Skocz do zawartości

Kontrola rodzicielska


MichałTJE

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie:

 

W kontroli rodzicielskiej ustawiasz pin

 

Zabezpieczenie kanałów na tak

 

Wciskasz zielony przycisk i zapisujesz

 

Wchodzisz na listę kanałów

 

Wybierasz bukiet, wciskasz setup i dajesz "add bouguet from parental protection" i gotowe

 

Poszczególne kanały tak samo jak opis wyżej: wybierasz kanał > przycisk setup i dodaj do kontroli rodzicielskiej.

 

Witam znalazłem zamknięty wątek więc powielam pytanie kolegi z forum...

chcę zablokować jeden z bukietów przed małymi ludkami z domu ...

wykonuję tutorial jak wyżej do momentu setup na nazwie bukietu jest ok następnie otwieram konfigurację > interfejs GUI i...

z  nic nie widzę tej opcji: add bouguet from parental protection lub tej dodaj do kontroli rodzicielskiej...

hmmm,,, gdzie szukać ?

dziękuję z góry...

MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem zamknięty wątek więc powielam pytanie kolegi z forum...

chcę zablokować jeden z bukietów przed małymi ludkami z domu ...

wykonuję tutorial jak wyżej do momentu setup na nazwie bukietu jest ok następnie otwieram konfigurację > interfejs GUI i...

z  nic nie widzę tej opcji: add bouguet from parental protection lub tej dodaj do kontroli rodzicielskiej...

hmmm,,, gdzie szukać ?

dziękuję z góry...

Nie rozumiem po co chcesz otwierać  konfigurację > interfejs GUI ?? co tam chcesz ustawić. Dajesz setup na na folder bukietu i tam masz wspomnianą opcje kontroli rodzicielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dokładnie tak jak napisałem...

po naduszeniu setup na danym bukiecie powoduje uruchomienie "menu konfiguracja" która jest niczym innym jak "interfejs GUI"....

zastanawiam się czy mogłem kiedyś to zmienić w ustawieniach...

(była kiedyś opcja: "ustawiania akcji" po naciśnięciu setup, ale nie pamiętam czy dotyczyło to listy kanałów)

opcje o których Ty piszesz, a są związane sztywno z bukietami i kontrolą rodzicielską nie widać...

obecnie korzystam ze "starej" wersji Graterlia OS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...