Skocz do zawartości

Własna lista kanałów nie działa na GOS


Gość jakisneo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jakisneo

Witam.

 

Mam problem z dodaniem listy kanałów, którą sam zrobiłem. Ale zacznijmy od początku. Wcześniej miałem OpenPLI na ESI-88. Postanowiłem wgrać najnowszą wersję GOS ale lista kanałów, którą wcześniej wrzucałem do etc/enigma2 nie jest widoczna przez dekoder mimo iż na OpenPLI nie było problemu.

Czy trzeba jeszcze coś zmienić w jakimś pliku lub jest dodatkowy folder gdzie muszę wgrać dodatkowe pliki?

I pytanie poza konkursem czy GOS ma możliwość wyszukania kanałów po operatorze? W OpenPLI  było coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) lista kanałów, którą wcześniej wrzucałem do etc/enigma2 (...)

 

A jakie pliki wrzuciłeś?

 

I pytanie poza konkursem czy GOS ma możliwość wyszukania kanałów po operatorze?

 

Tak. Dokładniej: przeglądać listy kanałów dla danych operatórów, ale zakładam, że o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakisneo

Mam wrażenie, że chyba coś nie tak mam z GOS (możliwe, że źle wgrana?). Lista w końcu ruszyła, podobnie jak pikony - po kilku restartach. Teraz próbowałem wgrać skórkę Infinity i jakoś jej system nie widzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakisneo

A może widzi skórkę, tylko nie masz wtyczki do zmiany skórek zainstalowanej?

 

Znaczy w pluginach jest kontroler infinity - jaka wtyczka jest do zmiany skórek?

 

 

A wracając do tematu to po kilku restartach działa i lista i pikony. Teoretycznie nie jest to jednak jakiś bug ale dość uciążliwe mimo iż codziennie nie zmieniam listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jakisneo

Napisz swoja procedure wgrania listy kanalow w punktach (dokladny opis).

 

Logowanie poprzez FileZille a następnie przekopiowanie plików do folderu /etc/enigma2/

Ale tak jak pisałem. Po kilku restartach już działa. Więc dla mnie jest OK.

 

 

Mickey dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość j00zek

...Logowanie poprzez FileZille a następnie przekopiowanie plików do folderu /etc/enigma2/

 

I co dalej? Jak przeładowałeś system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...