Skocz do zawartości

GraphMultiEPG z piconami


Gość hosunio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem gdzie dać, dam tu  :)>-

Do klasycznego EPG dokłada picony, nie działa z bigpicon-ami

Zawsze to coś innego.

Usunąć ten co jest w pluginach i dać ten.

d33747a8869a4d4f2fde11276101af.jpg

 

[załącznik usunięty przez administratora]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz wysypie z wora  ;)

A tak szczerze to też bym chciał, może by jakoś plugin przerobić ;)

self[\"actions\"] = ActionMap([\"EPGSelectActions\", \"OkCancelActions\"],
{
\"cancel\": self.closeScreen,
\"ok\": self.eventSelected,
\"timerAdd\": self.timerAdd,
\"info\": self.infoKeyPressed,
\"red\": self.zapTo,
\"input_date_time\": self.enterDateTime,
\"nextBouquet\": self.nextBouquet,
\"prevBouquet\": self.prevBouquet,
\"blue\": self.showSetup,
\"prevService\": self.prevPressed,
\"nextService\": self.nextPressed,

Tak to wygląda w GraphMultiEpg.py Nie wiem czy zmiana tutaj coś da ale można spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz wsztstkie pluginy :) zaraz sprawdze zamienione pozycje z tego pliku.

 

Ok, zamieniony i dziala :) Pod czerwonym sa teraz informacje o wydarzeniu.

 

 

 

[załącznik usunięty przez administratora]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa ale nie do końca, jak wchodzę w konfigurację (zielony przycisk) i nie zmieniam nic przy wyjściu wciskam anuluj i w tym momencie mam GS - testowałem 2x to samo. W załączniku log.

 

I jedno pytanie lubię mieć na ekranie w miarę jak najwięcej info więc zmieniam aby wyświetlało 10 programów ale wtedy picony są totalnie niewidoczne tzn za duże czy można jej w jakiś sposób pomniejszyć ?

 

 

[załącznik usunięty przez administratora]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna to poprawic (gs) ale musisz poszukac zapewne w pliku GraphMultiEpg.py aby anuluj obslugiwal inny przycisk. Jak wyjdziesz zapisz to nie ma gs wiec wielkiego problemu nie ma - wejdziesz raz ustawisz, zapiszesz i po problemie.

 

Co do ikon to oczywiscie mozna ale trzeba to zrobic sobie np programem do przerabiania skinow \"e2skinner\". Aby ikony byly cale trzeba rozciagnac obszar w ktorym sa wyswietlane \"linie czasu\" tyle ze ciezko bedzie zmiesci powyzej 8sztuk tak zeby ikony byly jeszcze cale. Rozciaganie lini czasu oczywiscie musi byc kosztem czegos, trzeba usunac okno z PIG, mozna przesunac opis wydazenia, mozna go zrobic nizszym a szerszym, zeby info bylo cale mozna zminiejszyc jeszcze czcione albo wywali zbedne informacje. Jak chcesz skorke metrix_mod przerobiona przeze mnie tak zeby ladnie wyswietlalo 8 sztuk z pelnymi ikonami to daj cyne, wrzuce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi open webif nie chce robic screenshot-ow wiec zrobilem tel. :)  Na moim przerobionym na 8 i 10 z opisem wydarzenia wygladaja pikony chyba lepiej, sa bardziej kwadratowe wiec mniej przyciete. Bez opisu bylyby zapewne w calosci ale ja wole z :)

Wyglada to mniej wiecej tak:

 

 

 

 

 

[załącznik usunięty przez administratora]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...