Skocz do zawartości

ESI-88 | UHD-88 | DSI-87 co kupić?


Gość tuspam

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, który z nich będzie najlepszym wyborem? A może coś innego w podobnej cenie?

 

któryś z tych dwóch: ESI-88, UHD-88.

jak Ci bardziej zależy na wyświetlaczu fajnym, to ESI-88, ale "za cenę" braku wbudowanej obsługi dvb-t*,

jak Ci bardziej zależy na wbudowanej obsłudze dvb-t*, to UHD-88, ale "za cenę" wyświetlacza na 4 znaki.

 

* potencjalnie, może kiedyś uda się to uruchomić.

 

jak Ci wszystko jedno, bierz ten, który będzie tańszy i/lub od lepszego sprzedawcy, lepiej przerobionego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tuspam

Jak w temacie, który z nich będzie najlepszym wyborem? A może coś innego w podobnej cenie?

 

któryś z tych dwóch: ESI-88, UHD-88.

jak Ci bardziej zależy na wyświetlaczu fajnym, to ESI-88, ale "za cenę" braku wbudowanej obsługi dvb-t*,

jak Ci bardziej zależy na wbudowanej obsłudze dvb-t*, to UHD-88, ale "za cenę" wyświetlacza na 4 znaki.

 

* potencjalnie, może kiedyś uda się to uruchomić.

 

jak Ci wszystko jedno, bierz ten, który będzie tańszy i/lub od lepszego sprzedawcy, lepiej przerobionego...

 

Nie zależy mi na dvbt ani na wyświetlaczu, preferuje wręcz 4 znkowy (z daleka bardziej czytelny). Zależy mi na prędkości - które z urządzeń jest najbardziej wydajne.

 

Dzięki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daromen21

No wiem.Ja mam  dsi i bska. Na obu jest GOS2 .

Ale wydaje mi się ze bska chodzi lepiej (stabilniej) a dsi tylko szybciej. Dsi u mnie ma problem np. freeplayer,czasem w polowie filmu ginie głos.

Albo przy zapuzowniu zawiesza się .W bska np. nie zauwarzyłem tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...