Skocz do zawartości

nc+: Testy wyłączenia podziału jednej karty NMA


Gość maciej_maj

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba NC+ zamierza zrobić prezent świąteczny swoim klientom.

Więcej tutajhttp://satkurier.pl/news/107683/nc-testy-wylaczenia-podzialu-jednej-karty-nma.html.

Chciałem się przy okazji zapytać bardziej obeznanych jak to się tyczy OSCAM i sharu na drugi tuner.

 

z informacji od tych, których te testy dotknęły, wynika że faktycznie w danej chwili można odpytywać kartę tylko o dwa kanały. Odpytywanie o więcej skutkuje tym, że co prawda karta odpowiada, ale odpowiedzi dają czarny obraz. W dodatku użytkownicy ich (platformy NC+) sprzętu donoszą o zdarzającym się czasami zawieszaniu się nie dzielonej karty (żadnych spliterów), gdy jeden program jest nagrywany, a drugi oglądany...

 

prezent, to NC+ chyba zrobi, ale konkurencji w postaci CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciej_maj

No to kiepsko to wygląda tym bardziej że w sumie nie jest to dla mnie konieczne ale czasami z tego korzystałem bo mam 2 gi tuner na piętrze. A jeśli powoduje to błędy względem nagrywania i oglądania w tym samym czasie na jednym tunerze to mogli by obciąć do 6 ecm-ów.

Oby w ogóle tego nie włączyli. Ja nie mam nic do spliterowców bo w sumie jeśli umowa jest na lokal to w obrębie tegoż lokalu powinna być możliwość korzystania chociaż na dwóch odbiornikach. A tak NC- zrobi sobie kolejny strzał w stopę.

Ostatnio właściwie za te pieniądze, które się wydaje nie ma nic ciekawego do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...