Skocz do zawartości

MEZZO nie działa na enigmie


Gość szafarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

miałem MEZZO w abonamencie, potem nc+ podobno z niego zrezygnowała. Teraz tuner pokazuje mi, że program jest FTA ale nie wyświetla go. Testowałem na kilku kanałach w MPEG2 i MPEG4. A co śmieszniejsze, ariva w pokoju obok odbiera go bezbłędnie bez względu na to, czy jest podłączona do nboxa czy nie. Ma ktoś pomysł, gdzie szukać rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miałem MEZZO w abonamencie, potem nc+ podobno z niego zrezygnowała. Teraz tuner pokazuje mi, że program jest FTA ale nie wyświetla go. Testowałem na kilku kanałach w MPEG2 i MPEG4. A co śmieszniejsze, ariva w pokoju obok odbiera go bezbłędnie bez względu na to, czy jest podłączona do nboxa czy nie. Ma ktoś pomysł, gdzie szukać rozwiązania?

 

Być może wieki temu miałeś mezzo w abonamencie, ale mezzo od dość dawna (przynajmniej od czasów powstania NC+ jako jednej platformy) jest/było dostępne jako opcja dodatkowa, płatna xtra 5 zł. Wiem, bo sam instruowałem parę osób jak ten kanał w NC+ uzyskać. Wiem, że nadal ci którzy go mieli, mają go nadal. Czy da się go aktualnie zamówić, tego nie wiem...

 

Ariva odbiera Ci prawdopodobnie dlatego, że jeden z systemów kodowania w którym mezzo jest nadawany, jest tak archaiczny, iż tzw. "emu" sobie z nim radzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakieś 2 tygodnie temu MEZZO z HotBirda było dostępne na karcie TNK HD w ITI-2850 z oryginalnym softem przy opłaconym pakiecie Domowym HD. Kanał był wtedy parowany.

 

Jak jest teraz - nie wiem, bo oddałem dekoder rodzicom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 tygodnie temu MEZZO z HotBirda było dostępne na karcie TNK HD w ITI-2850 z oryginalnym softem przy opłaconym pakiecie Domowym HD. Kanał był wtedy parowany.

 

Jak jest teraz - nie wiem, bo oddałem dekoder rodzicom.

 

To jest wybitnie ciekawe, gdyż na stronach NC+ po doklikaniu się do etapu "wybierz opcję dodatkową" Mezzo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...