Skocz do zawartości

Propozycja - lista dla zerejestrowanych użytkowników


centek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje przemyślenia nad tym jak zawalczyć z problemem list autorstwa @ Richtera, sprowadziły się do tego, aby lista do dekodera była pobierana po wprowadzeniu loginu i hasła użytkownika forum. Każde pobranie zapisałoby się w logach i w przypadku nadmiernej ilości można by było banować użytkownika.

Pobieranie mogłoby się odbywać po zalogowaniu poprzez plugin, w którego ustawieniach prowadzane by były dane użytkownika. Plugin mógłby również nadawać pobranej na dekoder liście sygnaturę, przez którego użytkownika została pobrana (jeśli jest to możliwe). W przypadku późniejszego kopiowania listy z dekodera i udostępniania jej w sieci pozostałby ślad kto to zrobił.

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego pomysłu tylko przez Richtera wraz z autorami Graterlia OS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne to, że nasze dekodery zostały z "mega wsparciem".

Bez podstawowego jakim jest lista kanałów.

Niestety nie wszyscy mają czas na układanie list pod siebie i tutaj lista richtera była najlepsza. Najbardziej intuicyjna.

Lista od tux i katalogi to dla mnie coś z czego nie da się korzystać... w dodatku nie wszystkie picony od Marcina pod nią działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...