Skocz do zawartości

problem z protokołem newcamd na oscamie


Gość max95100

Rekomendowane odpowiedzi

Gość max95100

Witam mam problem z ustawieniem klienta newcamd na oscamie, ten problem tyczy się tylko graterli bo na innym firmware (hyperion)  ten sam oscam i te same pliki konfiguracyjne działają ok. Czy da się jakoś tutaj to odpalić?

Do tej pory używałem nboxa z graterlią jako serwer a nboxa z hyperionem jako klient chciałem przejść całkiem na graterlie ale mam problem z klientem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z ustawieniem klienta newcamd na oscamie, ten problem tyczy się tylko graterli bo na innym firmware (hyperion)  ten sam oscam i te same pliki konfiguracyjne działają ok. Czy da się jakoś tutaj to odpalić?

Do tej pory używałem nboxa z graterlią jako serwer a nboxa z hyperionem jako klient chciałem przejść całkiem na graterlie ale mam problem z klientem :(

 

Jesteś pewien, że ten (ta sama wersja) sam oscam? Bo byłoby to wybitnie dziwne. Sam w ramach testów poza cccam używam też newcamd i camd35 i z żadnym z nich nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość max95100

oscam i konfigi skopiowane z hyperiona webinfie pokazuje mi:

2014/05/29 18:58:24 29800760 c [DVBAPI] Demuxer #0 no suitable readers found that can be used for decoding!

  • 2014/05/29 18:58:25 29800760 c [DVBAPI] Demuxer #0 (re)starting decodingrequests on all 2 ecmpids!
  • 2014/05/29 18:58:25 29800760 c [DVBAPI] Demuxer #0 no suitable readers found that can be used for decoding!

  • [/size]i tak cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...