Skocz do zawartości

scart w UHD


Gość m-s-x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem ,że w Graterlia Operating System scart nie jest wspierany :) ale może udało się komuś go uruchomić ? jeżeli tak to poproszę o info jak tego dokonać i ewentualnie które pliki trzeba podmienić ?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuner HD i SCART.

Dajcie wreszcie spokój. Póki co nikomu nie chce się wspierać umierających technologii.

Ja naprawdę rozumiem, że ktoś pielęgnuje stare technologie ale może jednak czas przestać sie uwsteczniać. Jest dużo więcej ważniejszych spraw niż SCART, który czasy świetności miał w zeszłym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o pielęgnacje tylko o brak kasy w państwie polskim a chęć uruchomienia sat np w pokoju dzieciaka na starym tv "z dupą" :) też jakis czas w sypialni mialem nboxa przez scarta wpietego i się cieszyłem ze mam tv. Ot taki mój osobisty pkt widzenia

 

Wysłane z mojego LG-D802

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o pielęgnacje tylko o brak kasy w państwie polskim a chęć uruchomienia sat np w pokoju dzieciaka na starym tv "z dupą" :) też jakis czas w sypialni mialem nboxa przez scarta wpietego i się cieszyłem ze mam tv. Ot taki mój osobisty pkt widzenia

 

Wysłane z mojego LG-D802

 

Rozumiem Twój punkt widzenia, tylko popatrz na to także z naszej perspektywy: dodanie obsługi scart w tym modelu najprawdopodobniej odbyłoby się kosztem nieproporcjonalnie dużego nakładu czasu w stosunku do korzyści. Jest nas mała grupka pasjonatów, która poświęca swój czas by rozwijać GOS. Wolimy dodać inne użyteczne funkcje (niedługo będzie parę niespodzianek), czy tak jak ostatnio obsługę kolejnej rodziny odbiorników, niż zajmować się SCARTem, z którego mało kto korzysta, w jednym z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...