera, ja pytam się o dowód wykupienia z platformy dekodera, to do tej pory zawsze dostałem negatywną odpowiedź w stylu: "nie mam, dawno wyrzucony, zgubiony" etc. Ja mówię, OK, normalna rzecz, nie dziwię się, że ktoś wywalił papiery sprzed paru lat, ale jak proszę o numer S/N aby potwierdzić w Polsacie, że sprzęt jest wykupiony na własność, to kontakt się urywa... Do tej pory z wszystkich ogłoszeń jakie znalazłem na Allegro, OLX (Tabily), na tym forum... nikt nie potwierdził przy ofercie sprzedaży, że dekoder jest jego własnością... Może jestem "dziwny", ale nie mam ochoty kupować sprzętu którego sprzedawca nie jest właścicielem.

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że oprócz ESI-88 są inne szybsze modele... od nBoxa. Nie mniej mi zależy na wyświetlaczu VFD i dlatego uparłem się na ESI-88... powiem tyle, że od miesiąca nie udało mi się dobić żadnego targu, nie wiem może mam nie farta, albo sprzedający jednak sprzedają w większości sprzęt który nie jest ich własnością i mają tego świadomość...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...