Skocz do zawartości

Możliwość używania Dreamset


Gość mackowiakp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mackowiakp

Niedawno podniosłem soft w nboxie do najnowszej wersji dostępnej na stronie forum. "Gra i bucy" i na razie wygląda OK.

Teraz mam pytanie. Do ustawiania kanałów w poprzedniej wersji OpenPLi 8.3 (z przed ok 1,5 roku) używałem program Dreamset. Mam listę kanałów zgraną za pomocą Dreamset na swoim PC. Czy mogę użyć Dreamset do załadowania tej listy do Graterlia OS? Różnice są takie że w GraterliaOS nie mam telneta (używam do logowania SSH) ale FTP oczywiście jest. Czy jest potrzebna ewentualnie jakaś inna konfiguracja Dreanset`a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mackowiakp

No tak. Ale telnet służy w Dreansecie tylko do testartu nboxa po wgraniu nowej listy kanałów. Jak więc zaznaczę żeby nie przeładowywał i zrobię to ręcznie z pilota. Nie wiem czy mam rację, fajnie jeżeli by ktoś wyraził swoją opinie. Bo chciałbym pozostać przy SSH, bo tego boxa obsługuję zdalnie u kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mackowiakp

"przeładować listę kanałów przez WEB". Hmmm. Albo jestem ślepy albo nie widzę. No w każdym razie nie znalazłem takiej opcji w OpenWebif. Pewnie coś klikam nie tak. Jakaś wskazówka?

W każdym razie w Hyperionie 4 na Octagonie tak właśnie robię. Załaduję nową listę, reboot z pilota i działa już nowa lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj o interfejsie webif to znajdziesz link do przeładowania listy.

Zakłądam, ze reczaj stosuje się dreamset, czy inne do podmiany listy na nową, a to oznacza, że nie tylko bukiety sie zmieniają i restart z pilota podmieni listę. Ale może się mylę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...