Skocz do zawartości

Prametry RMF FM z Hotbird 13e.


Zenek22

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o parametry stacja radiowa RMF FM z Hotbird 13E z 12188 ver, bo mi nie gra i mam cisza z PID audio, PID PCR. Dziękuję z góry. Pozdrawiam

 

Czemu to mi działa tylko ten RMF FM tak na: PID AUDIO 720, PID PCR : BRAK (bez PCR), PID PMT: 0050 lub 1B58............? Ale gra to tylko do restartu dekodera,GUI,  potem znowu nie gra po restarcie!

I trzeba to od nowa ustawiać tak i wbijać tak w dekoder, żeby grało znowu tylko do restartu dekodera!

A na te ustawienia po skanowanie automatycznie wcale nie gra i cisza, a powinno na tym grać i tak wynajduje mi w dekoder:

PID AUDIO 720, PID PCR : 8191, PID PMT: 0080 lub 7000. Tak jest podawane na serwisy sat.

I tak mi po skanowanie wynajduje, ale nie gra wcale! Jest CISZA! Zero audio, na wszystkie tam stacje radiowe! Co to jest pytam?

Proszę pilnie o pomoc. Dziękuję z góry. Pozdrawiam.

 

Jaki ten PCR będzie do tej pierwszej opcji, żeby to po restart grało dalej!

W Radio Maryja na Astra 19,2e też jest podawany PCR 8191, a nie gra wcale na tym tylko na PCR 33.

Więc co to jest z ludzi robione?

Dobry skuuuxxxr............tak zrobił ludziom!

PCR JAKIEŚ 8191 powstawiał...........brak słów co wyczyniają!

A ludzie listy kanały robią, a co do czego potem cisza mają na dekodery, telewizory. Poprawiać to proszę natychmiast!

 

 

Co to są za cuda i identyfikatory dostępu warunkowego na tej stacja radiowa porobione?

 

Czy te radio RMF FM jest zaparowane w ofertach?

I temu nie gra może, bo zaparowali i paring....................

Edytowane przez Zenek22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...