Skocz do zawartości

Prosba do kolegi richtera o utworzenie listy kanałów hb+astra


Gość M@ras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wiem że temat wielokrotnie był wałkowany zdaje sobie z tego sprawę,czy jest szansa  na taka liste na potrzeby własne wyłącznie

Dodam ze Nigdy nie udostępniałem list twojego autorstwa wyłacznie na własne potrzeby chciałem.

Jak da rade czekam na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ogólnie dziwię wam, użytkownicy.

Zmiany co prawda są ale czy aż tak znaczące, że nie można tych pojedynczych kanałów co oglądamy samemu dodać do listy?

To nie fergusony czy inne wynalazki, gdzie edycja listy kanałów to przejście przez piekło.

Tutaj skanujesz, układasz na komputerze, komfortowo i bez stresu i odsyłasz gotowca na tuner. Potem już tylko te małe zmiany nanosisz.

 

No, chyba że namiętnie ktoś ogląda cały ten stos arabów, hindusów, innych dziwadeł na które nawet patrzeć nie idzie. To tutaj zwracam honor - za tym nawet ja nie nadążam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zła nie jest. Nawet całkiem fajna :)

Zawsze do ostatniego szczegółu zrobiona i mamy 100% pewności, że najbardziej dziwaczny kanał będzie miał na niej parametry OK.

 

Przy czym zakładam listę na 2 lub więcej SAT itd.

Przeciętny oglądacz kanałów "TiFi" z HB i tak w 99,9% czasu gapi się na te z NC+ i CP lub na obie platformy na raz. W takim przypadku poukładanie listy to chwila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście moja listę to proszę > http://upload.dvhk.to/file.php?id=17042

 

ale nie łudźcie się ze jest aktualna i dobra ,oprócz śmieci i ustawień  pod-pisywacza ,to stara lista ,w której nie chciało się komuś zrobić nawet podstawowych Polskich zmian, ale podpis potrafił zmienić. 

Pomimo zgłoszenia do globala na dvhk o bezczelniejszej kradzieży i podpisaniu cudzej pracy, nic nie zrobiono.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...