Skocz do zawartości

Odtwarzacz


Gość Pecus

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek pochwała, no chłopaki świetna robota!

A teraz moja uwaga - otóż użytkowałem wcześniejsze wersje softu na nboxa zaczynając od freeboxa i zawsze na początku od razu po instalacji usuwałem oba odtwarzacze (bo we freeboxie były dwa a do tego każdy z inną filozofią obsługi :) , z resztą oba mają guzikologię inną niż cały system.

Uważam po prostu że tuner satelitarny ma odtwarzać to co nagrał i ma to robić dobrze, inne pliki mnie nie interesują od tego są wyspecjalizowane playery HD. Nbox nigdy nie będzie tego robił dobrze, bo nie do tego służy.

 

No i teraz pytanie, skoro już zostawiliście ten player (do tego na pierwszej pozycji menu) to jak go kulturalnie usunąć?

Zakładam że powinno zadziałać usunięcie folderu w którym się on znajduje i restart tunera, ale po pierwsze to inny folder niż w poprzednich wersjach softu (tam był to w zasadzie jeden z wielu pluginów), a po drugie może potraktowanie go jako wbudowaną w soft aplikacje implikuje jakieś skutki takiego usunięcia - może coś jest z nim powiązane?

 

 

Jednym zdaniem (moim) uważam że odtwarzacz jest zbędny :) i czekam na info jak go kulturalnie usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś czas - nie wiemy jeszcze jaki bo to trwa długo jak chce się dopracować wszystko w szczegółach - będzie Graterlia 2.0. Tam będzie już wszystko modułowe. Takie jest założenie. Niestety w kilka osób to robimy i jeszcze po godzinach. Dlatego jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...