Skocz do zawartości

Enigma2 Manager by dudikof


richter

Rekomendowane odpowiedzi

Enigma2 Manager by dudikof

 

Jako, że nie znalazłem żadnego programu do obsługi streamingu, to postanowiłem napisać coś sam, no i się z Wami tym podzielić newsmile.gif

 

Program funkcjonalnością szału nie robi, ale za to doskonale sobie radzi z tym, do czego jest przeznaczony.

 

Do działania WYMAGANY jest zainstalowany w systemie VLC player z pluginem ActiveX (to on odwala główną robotę), oraz .NET framework 4 Client Profile  - bez tego może nie zadziałać.

W miarę wolnego czasu będę go rozwijał i kolejne wersje publikował, ale nie spodziewajcie się szybkości takiej jak kolegów tworzących IPTV Player newbiggrin.gif

 

 

Uwaga:

Testowałem go tylko pod systemem Win7 32bit (nie mam możliwości na innym).

Prosił bym o informację na jakich systemach działa/nie działa.

 

Powinien działać z każdym tunerem na E2 - ja akurat posiadam nBoxa z OpenPli

 

 

 

Thx dudikof

E2_Manager_by_dudikof.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że jak ktoś coś pisze to myśli prawie zawsze tylko o Monopolu M$.

Tuner na Linuxie. Ludzie cenią go za to, że jest na Linuxie a soft do niego piszą prawie zawsze tylko pod M$. Lekka paranoja, nieprawdaż?

 

EDIT tux:

Być może nie jasno sformułowałem informację wyżej :)

Mam tuner z Linuxem ale żeby nim zarządzać muszę mieć Microsoft bo w sumie prawie cały soft do zarządzania pisany jest na Windows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...