Skocz do zawartości

Pilot VU+ Solo2 - dziwne zachowanie


qczu

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna pilot tunera dziwnie się zachowuje. Nie reaguje, gdy wciskam dwukrotnie po kolei jakiś klawisz, np. chcę przełączyć kanał na nr 11, 22, 155 itd; gdy chcę wyjść z ustawień to za pierwszym razem EXIT zadziała, ale za drugim razem już nie reaguje; gdy chcę przełączać kanały po kolei przyciskiem Channel+, to za drugim razem już nie działa, to samo z OK.

Pilot reaguje, gdy wcisnę inny klawisz, tj. gdy wychodzę EXIT do menu wyżej, to muszę wciskać jakikolwiek inny klawisz np. Strzałka w dół i potem drugi raz EXIT działa. Tak samo jest z przełączaniem kanałów.

 

Nie mogę też uruchomić programowania pilota. Gdy wciskam klawisze 1 i 3 to po chwili kilka razy zamruga czerwona dioda (zamiast zaświecić się), a raz pamiętam, że programowałem go pod telewizor LG i zarówno programowanie, jak i zresetowanie normalnie działało.

 

Myślałem początkowo, że to jakaś wina image, który mam, ale sprawdzałem w innych niż Graterlia i wszędzie to samo.

 

Czy to może oznaczać uszkodzony pilot, czy (oby nie) jakieś problemy z tunerem?

Miał ktoś taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[warning]Myślałem początkowo, że to jakaś wina image, który mam, ale sprawdzałem w innych niż Graterlia i wszędzie to samo.[/warning]

 

[info]Chyba nigdy nie nauczę ludzi, że Graterlia OS to nie IMAGE![/info]

 


Co do pilota - sprawdź baterie. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale czasem najprostsze rzeczy są niedostrzegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...