Jump to content
314TeR

Zmiany w Graterlia

Recommended Posts

Część z Was zauważyła, że od kilku tygodni przestały pojawiać się nowe aktualizacje, a z systemu zniknęło parę pakietów. Zanim przejdę dalej, chcę wszystkich uspokoić, to nie efekt awarii czy problemów z projektem, a wręcz odwrotnie, efekt zbliżających się sporych zmian.

  Parę miesięcy temu postanowiliśmy zmienić podejście do projektu. Zaczęliśmy od przeniesienia infrastruktury do nowej serwerowni. Od tamtego czasu wreszcie skończyły się problemy z dostępnością strony www, forum, a pakiety z aktualizacjami pobierane są wreszcie szybko i sprawnie. To był pierwszy z wielu kroków, jaki zaplanowaliśmy i wykonaliśmy z długiej listy nowości, jakie dla Was szykujemy. Cały czas ciężko pracujemy nad tym, aby Graterlia OS stała się jeszcze lepsza. Ostatnim czasem wprowadziliśmy bardzo wiele zmian. Część z nich jest na tyle fundamentalna, że musieliśmy postawić grubą kreskę i przeprowadzić reorganizację całego projektu. Powoduje to spore komplikacje w zamieszczeniu zmian w aktualnym repozytorium. Postanowiliśmy więc skupić się wyłącznie na dokończeniu niezbędnych prac, aby przedstawić Wam jak najszybciej finalny efekt naszych prac.

  Prosimy o wyrozumiałość i jeszcze o chwilę cierpliwości, koniec prac jest już blisko.

  Pierwszą zmianą, jaką mogę już zdradzić, jest udostępnienie forum dla wszystkich użytkowników. Od dziś tj. 1.12.2019 ponownie każdy może się zarejestrować na forum i wziąć udział w dyskusji, do czego gorąco zapraszam. Chcielibyśmy usłyszeć od Was, czego oczekujecie, co dla Was jest ważne, co chcielibyście zobaczyć w przyszłości w Graterlia OS.

Graterlia_NG.png.cc12e54a95dc19ea254cc155fbb07c5b.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...