Jump to content

temp

Members
 • Content Count

  21
 • Joined

Community Reputation

0 Neutral

About temp

 • Birthday 01/01/1004

Converted

 • Gender
  Disabled

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. temp

  InfinityFHD

  Faktycznie jest. Jakoś wcześniej tego nie zauważyłem. Ale prywatnie i tak będę sobie grzebał 😉
 2. temp

  InfinityFHD

  A ja mam pytanie z innej beczki. Jaki na obecną chwilę jest status tej skórki? GPL, czy coś innego? Jest jakakolwiek szansa na dostęp do źródeł aby przeportowac to na inne image? Pytam, bo na githubie leży jakąś stara wersja HD od herpoi pod nboxy. Nic nowszego nigdzie nie znalazłem, a chciałabym to odpalić na zgemmie h9 twin i OpenPli. Coś tam zacząłem rzeźbić z rozpakowanych ipk pod mipsa, ale to masakra jest.
 3. temp

  Zgemma H9S

  Dzięki za info. Jakby coś, to mogę się pisać na testera.
 4. temp

  Zgemma H9S

  Odświeżę pytanie. To, że na Zgemmy H9, H10 GOS nie będzie to wiem i czytałem dlaczego. Co jednak z Zgemmą H7? Jest jakakolwiek szansa na wsparcie? @mickey Ty masz ten dekoder i z tego co z bardzo dawna pamiętam, to pytałeś się kiedyś @tux jaki tuner 4k będzie miał największe szanse na wsparcie przez GOS. Padła tam ogólna odpowiedź, że H7 jest na Broadcomie i coś z tego powinno być. Jak to wygląda na obecną chwilę?
 5. Jeżeli jest taka możliwość to prosiłbym o zmianę mojego loginu z temp na tmp. Zakręciłem się podczas rejestracji i wyszło jak wyszło.
 6. Ściąg sobie paczkę z tą skórką na dysk: opkg download enigma2-skin-infinityfhd Otrzymasz plik o nazwie w stylu: enigma2-skin-infinityfhd_2019.04.25_all.ipk Otwierasz ten plik 7-Zip-em i widzisz w plikach control.tar.gz i data.tar.gz co tam się dzieje podczas instalacji
 7. Podmiana to już najmniejszy problem, zwłaszcza, że te pakiety nie są skomplikowane. Kilka plików dosłownie.
 8. Będzie działać, bo przy okazji większej aktualizacji dorobisz te brakujące pakiety 😉
 9. Nie mogę już edytować więc dorzucam: GraterliaOS:/# opkg list-installed |grep pcsc pcsc-lite - 1.8.25-r0 pcsc-lite-lib - 1.8.25-r0 GraterliaOS:/# opkg list-installed |grep ccid ccid - 1.4.30-r0 GraterliaOS:/#
 10. Spokojnie. Nie mam ciśnienia, bo "pożyczyłem" sobie odpowiednie paczki z OpenATV (mieli najnowsze) i opkg z force depends ładnie poszło.
 11. Poradziłem sobie. Wyszło trochę druciarstwo, ale działa. Czytnik pcsc działa, Oscam 11578 z S4A pod ssl111 z obsługą caymana i CAK7 w unique też. W sumie to wystarczyłoby jakbyś dodał do repo pakiet pcsc-lite z zależnościami (libpcsclite1, ccid). Wtedy oscama to już każdy we własnym zakresie ogarnie. Co najwyżej symliniki do bibliotek trzeba będzie zrobić.
 12. Czy obecny GOS wspiera zewnętrzne czytniki pcsc na usb, czy trzeba samemu rzeźbić? Pytam, bo w repo nie widzę ani pcscd ani libpcsclite. Jest tylko libusb.
 13. temp

  Zgemma H9S

  A Zgemma H7 i pochodne? To jest Broadcom i Mips z tego co pamiętam. Jakby dało się to uaktywnić, to chętnie wrzucę coś na PayPala
 14. Padło tylko jedno pytanie. Czy są obrazy do pobrania. Nic więcej. Po prostu tux[/member] już tak ma ;) Zgemmy akurat trzymają poziom i na dzisiejszy dzień mają najlepszą korelację cena/jakość/możliwości.
 15. Dla mnie temat nowości zakończył się po tym, jak tux[/member] się zagotował (jak to on) i ogłosił, że nie będzie wsparcia dla Zgemm z serii H9, H10 (czyli to co się najlepiej w tej chwili sprzedaje) bo sterowniki, kernel, support producenta itp. Ogólnie pisząc, to nie będzie GOS pod dekodery z prockami od HiSilicon, bo nie da się tego dopasować do GOS. Post ten wisiał krótko, bo potem został zamieniony przez 314TeR[/member]: https://forum.xunil.pl/index.php?msg=53096 na bardziej dyplomatyczną wersję.
×
×
 • Create New...