Skocz do zawartości

Graterlia Pilot nbox


Gość BosBros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-mam problem z przekodowaniem klawiszy w Graterli bo za każdym razem po ich naciśnięciu wyskakuje GS,nie wiem co robić,może ktoś podać działające pliki do pilota,jak zrobiłem kanały to pozostałe klawisze nie chodziły . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij, kolego, od początku. Podaj wszystko dokładnie co zrobiłeś i co chcesz zrobić. Różne sposoby obsługi pilota są w OPKG a nie jako pliki do władowania przez FTP. U nas działa OPKG i z niego korzystamy. Nie możemy jednak pomóc jak pytanie jest BARDZO nie precyzyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej używałem openpli i przekodowałem sobie klawisze w róży typu góra-kanał w górę,dół-kanał w dół,lewo-ciszej,prawo-głośniej i chodzi mi o to czy można tak samo zrobić w graterlii,wgrałem assignbuttona i ustawiłem pilota,ale tylko kanały góra i dół chodziły,pozostałe przyciski nie,nie wiem jak to zrobić żeby chodziły pozostałe przyciski,proszę napisać mi co mam zrobić??,Jakie pliki mam wgrać??. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BŁĄD :)

Zapamiętaj - najpierw szukaj w opkg. W Graterlia jest już dużo w paczkach. Twój AssignButton też i jest przystosowany (dziękujemy @mickey) pod GOS. Skasuj co wgrałeś. Sprawdź czy pilot działa jak przed wgraniem AB. Zainstaluj ten z opkg i po rstarcie GUI będzie można normalnie ustawiać klawisze.

 

Przy okazji - zerknij co jest w opkg bo jest duża szansa, że to co ładujesz po FTP jest już w opkg.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...