Skocz do zawartości

Standardowy TimeShift


JaGrab3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

od jakiegoś czasu zauważyłem, że dziwnie włącza się standardowy timeShift: po naciśnięciu pauzy obraz gaśnie na sekundę, potem wraca i zaczyna przycinać, licznik timeshifta przesakuje 1,2,1,2 .

Ponowne podwójne naciśnięcie pauzy, już poprawnie odpala timesifta, czyli obraz zatrzymuje się, i licznik odlicza.

Czy spotkaliście takie zachowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie czasami dzieje się podobnie. Timeshifta używam sporadycznie, więc bywa że jest tak jak opisałeś, a czasami jest ok. Nie jestem jeszcze na 100% pewien, ale chyba to ma związek z usypianiem dysku który u mnie też raz się wyłącza zgodnie z ustawieniami, a innym razem nie. Czy masz domyślnie włączony dysk czy jest usypiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz domyślnie włączony dysk czy jest usypiany?

 

Usypiany po dwóch minutach. Również używam sporadycznie, a co ciekawe w poprzedniej wersji systemu timeshift działał poprawnie - system wybudzał dysk po czym zatrzymywał obraz.

 

Muszę to dzisiaj sprawdzić ale wczoraj podczas testów timeshift zadziałał raz poprawnie, od razu po restarcie nboxa, kolejne próby przyniosły wyżej opisany rezultat.


Scalono wiadomość: [time]1474403707[/time]

timeshift sam się naprawił :) dzisiaj działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie TIMESHIFT:

Graterlia to bardzo dobre oprogramowane ale dyskwalifikuje go TIMESHIFT. Nigdy nie wiadomo co się stanie gdy naciśniesz przycisk PAUSE. Albo czarny ekran albo się nie zatrzyma albo idzie ze skokami.Oczywiście nie mam pretensji do Twórców programu (zrobili kupę roboty), ale szkoda że ta pauza nie działa. Kiedyś nawet na "badziewnym" (tunerku, oprogramowaniu) Który miałem, klikałem pauzę i mogłem odebrać na przykład telefon, a teraz to boję się go naciskać.  Permanent timeshift też nie daje rady.... szkoda. Tego bardzo brakuje. No cóż zobaczymy może kiedyś i ten problem zostanie rozwiązany........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shouces:

"Czytając Twój komentarz mam wrażenie, że nie używałeś nigdy innego oprogramowania na tym tunerze"

Nie wiem czy do mnie ten post ale pewnie nie.

Gdy bym się jednak pomylił to proszę o wskazówki który tuner i które oprogramowanie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wina systemu, na nboxy itp. nie ma alternatywnego oprogramowania gdzie ten timeshift działałby prawidłowo.

 

słusznie.

wszystkie wersje softów bazujące na engima2 mają problem z timeshift.

problem jest zarówno z timieshift wbudowanym, jak i timeshift jako wtyczka.

można przypuszczać, że to byłoby do naprostowania, jakby się jakiś programista uparł i za to zabrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...