Skocz do zawartości

Legalność ESI-88


314TeR

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem sobie kupić ten dekoder, ale jak czytam i szukam informacji na temat czy była możliwość wykupu ich na własność od Polsatu, to na razie trafiam na same wątki, że ESI-88 nie był sprzedawany na własność, a przynajmniej nie przez ostatnie dwa lata. Jak to jest z nimi? Czy były faktycznie sprzedawane na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśnijcie mi fenomen... oferent wystawia ogłoszenie z chęcią sprzedaży dekodera, ja pytam się o dowód wykupienia z platformy dekodera, to do tej pory zawsze dostałem negatywną odpowiedź w stylu: "nie mam, dawno wyrzucony, zgubiony" etc. Ja mówię, OK, normalna rzecz, nie dziwię się, że ktoś wywalił papiery sprzed paru lat, ale jak proszę o numer S/N aby potwierdzić w Polsacie, że sprzęt jest wykupiony na własność, to kontakt się urywa... Do tej pory z wszystkich ogłoszeń jakie znalazłem na Allegro, OLX (Tabily), na tym forum... nikt nie potwierdził przy ofercie sprzedaży, że dekoder jest jego własnością... Może jestem "dziwny", ale nie mam ochoty kupować sprzętu którego sprzedawca nie jest właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że oprócz ESI-88 są inne szybsze modele... od nBoxa. Nie mniej mi zależy na wyświetlaczu VFD i dlatego uparłem się na ESI-88... powiem tyle, że od miesiąca nie udało mi się dobić żadnego targu, nie wiem może mam nie farta, albo sprzedający jednak sprzedają w większości sprzęt który nie jest ich własnością i mają tego świadomość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...