Skocz do zawartości

tor SH4


Skubi

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością Cię informuję, iż na stronie WWW w sekcji "Pobierz" jest wyraźnie napisane:

Cytat

 

Graterlia OS SH4 Final

Przypominamy o aktualizacji systemu do najnowszej wersji po instalacji.

Pobierając Graterlia OS, zgadzasz się na warunki licencji (klik)

 

! Graterlia OS dla SH4 nie jest już rozwijany i wspierany przez zespół Graterlia. Do pobrania wyłącznie w celach archiwalnych. !

 

Zwróć uwagę szczególnie na:

Cytat

! Graterlia OS dla SH4 nie jest już rozwijany i wspierany przez zespół Graterlia. Do pobrania wyłącznie w celach archiwalnych. !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wskazuje na to, żeby nie działały jeżeli ufać temu co wypluwa notice.log

...

Apr 26 12:16:57.000 [notice] Bootstrapped 80%: Connecting to the Tor network
Apr 26 12:16:58.000 [notice] Bootstrapped 90%: Establishing a Tor circuit
Apr 26 12:16:59.000 [notice] Tor has successfully opened a circuit. Looks like client functionality is working.
Apr 26 12:16:59.000 [notice] Bootstrapped 100%: Done

 

oraz:

GraterliaOS:~# /etc/init.d/tor info
Real IP:
xxx

TOR IP:
xxx

Edytowane przez Skubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wszystko działało bardzo ładnie, sam go kompilowałem kiedyś ale wszystko co miałem do tej kompilacji już dawno zgubiłem i nie będę szukał ?
jak sprawdzić, zainstaluj sobie tsocks, albo torsocks, oba też były w repo i sprawdź jaki adres ci pobiera przy sprawdzaniu zewnętrznego IP przez curl'a, jak to zrobić na necie jest sporo opisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...