Skocz do zawartości

Radio Internetowe


tomiss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem że temat był już poruszany w dziale sh4, ale chciałbym nieco odświeżyć temat na nowszej, lepszej platformie.

Lubię słuchać radia na swoim tunerku i dodałem do listy radiowej dwa strumienie radia internetowego, ale niestety podczas próby odtworzenia tuner jakby wogóle nie widział tych strumieni na liście, wyświetlane są jako "<n/a>". Próbowałem zmienić typ strumieni ale jedyne co udało się zrobić to tylko to że były widoczne na liście, bez odtwarzania. Dla testu zainstalowałem jeden z konkurencyjnych systemów i tam działa wszystko prawidłowo. Ale mimo wszystko wolę zostać przy starej dobrej graterli ?

Czy ktoś już próbował rozwiązać podobny problem  ?  Czy jest szansa że może to ja źle coś wpisałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
23 godziny temu, mickey napisał:

Wyjaśnieniem problemu jest ta informacja ze strony głównej:

01.12.2020 → Porzucenie wsparcia dla GStreamer + enigma2-plugin-mediaservice

Ta wtyczka jest niestety potrzeba do odtwarzania strumieni z sieci ?

Dzięki za odpowiedź, to wszystko wyjaśnia.

Mimo wszystko chętnie bym spróbował ją uruchomić u siebie, oczywiście na własną odpowiedzialność, wiedząc że może to spowodować niestabilność systemu itp, itd ?

W związku z powyższym, może ktoś posiada w swoim prywatnym archiwum tę wtyczkę i mógłby się nią podzielić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.05.2021 o 11:17, tomiss napisał:

Dzięki za odpowiedź, to wszystko wyjaśnia.

Mimo wszystko chętnie bym spróbował ją uruchomić u siebie, oczywiście na własną odpowiedzialność, wiedząc że może to spowodować niestabilność systemu itp, itd ?

W związku z powyższym, może ktoś posiada w swoim prywatnym archiwum tę wtyczkę i mógłby się nią podzielić ??

Poszukaj OpenPLi 8.0 dla swojego tunera i spróbuj z niego wyciągnąć tą wtyczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...