Skocz do zawartości

UHD-88


Gość tito

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Gdyby kogoś denerwowały loga lub opisy na esi to dysponuje rozpuszczalnikiem który usuwa nadruki bez uszkadzania plastiku.

 

To rozpuszczalnik używany przy nadrukach tamponierką, w zasadzie nie trafiły mi się jeszcze nadruki na tworzywie któremu by nie podołał. Operacja usunięcia loga oraz napisu trwała jakieś 2-3min.

 

IMG_2154.thumb.JPG.70ce4ccc8fdd376ae3f301ead432c3e8.JPG

IMG_2155.JPG.2d7dc4c992ab5b84efdc5b7c5e0d6d45.JPG

IMG_2159.JPG.55451aa1f98a6c9d863dca3d92e10e80.JPG

IMG_2163.JPG.3f11ecb1eb28c9807ad44042cc92b1be.JPG

IMG_2164.JPG.2cf61edfc583d01f2785c503e3bfdd13.JPG

IMG_2165.JPG.02201588347544e2061203ba42811893.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś denerwowały loga lub opisy na esi to dysponuje rozpuszczalnikiem który usuwa nadruki bez uszkadzania plastiku.

 

Denerwują :) więc to co napisałeś, wzbudziło moje żywe zainteresowanie, ale taka wielka puszka to ilość o mnóstwo za wielka jak na potrzeby zmycia paru napisów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno na rynku może się nie udać/nie mieć sensu , tym bardziej ze do wyczyszczenia panelu wystarczy 0,5ml. Zastanawiam się jak go ewentualnie rozdystrybuować.

Jeżeli jest ktoś chętny to proszę o PW, zobaczę ile osób i zastanowię się jak to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym odpowiednikiem, to może być problem...

Jest to rozcieńczalnik do farb do tampondruku, stosowany do delikatnych podłoży, oraz do zmywania nieudanych wydruków. Składu nikt na opakowaniu nie podaje, w nocie technicznej jest tylko ogólny skład, bez proporcji. Niestety cena opakowania w detalu jest spora, tak więc jeśli kolega wyżej może odsprzedać, to powiedzmy np 10, 20, cz tez 50 ml z chęcią zakupie. Jeśli masz możliwość nabyć u lakiernika (w sklepie z lakierami samochodowymi) pojemniczka na płyny agresywne, to byłoby to idealne opakowanie do wysyłki. Pokryje oczywiście wszystkie koszta, może być i z marżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w UHD88 jest łatwo i sam bym polerował, natomiast w ESI88, raczej ciężko byłoby wypolerować fragment panelu, bez uszkodzenia pozostałego nadruku, tudzież bez pozostawienia widocznego odcięcia powierzchni obrabianej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się cieszę ze użyłem metody polerskiej. Za dużo kombinacji, żeby zdobyć 50ml rozpuszczalnika. :)

Kombinacja jest tylko dla osoby, która się zaoferowała wykonać taką dystrybucję... to ona musi zdobyć pojemniki, rozlać, spakować, wysłać... kupujący jedynie szczerzy zęby w szerokim uśmiechu i puszcza przelew na konto siedząc wygodnie na kanapie/fotelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tylko, że w UHD88 jest łatwo i sam bym polerował, natomiast w ESI88, raczej ciężko byłoby wypolerować fragment panelu, bez uszkodzenia pozostałego nadruku, tudzież bez pozostawienia widocznego odcięcia powierzchni obrabianej...

Ja usunąłem logo z Esi metodą Joozeka, z tym że nie użyłem papieru ściernego a jedynie woskowej pasty lekkościernej Tempo, nadruki ktòrych nie chciałem usunąć poobklejałem taśmą klejącą, na koniec przepolerowałem cały front.

Jest to dość żmudna robota, najlepiej zdemontować dekoder, logo schodzi warstwami po wielokrotnym tarciu w jednym miejscu, usunięcie loga zajeło mi ok. 40 min.

 

Oczywiście przydałby mi się rozcieńczalnik V10, ale nie mogłem go nigdzie kupić w małej ilości, natomiast rozcieńczalnik uniwersalny,czy też benzyna ekstrakcyjna reagowały z plastykiem pozostawiały białe smugi, ktore wytarłem na szczęście pastą polerską.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Chciałbym się spytać, czy problem przycisków na panelu został rozwiązany. Jakie jeszcze problemy dzisiaj występują na UHD88 z GOS (na stronie nadal jest to wersja testowa dla tych tunerów)?

 

1. Został, dość dawno.

2. Jest testowa i nie zanosi się na to, by to się zmieniło. Te tunery występują w wielu podwersjach, które się zachowują co rusz inaczej, przez co zapewnienie stabilnej pracy dla każdej z nich graniczy z cudem (przynajmniej w stanie obecnym). Jeśli kiedyś uda się zapewnić stabilną pracę dla wszystkich ich wersji, to wtedy soft dla nich przestanie być testowym. Teraz jest testowy, co oznacza praktycznie "bez gwarancji stabilnej pracy". Może chodzić stabilnie, często/raczej będzie chodzić stabilnie, ale pewności nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...