Skocz do zawartości

MerlinMusicPlayer (odtwarzacz mp3)


mickey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odtwarzacz plików muzycznych (czyli głównie MP3). Czyta tagi ID3, pokazuje okładkę jeżeli jest w folderze, podobno potrafi ściągnąć okładkę z sieci ... ale nie wiem jak to działa. W zestawie biblioteka nagrań iDream.

 

Wersja dla G1 i G2. Jeżeli czegoś brakuje proszę pisać. U mnie jest, ale niekoniecznie było razem z systemem...

plug_mmp_g1.tar.gz

plug_mmp_g2.tar.gz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość voyteckst

@matzg: generalnie inicjatywa jest zawsze (nie pytam o podstawy ale staram się znaleźć odpowiedź). Zapytałem, bo akurat nie mam dostępu do mojego nboxa, a założyłem, że jak dodajesz wtyczkę, to może wiesz.

Sorki, nie powtórzy się...

 

 

A na moje pytanie odpowiedź brzmi: tak ( http://www.dreambox-blog.com/index.php/2957/merlin-music-player-ein-neuer-mp3-player-fuer-enigma2 )

 

Sent from my Nexus 7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po dzisiejszej aktualizacji ( twisted) MerlinMusicPlayer generuje GS-a

Traceback (most recent call last):
  File "./Navigation.py", line 51, in dispatchEvent
  File "./Components/ServiceEventTracker.py", line 80, in event
  File "./usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/MerlinMusicPlayer/plugin.py", line 1125, in __evUpdatedInfo
  File "./usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/MerlinMusicPlayer/plugin.py", line 1150, in updateMusicInformation
  File "./usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/MerlinMusicPlayer/plugin.py", line 1201, in updateCover
  File "./usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/MerlinMusicPlayer/plugin.py", line 1221, in getGoogleCover
  File "./usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/MerlinMusicPlayer/plugin.py", line 291, in sendUrlCommand
AttributeError: 'module' object has no attribute '_parse'
< 35156.418802> [ePyObject] (CallObject(<bound method Navigation.dispatchEvent of <Navigation.Navigation instance at 0x192da4c>>,(5,)) failed)

Plugin odwołuje sie do _parse a w obecnej wersji pliku client.pyo (/usr/lib/python2.7/site-packages/twisted/web) nie ma tego ...

podmiana wcześniejszej wersji pliku "obchodzi problem" (no ale raczej nie tędy droga by się cofać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...