Skocz do zawartości

Dyskusja nt bana Tux'a na dvhk


Gość ryrzy

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze temat oryginalny, z wiadomoscia nt tytuowego bana jest zamkniety pozwalam sobie otworzyc nowy.

Niestety zauwazylem takie zachowanie juz na ktoryms forum z kolei, na samym dvhk sam juz dostalawalem bana na tydzien za zwrocenie uwagi moderacji, ze usuniety przez nich post (moj) byl jak najbardziej na temat. Za dyskusje.... ban :/ Tu jak widac tez juz jestem notowany i mam nadzieje ze ekipa nie bedzie na sile chciala upodavniac sie do takich for jak w/w dvhk i troszku wyluzuje i nie bedzie usuwac zbyt duzo i karac za pierdolki :) kolejnym forum, na ktorym doswiadczylem podobnej sytuacji to android.com.pl. sporo sie udzielam w sieci na tematy gsm/pda idp, sam prowadze forum, sam udostepniam modyfikacje do telefonow juz od lat, niestety na w/w forum jedno konto mam juz banowabe, drugie obserwowane tylko za to ze dawalem link do swojego forum jako zrodlo danego tematu. To juz sie nie podobalo administracji bo konkurencja, ale na zagraniczne forum xda moge dawac linke bez problemu... problemem tych i kilku innych for jest to ze sa one najwieksze w kraju i moga sobie na takie zachowanie pozwolic bo tak czy inaczej user przyjdzie do nich. Tam jest najwiecej info z danego tematu, te fora wyszukuje wujek gugle na samym poczatku. Woda sodowa uderza do glowy i chcac nie chcac sam czasem musze tam zagladac :/

Oby to forum nigdy takie nie bylo.... tyle :)

 

Wysłane z mojego LG-D802

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co są tutaj na forum już długo wiedzą, że naprawdę trzeba zasłużyć na BAN czy duże ostrzeżenie.

Dbamy o regulamin i porządek. Jednak nie stosujemy opcji, że jak czegoś nie wiemy a ktoś to udowodni to "wynocha z forum".

Wszyscy jesteśmy ludźmi, każdy może się mylić, również nie każdy się zna na wszystkim.

Co innego jednak usunięcie/zbanowanie kogoś, kto napisał coś konkretnego i da się nawet przy pomocy Googla to udowodnić, a co innego usunięcie/zbanowanie kogoś za to, że miał czelność napisać PW do moderatora, iż nie zgadza się z jego decyzją. Decyzją błędną, dodam, ponieważ w PW podałem nawet linka popierającego to o co poszło. Fakt, napisałem, iż więcej linków nie będe podawał i móżna wyszukac je samemu, ale to nie jest obraźliwe a jedynie szanuje mój prywatny czas, którego ktoś nie uszanował (tutaj moderator) usuwając bezpodstawnie posty. Wszystko skończyło się na tym, że pisze głupoty, sieci komputerowe nie działają na częstotliwościach (ciekawe na czym w takim razie) i cała moja teoria jest bez podstawy.

Nie ma co się rozwodzić nad tym. Są duzi, wydaje się im, że mogą więcej. I w sumie tak będzie, póki ludzie nie zrozumieją, że forum to nie śmietnik. Każdy kto czegoś szukał na DVHK zazwyczaj nie raz "rzucał mięsem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już doświadczenie nauczyło (nawet 3 razy), że chociaż Pikarel pisze największe farmazony to i tak w jego mniemaniu ma rację a podważenie tego kończy się banem dlatego przestałem tam szukać pomocy a jedynie staram się pomagać innym :) aby nie stwarzać sytuacji, w której musiałbym znowu bronić swoich racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej unikać gościa jak to tylko możliwe? Po co się stresować. Robić swoje i już. Inna sprawa, że rozumiem jak forum ma tysiące userow to ciężko o porządek. Forum ma być kopalnią wiedzy w dużej mierze popartej doświadczeniem. No ale czasem bez przesady. Trzeba przyznać że pikarel pilnuje porządku i mu to wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozwniez mialem do czynienia z pseudo admi jakim jest @Pikarel  dostalem ban dozywotnii to nie  po kilku krytycznych wypowiedziach co do pracy team w jakim on jest, a za wystawienie ogloszenia sprzedazy. odwolalem sie od tej decyzji do glownego admina i cud  konto wrocilo. Wiem ze nieraz mialem ciezki jezyk ale po prostu fora sa po to aby pomagac sobie wzajemnie a nie toczyc prywatne wojny. Dlatego zmienilem sprzet i obecnie jestem z wami i Gratelia OS a nawet mam DM800se ktory lezy sobie w szafie poniewaz ESI-88 po poradach TUX  co do wentylacji i konf  sprawuje sie o wiele lepij.\

Posty na lakim  kolegi TUX zawsze byly pomocne wiec tylko wszyscy tego forum stracili przez ambicje jednego z adminow.

 

Wyslane z Dell D620 bez polskich znakow diakrytycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie narzekajcie na banowanie tylko coś róbcie piszecie nowe pluginy róbcie listy image skiny piszcie  posty . DVHK jest dużym forum więc jak by to nie liczy nawet jak zbanują 0.1% userów to pewna liczba się zbierze .  Ja to trochę tak widzę tam jest ogromna baza wiedzy zwykły user będzie tam zaglądał bo wielu tam pisze w dziale VU+ jest dziennie z 100 potów i widzicie gdzieś inne forum tak odwiedzane ?

 

 

I żeby nie było mnie DVHK ani ziębi ani grzeje ja pisze zagranica na forum Teamu BH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...