Skocz do zawartości

Problem z transponderem 11488H


Gość zlewek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z transponderem 11488H (SID nie znaleziony w PAT)

- Kanały kiedyś świeciły, prawdopodobnie zmiana nastąpiła po 1 pażdziernika (nie mam pewności)

- Sprawdzałem na innym tunerze (Ariva) na którym wszystko świeci

- próbowałem ręcznie przeskanować transponder (wyszukiwarka standardowa z menu) 0 kanałów znalezionych

- próbowałem zmieniać ustawienia konwertera, bezskutecznie

 

 

Prośba o pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w który miejscu to wpisuje? w ręcznym wyszukiwaniu? czy gdzieś indziej edytować jakiś plik czy jeszcze coś innego?

Ręczne wyszukiwanie. Ustawić Transponder zdefiniowany przez użytkownika.

System DVB-S2

Częstotliwość 11488

Inwersja Auto

SR 27500

Polaryzacja Pozioma

FEC 3/4

Modulacja 8PSK

Rolloff Auto

Pilot Auto

Przeszukiwanie sieci op. Nie

Czyszczenie przed wysz. Tak

Wyszukiwanie tylko FTA Nie

 

Zatwierdzić Ok i powinno wyszukać kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem analogiczny do kolegi Infinity (http://forum.xunil.pl/index.php?topic=2707.0) tylko z transponderem 12264V (Polsat HD, TVP2 HD, Polsat Sport HD). Niestety rozwiązanie Herpoi u mnie nie pomaga. Kanały działały prawidło i nagle przestały. Nie zwróciłem uwagi czy było to po jakiejś aktualizacji. Miernik sygnału pokazuje 20-30% podczas gdy wszystkie pozostałe mają 70-80%. Czy to możliwe że to nie problem dekodera? Antena 80cm przykręcona w sposób raczej uniemożliwiający jakikolwiek ruch. Drugi dekoder DSI87 też nie łapie sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w innej lokalizacji i tam dekoder działa. Wydaje się, że to musi być instalacja, ale... Jestem po 2h ustawiania. Ustawiłem ją w jedyną słuszną pozycję z najlepszym wynikiem SNR: ~70, AGC: ~80% i BER ~0. Na wszystkich transponderach jest bardzo podobnie +/- 5%, a na 12264V mam 0-10%. Macie jakieś inne pomysły co to może być? Wcześniej działało bez problemów, nic nie było ruszane a antena dokręcona była nie do ruszenia. Teraz za żadne skarby nie mogę uzyskać więcej niż 10% na tym jednym transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...