Jump to content

dymidaboss

Members
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

About dymidaboss

 • Birthday 06/13/1996

Converted

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dymidaboss's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. dymidaboss

  OSCam Status

  To nie wiem czemu tak. Jeszcze kilka dni temu sprawdzałem i na BXZB wczytało bez problemu plik. Nie robiłem ustawień z poziomu OscamStatus tylko przez FTP.
 2. dymidaboss

  OSCam Status

  Wystarczyło utworzyć plik: usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/OscamStatus/OscamStatus.cfg z konfiguracją: username password 127.0.0.1 8888 localhost 0 username = root password = hasło
 3. Że tak stwierdzę byłem od początku tworzenia Graterlia OS na PACE 7241. Pierwsze testy były na moim tunerze i informowałem @tux o stanie działania. Nie było żadnych problemów z działaniem wyświetlacza. Zaznaczam również, że Graterlia OS zainstalowałem na kilkunastu PACE 7241 i również nie było problemu z wyświetlaczem. Może spróbuj zrobić reinstalację pluginu VFD.
 4. Chyba na to jest tylko kilka minut od zamieszczenia postu. Ale nie jestem pewien. Może kolega @tux mógłby wydłużyć czas na edycję 😉
 5. Listę kanałów wgrywasz z repozytorium czy z zewnętrznej wtyczki?
 6. Np. z tąd: E2-satellites-12072018.zip
 7. Spróbuj podmienić w etc/tuxbox plik satellite.xml
 8. 1. Nie wiem, nigdy nie używałem. Każdy mój TV to LG i nie współpracował z Nbox nawet. Plugin CEC jest na OpenATV, ale nie wiem czy działa... 2. Mam zwykły dysk WD 500GB z laptopa i jest cichy oraz nie sprawia problemów również przy TimeShift, który włącza się po 10 sekundach. 3. Mam OpenATV 6.4, GOS niestety nie ma i po konwersacji z @tux nie wiadomo czy będzie. Wszystko zależy od odpowiedzi producenta na temat sterowników. PS. Przesiadkę robiłem z SH4 (Nbox, DSI87 oraz ADB2850) więc dla mnie jest kolosalna różnica 😉 Mam również H2H, które też nie dorównuje H9X... aktualnie nie mam takiego funduszu, aby zakupić VU+, więc zdecydowałem się na tanie Zgemmy. Nie zachwalam, zmiana była konieczna. Napewno nie dorównują do VU+, ale zawsze kilkanaście razy szybsze od zabytkowych SH4.
 9. Mam H9S i H9 Twin, oba działają bez odczuwalnej różnicy i nie sprawiają żadnych problemów. Niestety nie ma GOS na te tunery, ale może kiedyś... H9 Twin dysk odstaje nie powinno to być przeszkodą. Ogólnie fajny tuner za niewielkie pieniądze. H9S kosztuje tyle co niektórzy wołają za BZZB, a różnicy nie będę opisywał 😉 ale nie ma niestety slotu na dysk. H9 Twin ma slot na kartę SD oraz Wi-fi, które nie sprzyja problemów. Również zaletą H9 Twin jest pojemność flash. H9 w porównaniu H2 też są sporo szybsze... Pozdrawiam.
 10. Użyj: opkg remove --autoremove enigma2-plugin-autonetmaker
 11. Kolego @myszka20 czy jest możliwość skontaktowania się z tobą w wiadomości prywatnej? 😉
 12. Witam. Zgemma H.2H z Graterlia OS nie wykrywa mi głowicy DVB-S2. Czy jest uszkodzona? Po odłączeniu głowicy DVB-T/C również głowica nie jest wykrywana. Na OpenATV jest to samo. Czy jest jakiś sposób na potwierdzenie usterki głowicy?
 13. Witam. Jak skonfigurować OSCam do odbioru 4K? Obecnie Canal+ 4K Ultra HD mi nie świeci. Słyszałem coś o "Skip CWs checksum test", ale zupełnie nie wiem jak to skonfigurować. Pozdrawiam.
 14. A zapas w ADB58XX? Większość ADB2850ST też ma zapas. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...