Skocz do zawartości

Wtyczka Kodidirect


Gość admiro

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem powalczyć z wtyczką Kodidirect (enigma2-plugin-extensions-kodidirect_3.0_r0_all.ipk), oczywiście z myślą uruchomienia świetnej wtyczki Kodi - Genesis, ale moglo by się przydać jako alternatywa dla IPTVPlayer - Kodi ma wtyczki na wiele polskich serwisów telewizyjnych.

 

Sama wtyczka instaluje się, uruchamia, Genesis można doinstalować. Problemy są takie:

 

1) Nie można nic odtworzyć (zarówno Genesis, jak i Youtube)

2) Wtyczka ma "rozjechany" wygląd, okno wychodzi poza widoczne ramy

 

Ktoś próbował i zaszedł dalej?

 

Ps. System na USB, Kodidirect jak i  Genesis ważą bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dalsze postępy:

 

Wtyczka Kodidirect na skinie Msio ma już normalny wygląd (na defaultowej się rozjeżdza całkowice).

 

Testy na rozszerzeniach Youtube i na Genesis - ogólnie to działa, wyszukuje i pobiera - ale jest problem z odtwarzaniem. Wtyczka korzysta z jakiegoś chyba swojego playera, który nie ma buforowania.

 

- Na Youtube nie odtwarza w locie w ogóle, ale możemy pobrać materiał i odtworzyć offline - co działa doskonale.

- W Genesis odtwarza, ale bez buforowania (albo ze złym wsparciem sprzętowym dla mojego adb) mocno się tnie, natomiast można pobrać i odtworzyć jak wyżej

 

Każdy kto korzysta z Kodi i Genesis na innym sprzęcie typu PC lub android wie, jakie to świetne rozszeżenie, dlatego drążę ten temat.

 

Czy ktoś, kto zna się na pythonie mógłby spojrzeć jaki player odpala ta wtyczka, ewentualnie podpowiedzieć jak zmodyfikować skrypt, alby można było użyć innych playerów (np systemowy z buforowaniem lub extplayer), będę wdzięczny :)

 

Jak zacznie to grać, wezmę się za testy innych rozszerzeń tej wtyczki, a są ich setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie kodidirect na domyślnej skórce nie wyświetla cąłego okna menu (brak dolnej części i prawdopodobnie prawej z miniaturami) rozszerzenia się instalują, youtube wyszukuje ale po wybraniu filmiku jest tylko jeden odtwarzacz do wyboru - VLC, po wybraniu wyskakuje komunikat VLCPLayer not installed nie testowałem opcji pobieranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...