Jump to content

Wyjaśnienie w sparawie @pikarel na lakim


gery3

Recommended Posts

Oto oficjalna wiadomość Administratora DVS z laki:

Witam,

 

 

Po naradzie Administracji Forum DVHK podjeliśmy wspólnie decyzję o pozbawieniu Globalnego Moderatora Pikarel'a możliwości blokowania Użytkowników oraz dawania im ostrzeżeń. Nie zdecydowaliśmy się jednak pozbawić go statusu Globalnego Moderatora, ze względu na długą znajomość oraz duże zaangażowanie i poświęcenie w działalność naszego Forum. Natomiast jego prawa zostały drastycznie ograniczone. Jest to decyzja ostateczna i owy Moderator musi się z tym pogodzić.

 

 

Do takiego kroku zmusiły nas wieczne skargi i niepokój Użytkowników o przyszłość Forum oraz zarzucana nam stronniczość, nieobiektywizm wobec Globalnego Moderatora Pikarel'a oraz zarzuty zamiatania spraw pod dywan.

 

 

Dodatkowo włączyliśmy informację "Ostatnio edytowany przez..." w poście w przypadku edycji go przez Moderatora. W tym wypadku w razie pytań czy zastrzeżeń proszę pisać do Moderatora który widnieje w owej informacji.

 

 

Przypominam że zaistniała sytuacja nie zmienia faktu że każdy Użytkownik powinien przestrzegać Regulamin Forum DVHK który jest dostępny pod tym linkiem http://forum.dvhk.to/announcement.php?a=28 oraz Regulamin Działu Ogłoszeń dostępny pod tym linkiem http://forum.dvhk.to/announcement.php?a=48

 

 

Proponuję zapoznać się też szczególnie z NETYKIETĄ http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta , kultura oraz poprawna pisownia i pewne zasady ułatwią i pomogą nam wszystkim we wspólnej pracy na Forum.

 

 

Przypominam też że największe chamy nie mają co liczyć na łaskę, głupota i alkoholowe doznania nikogo tutaj nie usprawiedliwiają, oto przykład: http://upload.dvhk.to/wulgaryzmy.txt

 

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać w tym temacie, bądź PW do mnie albo na e-mail: admin@dvhk.to

 

 

Życzę miłego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Zauważmy, że chodzi tylko o znajomości  "Nie zdecydowaliśmy się jednak pozbawić go statusu Globalnego Moderatora, ze względu na długą znajomość" . Czyli robi źle ale ... jest naszym kolegą. Tak czy inaczej temat na dvhk poleciał do kosza.

Miłego dnia wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...