Jump to content

Po aktualizacji ciemno 2850


foniu2

Recommended Posts

Soft posiadam na penie w 2850 wszystko ładnie chodziło, ale postanowiłem zaktualizować, zrobiłem to bodajże 15.11. Po tej aktualizacji miałem dziwne czkawki na wszystkich kanałach tak co 3min. Przywróciłem z kopij i dziś mi się zachciało ponownie zaktualizować, ale po dzisiejszej aktualizacji tuner z pena w ogóle nie wstawał, więc z powrotem do starej wersji. Co robię nie tak że nie chce to chodzić.

Link to comment
Share on other sites

Przyjrzałem się dokładniej problemowi i okazuje się że jak zaktualizuje ręcznie z repozytorium pakiet "enigma2" to po tym zabiegu tuner nie startuje a raczej restartuje się  w kółko wyświetlając tylko logo startowe. Mógłby się ktoś z kolegów pokłonić w kierunku tego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Nic więcej na penie nie mam jak tylko;

enigma2 enigma2-plugin-cec enigma2-plugin-positionersetup enigma2-plugin-skinselector enigma2-plugin-tuxtxt eplayer3 exteplayer3 f4mdump ffmpeg ffmpeg-libs-core gstplayer gstreamer-gos oscam-full-gos oscam-webif-gos rtmpdump wget enigma2-plugin-frontpanel enigma2-plugin-softwaremanager enigma2-plugin-virtualzap enigma2-plugin-vzaphistory graterlia-systembackup-tool faad2 enigma2-skin-metrixhd-gos enigma2-skin-pli-hd-gos enigma2-plugin-openwebif enigma2-multiframework enigma2-plugin-dreamexplorer enigma2-plugin-osdadjustment enigma2-plugin-ava

i do tego wszystkiego listę kolegi richtera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...