Skocz do zawartości

graterlia manager - opkg


Gość mario78

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

 

Mam dekoder 2850st. Nie mogę używać w graterlia manager sekcji opg, gdyż wymagane jest 8mb wolnego miejsca, a ja mam tylko 1 lub 2. Czy można coś na to poradzić ? Mam również pytanie zmieniłem mocowanie dysku z /dev/sda na /hdd, co to właściwie daje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brak miejsca jest tylko jedna rada - usunąć to co jest zbędne :) Możesz również przenieść system na większy nośnik np. pendriva i wtedy będziesz mógł zapychać do woli. Podziwiam, że udało Ci się podwoić rozmiar systemu bo przypomnę, że czysty soft ma 30mb :D

 

Odnośnie drugiej części wypowiedzi to nie bardzo rozumiem, mocowanie dysku? zmiana z dev/sda na /hdd? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie instalowalem wiele pluginow mam iptv player, foreca, paczkę picon z opkg i to właściwie wszystko, a mimo to brakuje mi miejsca aby uruchomić opkg w graterlia manager. Czy mogą byc jakieś logi, ustawienia, epg ( miałem przez chwile zainstalowany plugin do ściągania epg) nagrania timeshift, ktore zajmują miejsce tunerze. Gdy usunę picony to moge uruchomić opkg z graterlia manageR, także to raczej nie jest brak pamiecioperacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już znalazłem w czym problem. Zainstalowałem paczkę picon ocram (z opkg), a one zajmują prawie 30mb. Wybrałem tylko te, które używam, dorzuciłem z dvb-t i odinstalowałem tą mega pakę, a potem wrzuciłem je ręcznie. Mam jeszce pytanie, czy jest jakaś różnica w pracy dekodera (z punktu widzenia użytkownika) jeśli zmieniłem mocowanie dysku twardego z /dev/sda na /hdd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Mam jeszce pytanie, czy jest jakaś różnica w pracy dekodera (z punktu widzenia użytkownika) jeśli zmieniłem mocowanie dysku twardego z /dev/sda na /hdd ?

na to pytanie już odpowiedziałem parę postów wyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...