Skocz do zawartości

bsla - nie wybudza się, z trybu stand-by


Gość bzzb

Rekomendowane odpowiedzi

Bsla startuje z pena. Pen włożony jest do huba, gdzie podłączona jest jeszcze karta wifi. Karta w n-boxie mam uszkodzoną.

Do huba był podłączony jeszcze zasilacz 2,5A, ale efekt taki sam. Obecnie nie jest podłączony.

Często zdarza się, że nie chce wyjść z trybu stand-by, czy to z pilota, czy z panelu. Zegar normalnie godzinę wyświetla.

Pomaga tylko wyjecie wtyczki i ponowne włożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar normalnie godzinę wyświetla.

 

Pomijając mój poprzedni pomysł, bo może jednak nie tędy droga ... to jeżeli zegar wyświetla godzinę i ta godzina jest prawidłowa, to znaczy, że OpenPLi cały czas działa - zegar w nboksie obsługiwany jest przez wtyczkę do E2. Z opisu wygląda na to, że z jakiegoś powodu wyłącza Ci się evremote2. Możesz się zalogować po ssh/telent i sprawdzić co generuje: "ps | grep evremote" lub "ps ax | grep evremote"?

 

Co to za tryb?

 

A nie masz przypadkiem "małego pilota" z nc+ i włączonego moderate standby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domciu dwa n-boxy i żaden nie ma małego pilota.

Na dwóch tunerach stoi graterlia, tak samo skonfigurowana - klon jednego tunera na drugi.

Żadnym pilotem nie mogę włączyć tego tunera, który się wiesza.

Czy przypadkiem evremote2 nie odpowiada tylko za pilota? Ja przyciskiem z panelu, też nie mogę wybudzić tunera.

Komendy wydam jak tuner się zawiesi.

---------------------------------------------------

szukam co to jest tryb moderate, ale nie mogę znaleźć czytelnej dla mnie info

podobnie z wył/wł oscama w momencie wł/wył tunera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...