Skocz do zawartości

SHOUTcast


tux

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ta wtyczka na razie jest nie dostępna w opkg. Nasz system operacyjny różni się troszku od konkurencji i tutaj będę musiał mu dopisać jakie pakiety są mu potrzebne do prawidłowego działania lub poprawić w samej wtyczce. Z tego co pamiętam coś tam chyba się zawieszało i dlatego wyleciał. W wolnej chwili poprawie i wróci do opkg.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie forumowiczów i użytkowników nowej Graterlii. Soft przypadł mi do gustu i w ramach dopasowania go do swoich potrzeb postanowiłem zainstalować wtyczkę Shoutcast.

Zainstalowałem ją poprzez SSH. Plugin dość długo uruchamia się i problem pojawia się przy próbie wyszukiwania gatunku (zielony). Pojawia się spinner i na tym koniec. Zachodzi konieczność restartu nboxa ( kill).

Plik instalacyjny pobrałem z http://graterlia.xunil.pl/goscore_sh4_archive/Graterlia_OS/2016/

 

Pozdrawiam,

Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jest szansa ale to dopiero przy aktualizacji openpli na sh4.

 

To świetna wiadomość. Pozostaje więc czekać cierpliwie :)

 

Nie rozumiem. Mam aktualny Graterlia na SH4. Jak mógłbym wgrać Shoutcast?

 

domniemam, że chodzi o aktualizację samego OpenPLI do nowszej wersji, a nie GOS jako całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zainstalowałem SHOUTcast (spark 7162), ale mam taki efekt jak koledzy pisali tzn. przy przełączaniu stacji zwiecha.

 

Czy jest na to lekarstwo?

 

 

W informacji do paczki enigma2-plugin-shoutcast są zależności: enigma2, gstreamer-plugins-dvbmediasink, gstreamer-plugins-good, python-pyopenssl

 

Ja ma zainstalowane: enigma2, gstreamer-gos - 1.10.1-4, python-openssl-gos - 0.13.1-3; reszty paczek nie ma w repo - czy to może być powodem?

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...