Jump to content

BXZB modchip problem


Guest ada6666

Recommended Posts

Guest ada6666

Witam. mam problem z tym dekoderem. wczoraj dostałem od znajomego model BXZB ponieważ mój stary już się skończył  :(  i chciałem sobie wrzucić Graterlie ponieważ jestem do niego przyzwyczajony a na tamtym jakieś stare badziewie było. od wczoraj siedzę i czytam wszystko co można ale dalej nie potrafię zaprogramować dekodera. na penie mam 4 pliki (update (z katalogu lamerek), update.img, kernel.img i rootfs.img) i najprawdopodobniej uboota b4t (po starcie pisze load, nbox, e2). przeczytałem ze strzałkami mam znaleźć opcje updt ale nic takiego u mnie nie występuje (po kolei jest usba, usbb, hdd1, hdd2, hdd3, nand, phrn (coś takiego) i nfs). może jest jakaś możliwość wgrania nowego uboota aby było wszystko dostępne chyba ze po prostu robię coś źle. dlatego bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam.

 

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli masz ModChip to prawdopodobnie nie masz u-boota B4T. Nie pamiętam czy w ogóle był. Natomiast pamiętam (chyba, że coś się zmieniło), że było kilka wersji ModChipa i do każdej był inny u-boot. Bez konsultacji ze sprzedawcą na własna rękę nic nie rób bo możesz zostać z kosztownym podstawkiem pod kwiatek.

Ponadto FAQ.

Link to comment
Share on other sites

Guest ada6666

FAQ właśnie wertuje już od wczoraj i nic mi nie wychodziło... a w konsoli jak się podłącze dam rade odczytać informacje o u-boot?? a jak były rożne rodzaje tych modchipow i rożne u-booty to czy i tak nie powinienem dać rady wgrać Graterli?? dzięki za szybka odpowiedz. pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli doczytasz jak się wgrywa GOS (i inne softy) przy innym u-boot niż B4T to pewnie wgrasz :)

Natomiast po wypowiedzi można wyciągnąć (być może nie prawdziwe wnioski), że albo nie czytałeś FAQ, albo czytałeś ale bez zrozumienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...