Skocz do zawartości

InfinityFHD


TomTelos

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, czy teraz, po aktualizacji do najnowszej wersji os w skórce jest tylko jedna czcionka?

Dotychczas domyślną była aller*.ttf (tak jak w screenach powyżej), a po aktualizacjach jest tylko liberation*.ttf

Czy będzie możliwe dodanie innych czcionek, czy pozostaje tylko podmiana we własnym zakresie (tak właśnie sobie zrobiłem, ale po ostatnim upgrade nadpisało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej odsłonie GOS dążymy do minimalizmu.
Stąd wybór jednej czcionki. Będzie jeszcze kilka zmian dotyczących skórki, ale to jeszcze musi chwilę potrwać.

Wiem, że takie podejście może się nie do końca podobać każdemu, ale jest jedynym wyjściem chcąc zachować rozsądek przy utrzymaniu GOS.

Z oceną całości jednak wstrzymałbym się do czasu aż ukończymy wszystkie zmiany skórki. Dopiero wtedy wszyscy będą wiedzieć o co dokładnie nam chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat też nie lubię Liberation i preferuję Ubuntu oraz uważam, że Aller też jest ładniejszy niż Liberation ?

Na razie sam podmieniam /etc/enigma2/skin_user_InfinityFHD.xml po aktalizacji, ale swego czasu dało się za pomocą /etc/enigma2/skin_user.xml nadpisywać zmiany tego pierwszego. Muszę zerknąć do źródeł ?

Przyzwyczajanie jest ciężkie do zmiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanie z innej beczki.

Jaki na obecną chwilę jest status tej skórki? GPL, czy coś innego?

Jest jakakolwiek szansa na dostęp do źródeł aby przeportowac to na inne image?

Pytam, bo na githubie leży jakąś stara wersja HD od herpoi pod nboxy. Nic nowszego nigdzie nie znalazłem, a chciałabym to odpalić na zgemmie h9 twin i OpenPli.

Coś tam zacząłem rzeźbić z rozpakowanych ipk pod mipsa, ale to masakra jest.

 

 

Edytowane przez temp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...