Skocz do zawartości

Player ( odtwarzanie nagranych filmów )


jurekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś zna rozwiązanie poniższego problemu:

1. Tuner np Nbox lub Esi 88

2. W tunerze graterlia ( oczywiście aktualizacje na bieżąco)

3. Tuner odłączony od anteny ( ma działać jako odtwarzacz i nie ma możliwości podłączenia do anteny -- szpital oddział dziecięcy )

4. Nie można odtwarzać nagrań, czarny obraz i tyle

Czyli reasumując w powyższej konfiguracji nie ma możliwości oglądania nagrań.

Czy ktoś zna rozwiązanie problemu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

 

U mnie występuje taki sam problem (pojawił się po aktualizacji) i również mam tuner bez anteny.

Proszę o pomoc jak diagnozować problem, zależy mi na czasie.

 

Pozdrawiam

 

Tuner to NBOX BSLA. Oprogramowanie Graterlia 2 gałąź stabilna.

Chcąc rozwiązać problem próbowałem różnych softów i na wszystkich to występuje. (Nie odtwarza *.ts nagranych na tunerze, pozostałe AVI, FLV... wyświetla poprawnie)

Raz w Graterlii zainstalowanej na HDD zacząłem bawić się ustawieniami i filmy zaczęły się odtwarzać, jednak po restarcie wszystko wróciło.

Udało mi się za pomocą gstplayer wywołanego z konsoli uruchomić filmy, eplayer sypie błędami by na końcu wypluć Segmentation fault.

Stanu wewnętrznego playera nie umiem podglądać ;(

 

Aktualnie używam tunera do odtwarzania nagrań i IPTV, bo nie mogę tutaj założyć anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Podrzucę temat. Męczę dzisiaj dekoder i zauważyłem identyczny problem jak w pierwszym poście.

1. Dekoder ADB5800 z dzisiejszym system core.

2. Brak podłączenia do anteny sat, bo tu gdzie jestem nie ma instalacji sat.

Chciałem odtworzyć nagrane wcześniej na dysku audycje telewizyjne, jednak dekoder nie odtwarza (stoi albo na początku nagrania albo próbuje wznowić od miejsca gdzie zostało przerwane odtwarzanie, jednak bezskutecznie).To co można pobrać z sieci za pomocą pluginów leci, jak również ściągnięte z internetu filmy na hdd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...