Skocz do zawartości

ExtendedNumberZap


Gość hosunio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A masz może gdzieś starego Zap-History Browser? Zainstalowałem kiedyś tego ExtendedNumberZap (pierwszą wersję jaką udostępniłeś) i od tego momentu skończyły się moje problemy z Zap-History. Potem pojawił się nowy Zap-History, który się nie wiesza ale przypisał mi się pod funkcję next/previous, które były wcześniej niezależne od Zap-History...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam zmieniałem. Ustawiłem sobie pod lewo/prawo opcje \"historyBack\" i \"historyNext\" i włącza się okno Zap-History. Stary Zap-History był osobną funkcją i przy takich samych ustawieniach prawo/lewo miałem po prostu poprzedni/następny kanał a teraz muszę jeszcze kliknąć OK ;)

PS. No chyba, że takie zachowanie ma związek z ExtendedNumberZap?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do system.sh da się. Do PPanels wrzucam już tylko stable. Póki co ubywa z niego a nie przybywa. Musimy w sofcie z pilota zostawić to co jest w 100% sprawne a reszta z forum/www i system.sh na odpowiedzialność tego co instaluje. Decyzja podjęta na podstawie tego co robią ludzie. Przykładem były dwie skórki z PIG. Pisałem, tłumaczyłem, apelowałem. NIC → i tak winny był soft. Dlatego nie ma z PPanels wersji z PIG, która może być problemowa. To samo będzie z innymi pluginami/dodatkami itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten plugin nie powinien zaszkodzić, jest pisany przez tego samego autora co PTS, i przy aktualizacji PTS-a robi update tu. Pytanie tylko kto to będzie na bieżąco aktualizował. Co do PIG-a, testował ktoś na nowym sofcie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Powiedzcie czy coś się zmieniło w tej wtyczce pod kątem numerowania??

 

 

Gdy mam listę ściągniętą pluginem j00zka to mam numerację zgodną z numeracją operatora.

Gdy natomiast doinstaluję ten plugin pojawia się problem z numeracją.

 

 

Na kanale 39 jest wolne pole na liście operatora nc+. Natomiast po instalacji tego plugina numeracja jest ciągła jak leci więc kanały po numerze 38 przesuwają się o 1 do przodu. Takich miejsc w liście jest więcej na dalszych polach.

 

 

Czy ktoś da radę tę sytuację rozwiązać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...