Skocz do zawartości

Pace HDS7241 w ofercie na własność a graterlia


robert_cz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nbox z gorszymi parametrami to ponad 200zł. Więc 150 + przeróbka, za dwa razy lepsze osiągi wygląda nieźle. :-)

Ja niestety za cienki jestem, ale będę szukał punktu zaczepienia, może uda się coś poprzerabiać z jakiegoś podobnego modelu na tym samym procku.

 

ESI88/UHD88 są na tym samym procku, więc może znajdzie się ktoś sprytny i coś podpowie.

 

tux[/member], jesteś niezawodny w podcinaniu skrzydeł ;-) Zawsze można na Ciebie liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro za średnio 450zł można mieć coś co ma:

  • 2x750MHz MIPS
  • 2x DVB-S2
  • 2x USB
  • 256MB FLASH
  • 512MB RAM
  • gwarancia 2lata

to moim zdaniem nie ma kompletnie żadnego uzasadniania dla wydawania 170zł + 150zł przeróbka + około 40zł wszystkie przesyłki za używany ale odnowiony stary odbiornik, który jeszcze trzeba przerabiać.

Do tego ktoś musi to przerobić. Może i ktoś się tego podejmie, ale biorąc pod uwagę czas jaki jest potrzebny na "udrożnienie" całości to po opublikowaniu przeróbki pewnie już nie będzie sie opłacało kompletnie tego tykać.

 

Nie lubię, jak to napisałeś, podcinać skrzydeł. Jednak tutaj jestem realistą.

Sam się o tym przekonasz jak opublikuję kolejny soft na tani odbiornik MIPS.

Na razie nic nie zdradzam. Czekam aż będzie na tyle OK jak to co jest dla VU+. Prace trwają.

 

UWAGA - nie ciągnąć mnie za język - i tak przed pojawieniem się softu na WWW nic nie ujawnię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...