Skocz do zawartości

Stream rtmp zatrzymuje się na na buffering...


Gość terrazo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam takie pytanie chciałem do listy kanałów dodać sobie stream rtmp ze strony :

http://www.bialykrzyz.com.pl/

Wkleiłem stream w url na liście kanałów

rtmp://ls13.webcamera.pl/bialykrzyz_cam_b23041 playpath=bialykrzyz_cam_b23041.stream swfUrl=http://webstream1.webcamera.pl/playerFBv30.swf pageUrl=http://webstream1.webcamera.pl/apinew/ramkaresp.php?cam=bialykrzyz_cam_b23041

 

Ale niestety nie działa zatrzymuje się na Buffering 20% i dalej nie idzie... Ktoś ma jakiś pomysł jak to odpalić?? W zeszłym roku chodziło mi a teraz coś lipa i nie wiem czy ja coś robię źle czy jest to jakieś ograniczenie sprzętowe... Mój tuner do 2850st najnowsza Graterlia w gałęzi test.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPTV nie miałem zainstalowałem ale nie działa mi żaden stream... Chyba czeka mnie reinstalka widocznie cosik mam namieszane... Może jakaś zmiana w gałęzi test namieszała bo prócz zainstalowanego oscam to nic nie kopałem w tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problemy z buforowaniem  streamu

Licznik dochodzi do 39 % lub 75 %  i nic się niedzieje.

 

Mam wgraną wersje z 2015.12.08  ADB5800xx_Graterlia_nand

dograłem pikony i listę kanałów i wtyczkę initiate-IPTVPlayer-sss-version

 

Taki sam problem wystepuje w stremingu dodanego do listy kanałów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzane na wielu stremach  z    itpv i z list kanałów (działąjących) 

 

WEB stream

( TV TRWAM m3u8 dochodzi do 100 % ale obraz ciemny ,  ESKA TV rtmp 58% nie idzie dalej, ESKA GO PARTY rtmp 24% lub 33 % i stop, Fokus Tv 76% i stop, Amazing  zbuforowal ale obraz ciemny jak w przypadku TV TRWAM )

 

WebCamera PL

Laskowa-ski  Buffering 38% i stoi, Bania Buffering 16% i stop

 

Na liscie kanałow to samo np:

Fokus TV  Buffering 41 % i stop,

 

 

Tak jak pisałem wyżej po instalacji systemu nic nie zmieniałem po za dograniem listy kanalow, piconow i wtyczki iptv.

 

Problem rozwiązany:

Pomogła instalacja    initiate-IPTVPlayer-j00zek-fork

 

kanały z listy programow dzialaja  (szybko buforuje)

Stream przez wtyczke IPTV tez dziala.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzane na wielu stremach  z    itpv i z list kanałów (działąjących) 

....

Problem rozwiązany:

Pomogła instalacja    initiate-IPTVPlayer-j00zek-fork

 

....

 

Czy możesz podać mi linka do tej instalki mam ten sam problem dzisiaj zainstalowałem czyściocha i niestety mam te same objawy dochodzi do pewnego momentu i stoi z %. Czy oprócz tej instalki dogrywałeś coś jeszcze z konsoli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...